Balíček na imunitu pre učiteľov ZŠ

Učitelia patria počas pandémie koronavírusu medzi najviac ohrozené skupiny. Počas výučby v škole sú každý deň obklopení desiatkami žiakov a vystavení riziku nákazy. Priamo či nepriamo denne prichádzajú do kontaktu so stovkami až tisíckami ľudí. 

To, že ich úloha je v spoločnosti nezastupiteľná, vnímame najmä, keď malých školákov vzdelávame doma, často popri vlastnej práci. Nikto nepochybuje o tom, že vzdelávanie a sociálny kontakt je pre menšie aj väčšie deti nevyhnutný a veríme, že čoskoro zasadnú do lavíc všetky deti. Musia ich tam však čakať zdraví učitelia.

Základom je dobrá imunita

Niektorí učitelia už absolvovali očkovanie, iní naň čakajú, prípadne sa očkovať nechcú alebo nemôžu. Dobre fungujúci a zdravý organizmus je však základom udržania si zdravia pre každého. Preto sa Dôvera rozhodla pomôcť učiteľom a s podporou siete lekárni Dr.Max podporí imunitný systém pedagógov a venuje im tisicky vitamínových balíčkov.

Pre koho sú vitamíny určené?

Vitamínový balíček je k dispozícii pre všetkých učiteľov základných škôl (stupeň 1.-9.) bez ohľadu na to, či ide o školy štátne, súkromné alebo cirkevné. Žiaľ, nemáme kapacitu zabezpečiť balíčky aj pre nepedagogických zamestnancov základných škôl, učiteľov v stredných, vysokých a v materských školách.

Čo nájdu učitelia v balíčku?

Balíček obsahuje tri škatuľky vitamínov a minerálov:

DOVERA-VITAMINY-lowres-1089.jpg

Som učiteľom na základnej škole. Ako získam vitamíny?

Vitamínové balíčky si môžete prevziať v pobočkách Dôvery najneskôr  do 11. júna 2021. Pred návštevou konkrétnej pobočky odporúčame si preveriť jej otváracie hodiny.

Podmienkou prebratia balíčka je, aby ste mali vygenerovaný certifikát na portáli zborovna.sk. Certifikát obsahuje vaše meno, názov základnej školy, v ktorej učíte, a má jedinečný kód. Ak máte možnosť, môžete si ho vytlačiť, nie je to však nevyhnutné. Stačí, ak sa ním preukážete v elektronickej podobe - vo svojom mobilnom telefóne pri prevzatí vitamínov na niektorej z našich 75-tich kamenných pobočiek. Tu nájdete ich zoznam aj s adresami.

Prosím, berte na vedomie, že prebratie balíčka je možné len osobne s vlastným certifikátom. Nie je preto možné, aby sme ho vydali inej osobe, ako majiteľovi certifikátu.

Zastavili sme generovanie certifikátov

Termín vydávania vitamínových balíckov sme vzhľadom na nútene zatvorenie pobočiek Dôvery predĺžili z marca až do júna. Vzhľadom na zlepšujúcu sa epidemickú situáciu a blížiace sa letné prázdniny sme sa rozhodli náš projekt ukončiť, a od 1. júna už nebude možné vygenerovať si certifikát na získanie vitamínového balíčka.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!