Hugo vyrazí na cesty

Nadácia pre deti Slovenska už 15 rokov pomáha zlepšovať kvalitu života detí a mladých ľudí na Slovensku. My sme sa rozhodli podporiť trochu netradične priamo ľudí z nadácie, aby sa im pomáhalo o trošku jednoduchšie.

Publikované: 09. 03. 2014

Hugo vyrazí na cesty S Nadáciou pre deti Slovenska spolupracujeme dlhodobo. Už tri roky sme generálnym partnerom verejnej zbierky Hodina deťom, ktorú organizujú a s pomocou nadácie realizujeme aj Grantový program Dôvera. Finančné prostriedky z neho putujú do organizácii aj jednotlivcom na pomoc v oblasti zdravia aj prevencie.

Ide sa na cesty

Ku každodennej náplni práce zamestnancov nadácie patrí aj vybavovanie bežnej administratívy a návštevy grantistov. Dennodenne potrebujú cestovať za všetkými, ktorým pomáhajú. Mnoho kilometrov každý mesiac absolvovali na staršom aute, ktoré im pred časom niekto ukradol. Rozhodli sme sa im teda jedno z našich zabehnutých venovať. Nie je nové, má už čo to najazdené, ale je spoľahlivé a nadácii ešte určite urobí veľkú službu.

Hugo vyrazí na cesty

Auto s maskotom Hugom je v rukách Nadácie pre deti Slovenska. Martin Kultan (generálny riaditeľ Dôvery) ho odovzdal Dane Rušinovej (správkyni Nadácie).

Pred odovzdaním prešlo kompletnou premenou. Vďaka polepu s motívom Huga, maskota zbierky Hodina deťom, sa premenilo na neprehliadnuteľného „tátoša“. Všetkým, ktorí ho na ceste stretnú pripomenie, že Hodinu deťom sa oplatí podporiť po celý rok.