Pozvánka pre bežcov a športovo založené rodiny s deťmi

Milovníci behu všetkých vekových kategórií majú dôvod na radosť. Už túto nedeľu, 30. júna sa na bratislavskej Železnej studničke uskutoční zaujímavé bežecké podujatie BEH SI TY polmaratón, ktoré je určené malým aj veľkým aktívnym športovcom a tiež rekreačným bežcom.

Publikované: 25. 06. 2013

Keďže podpora zdravého životného štýlu, ku ktorému aktívne športovanie bezpochyby patrí, je jednou z priorít Dôvery, stali sme jedným z partnerov tohto bežeckého podujatia s veľmi zaujímavým programom.  

Pozvánka pre bežcov a športovo založené rodiny s deťmi

V našom stane nájdete viacero prekvapení, bežcom a všetkým záujemcom poskytne športový ortopéd odborné poradenstvo. Vašu zdravotnú kondíciu spoznáte pomocou základného skríningu tela. Na otázky, ktoré súvisia so zdravotným poistením, rád odpovie odborný konzultant Dôvery. 

Oteckovia, mamičky alebo starí rodičia sa môžu so svojimi ratolesťami zúčastniť Behu detí v kočíku na 3,5 km s Dôverou a za odmenu si odniesť okrem neopakovateľných zážitkov aj symbolickú medailu. 

A ešte niečo, Dôvera zabezpečí pre prvých 650 zaregistrovaných bežcov hodnotné vitamínové balíčky od siete lekární Dr. Max. 

Neváhajte a príďte medzi nás, srdečne vás na nedeľňajšiu akciu pozývame.