fb_MKS_podakovanie_02.png Aj keď staršie ročníky si pamätajú na niektoré výhody, ktoré boli mnohonásobným darcom poskytované, postupom času je týchto výhod čoraz menej, riešia sa nesystémovo, rozumej ako-kde.

Zdravotná poisťovňa Dôvera sa rozhodla poďakovať a oceniť aspoň niekoľkých mnohonásobných darcov viac než to robí  zvyčajne. Projektu Moja krvná skupina venovala niekoľko poukazov na víkendový kúpeľný pobyt v Kúpeľoch Brusno.
Keďže mnohonásobných darcov sú na Slovensku našťastie tisíce,  no týchto poukazov len 10, Dôvera si pomôže žrebom a takýmto spôsobom vyberie darcov – výhercov kúpeľného pobytu. Odteraz, každý mesiac vyžrebujeme dve mená.

Na Facebook-ových stránka Moja krvná skupina už v týchto dňoch nájdete informácie o tejto aktivite. Napíšte do komentára meno aktívneho darcu, ktorý je zároveň poistený v Dôvere a držiteľom Jánskeho alebo Kňazovického plakety, a ktorému by ste tento kúpeľný pobyt z vďaky venovali. Po uplynutí mesiaca budú dvaja výhercovia vyžrebovaní. Ďalších budeme žrebovať o  mesiac. Podrobné informácie nájdete na tejto stránke.