Zdravie a šport


Pohyb je veľakrát tá najlepšia prevencia pred rôznymi ochoreniami.
Šport nás udržuje vo forme, pomáha zvládať stres a cítiť sa lepšie. To sú dôvody, prečo motivujeme našich poistencov k pravidelnému pohybu a dlhodobo podporujeme množstvo športových podujatí.

Najbližší nám je beh, o ktorom nielen píšeme, ale sme aj partnerom rôznych bežeckých podujatí. Pre našich poistencov bežcov máme rôzne zľavy zo štartovného, špeciálnu webovú stránku www.doverun.sk aj newsletter plný zaujímavých rád a článkov.

V roku 2018 sa Dôvera stala hrdým partnerom Slovenského olympijského tímu. Na základe individuálnych parnerstiev podporujeme aj chodca Mateja Tótha a snoubordistku Klaudiu Medlovú.

Cez víkend behom Od Tatier k Dunaju Pridané 18. 08. 2014

V júni ste s nami krúžili 24 hodín po štadióne na Štiavničkách v Banskej Bystrici a tento víkend ste s nami vydržali utekať ešte dlhšie – Od Tatier až k Dunaju, teda celých 29 hodín a 22 minút!

Bežali sme celý deň Pridané 24. 06. 2014

Presne 24 hodín bežci z okolia Banskej Bystrice krúžili po štadióne na Štiavničkách, kde sa 12. – 13. júna konal už tretí ročník podujatia Dôvera Banskobystrická bežecká 24hodinovka. Prví bežci stáli na štarte presne o piatej popoludní.

Dali sme to! Polmaratón Beh Si Ty 2013 Pridané 01. 07. 2013

Poslednú júnovú nedeľu vymenilo pohodlie gauča za bežecké preteky v rámci prvého ročníka letného  Run Festu na bratislavskej Železnej Studničke 700 mužov, žien i detí.

Pozvánka pre bežcov a športovo založené rodiny s deťmi Pridané 25. 06. 2013

Milovníci behu všetkých vekových kategórií majú dôvod na radosť. Už túto nedeľu, 30. júna sa na bratislavskej Železnej studničke uskutoční zaujímavé bežecké podujatie BEH SI TY polmaratón, ktoré je určené malým aj veľkým aktívnym športovcom a tiež rekreačným bežcom.

Ďalej