Kúpele zadarmo pre držiteľov plakety

Viete, prečo sa za darovanie krvi neplatí? Pretože táto pomoc je nevyčísliteľná. Darovanie krvi je najmä o nezištnej pomoci druhému a o záchrane života. 

Publikované: 08. 06. 2015

Kúpele zadarmo pre držiteľov plakety Aj keď staršie ročníky si pamätajú na niektoré výhody, ktoré boli mnohonásobným darcom poskytované, postupom času je týchto výhod čoraz menej, riešia sa nesystémovo, rozumej ako-kde.

Zdravotná poisťovňa Dôvera sa rozhodla poďakovať a oceniť aspoň niekoľkých mnohonásobných darcov viac než to robí  zvyčajne. Projektu Moja krvná skupina venovala niekoľko poukazov na víkendový kúpeľný pobyt v Kúpeľoch Brusno.
Keďže mnohonásobných darcov sú na Slovensku našťastie tisíce,  no týchto poukazov len 10, Dôvera si pomôže žrebom a takýmto spôsobom vyberie darcov – výhercov kúpeľného pobytu. Odteraz, každý mesiac vyžrebujeme dve mená.

Na Facebook-ových stránka Moja krvná skupina už v týchto dňoch nájdete informácie o tejto aktivite. Napíšte do komentára meno aktívneho darcu, ktorý je zároveň poistený v Dôvere a držiteľom Jánskeho alebo Kňazovického plakety, a ktorému by ste tento kúpeľný pobyt z vďaky venovali. Po uplynutí mesiaca budú dvaja výhercovia vyžrebovaní. Ďalších budeme žrebovať o  mesiac. Podrobné informácie nájdete na tejto stránke.