Mobilná aplikácia Dôvera


Prinášame jedinečnú aplikáciu Dôvera do vášho mobilu. Je bezplatná a dostupná komukoľvek, ale len naši poistenci môžu využívať všetky jej funkcie.

Publikované: 09. 08. 2016

Mobilná aplikácia Dôvera Zobrazí vám údaje o vašom zdraví, pomôže nájsť najbližšiu pohotovosť a pohotovostnú lekáreň. Máte v nej nahratý nielen svoj, ale aj preukaz poistenca svojich detí.

Vďaka Mobilnej aplikácii Dôvera si môžete ako prví na Slovensku vyskúšať mobilné zdravotníctvo (mHealth), v ktorom sa nachádza:

Preukaz poistenca

V aplikácii máte nahratý národný aj európsky preukaz poistenca aj preukazy vašich detí

Zdravotná karta

V aplikácii vidíte prehľad o návštevách u všetkých zmluvných lekárov, hospitalizáciách, údaje z laboratórií, o diagnózach, zdravotných výkonoch, predpísaných liekoch a tiež to, ako sa znesú s inými liekmi, koľko ste za ne zaplatili a či ste mohli ušetriť.

Deti v mobile

V aplikácii máte možnosť pridať si vaše dieťa, ak je poistené v Dôvere a dostať sa tak k jeho zdravotným záznamom. Už nikdy sa vám u lekára nestane, že si nespomeniete na názov lieku, ktorý naposledy užívalo.

Prehľad lekární aj pohotovostí

V aplikácii jednoducho vyhľadáte adresy a otváracie hodiny lekární, pohotovostí, pobočiek Dôvery. Je zároveň jediným miestom, kde nájdete pokope otváracie hodiny pohotovostných lekární na Slovensku,

Darovanie krvi

Vďaka aplikácii ste prepojený s medzinárodne oceneným projektom mojakrvnaskupina.sk (Silver Facebook Award 2012, Zlatý Klinec 2011). Vidíte odberné miesta, a tak máte možnosť darovať krv a zachrániť niekomu život.

Záchranári sú informovaní

V SOS karte prvej pomoci v aplikácii si môžete uložiť najdôležitejšie údaje o vašom zdravotnom stave. Tie sprístupňujeme aj záchrannej službe. V prípade, že budete potrebovať pomoc záchranky, dozvedia sa aké lieky užívate, akú máte krvnú skupinu, či trpíte alergiami a iné dôležité informácie. Môžu vám tak zachrániť život.

Pripomienky preventívnych prehliadok

Aplikácia vás upozorní na preventívnu prehliadku, na liekové a potravinové interakcie a informuje o schválenej hospitalizácii v nemocnici.

Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo v App Store, Windows Store alebo v Google play. Ak ju budete hľadať, stačí zadať jej názov – Dôvera. 

Viac o jej funkciách si pozrite na tejto špecializovanej stránke.

Na tejto stránke zistíte viac o prihlásení sa do mobilnej aplikácie.