Recepcia bude slúžiť pacientom a návštevníkom nemocnice ako miesto prvého kontaktu. Rozsahom poskytovaných informačných služieb pripomína hotelovú recepciu. Jej zamestnanci poskytnú informácie o prevádzke nemocnice, rozsahu zdravotnej starostlivosti jednotlivých oddelení a ambulancií, nadštandardných službách alebo o dopravnej zdravotnej službe. Takisto pomôžu pri orientácii v nemocnici či pri riešení krízových situácií. Na recepcii bude súčasne možné realizovať všetky platby za nadštandardné výkony a iné služby.

Nová recepcia sa nachádza vo vestibule pri hlavnom vchode do nemocnice. V rámci svojich služieb bude poskytovať aj informácie o službách zdravotnej poisťovne Dôvera.

2017-09-07-SZ-DS-Nova recepcia-Sylvia Bock a Martin Kultan.jpg

Zdravotná poisťovňa Dôvera súčasne podporila vybudovanie novej VIP izby. Tá sa nachádza v ženskej časti interného oddelenia a predstavuje najvyšší lôžkový štandard v sieti Svet zdravia (samostatné sociálne zariadenie, harmonický interiér a LCD TV). Poistenci ZP Dôvera majú 50 % zľavu na denný poplatok v hodnote 20 eur.

 „Priestory nemocníc siete Svet zdravia pomáhame vynoviť a zmodernizovať tak, aby sa v nich pacienti cítili čo možno najlepšie. Nemocnica v Dunajskej Strede sa môže pochváliť novou recepciou, ktorá slúži ako info zóna všetkým návštevníkom nemocnice. Hospitalizovaní na internom oddelení môžu využiť novú nadštandardnú izbu. Poistenci Dôvery platia za pobyt v takýchto izbách polovičný poplatok,“ vysvetlil Martin Kultan, generálny riaditeľ zdravotnej poisťovne Dôvera.

2017-09-07-SZ-DS-VIP izba-Interne odd.jpg 2017-09-07-SZ-DS-VIP izba-Interne odd-4.jpg