Balíček na imunitu pre učiteľov ZŠ

Učitelia patria počas pandémie koronavírusu medzi najviac ohrozené skupiny. Každý deň sú vo svojej práci obklopení desiatkami žiakov a vystavení riziku nákazy. Priamo či nepriamo denne prichádzajú do kontaktu so stovkami až tisíckami ľudí. Na nákup ochranných pomôcok nedostali žiadne špeciálne príspevky. A tak si na rozdiel od zdravotníkov musia pedagógovia vystačiť s tým, čo im poskytne škola. Alebo s tým, čo majú – s vlastnými rúškami a imunitou.

Téma imunity sa v posledných týždňoch dostáva do popredia viac ako inokedy. Dobre fungujúci a zdravý organizmus je najsilnejšou zbraňou proti vírusom a akékoľvek ochorenie zvládne s ľahším priebehom. Dôvera sa preto rozhodla pomôcť učiteľom, preventívnou akciou podporí ich imunitu. S podporou siete lekárni Dr. Max rozdá pedagogickým pracovníkom základných škôl tisícky hodnotných vitamínových balíčkov.

Pre koho sú vitamíny určené?

Vitamínový balíček je k dispozícii pre všetkých učiteľov základných škôl (stupeň 1.-9.) bez ohľadu na to, či ide o školy štátne, súkromné alebo cirkevné. Žiaľ, nemáme kapacitu zabezpečiť balíčky aj pre nepedagogických zamestnancov základných škôl, učiteľov v stredných, vysokých a v materských školách.

Čo nájdu učitelia v balíčku?

Balíček obsahuje tri škatuľky vitamínov a minerálov:

DOVERA-VITAMINY-lowres-1089.jpg

Ako môžem vitamínový balíček získať?

Ak máte vygenerovaný certifikát na portáli www.zborovna.sk, vitamínový balíček si môžete v našich pobočkách prebrať až do 26. februára. Prebratie vitamínového balíčka je možné len osobne s vlastným certifikátom a len v pobočkách Dôvery. Pred návštevou si, prosím, skontrolujte otváracie hodiny konkrétnej pobočky. Pripomíname, že naše pobočky budú s ohľadom na epidemickú situáciu uzavreté do 24. januára.

Vzhľadom na obmedzené zásoby vitamínov v našich pobočkách aj u dodávateľa a náročnosť distribúcie, sme museli dočasne na www.zborovna.sk pozastaviť generovanie certifikátov na získanie vitamínového balíčka. Bez certifikátu nie je možné si vitamínový balíček na pobočkách Dôvery prevziať.

O ďalšom naskladnení balíčkov vás budeme čoskoro informovať.

Mám certifikát. Čo s ním?

Certifikát obsahuje vaše meno, názov základnej školy, v ktorej učíte, a má jedinečný kód. Ak máte možnosť, môžete si ho vytlačiť, nie je to však nevyhnutné. Stačí, ak sa ním preukážete v elektronickej podobe - vo svojom mobilnom telefóne.

Následne navštívte niektorú z kamenných pobočiek Dôvery. Preukážte sa certifikátom a vitamínový balíček vám vydajú. Na výber máte až 75 pobočiek po celom Slovensku. Tu nájdete ich zoznam aj s adresami.

Zástupca Dôvery vydá každému učiteľovi základnej školy na základe certifikátu len jeden vitamínový baliček. Prebratie balíčka je možné len osobne s vlastným certifikátom. Nie je preto možné, aby sme ho vydali inej osobe, ako majiteľovi certifikátu.

Upozornenie

Vitamínové balíčky budú pre učiteľov v pobočkách k dispozíciizatiaľ do 26. februára 2021. Tento termín sa môže meniť podľa záujmu učiteľov. Taktiež sa môže meniť obsah balíčka v závislosti od dostupnosti jednotlivých vitamínov u dodávateľa.

Ak záujem o vitamínové balíčky prekročí naše skladové zásoby, budeme robiť všetko preto, aby sme zabezpečili ďalšie vitamíny a budeme vás informovať o ich naskladnení.