Najviac poistencov opäť do Dôvery

Sme vďační za rozhodnutie každého poistenca, ktorý si pri zmene zdravotnej poisťovne zvolil Dôveru. Tak ako vlani, aj v tomto roku sa potvrdilo, že najviac poistencov prichádza k nám, presne 76 390. Úprimne si vážime dôveru všetkých vás - verných poistencov, ktorí sa rozhodli zostať s nami aj v ďalšom roku. Rastieme spolu s vami a o chvíľu pokoríme hranicu 1,5 milióna poistencov. Ďakujeme!

Aktualizované: 22. 10. 2018

„Sme vďační za rozhodnutie každého nového poistenca, ktorý k nám prichádza. Jemu, ale aj našim verným poistencom chceme dať čo najviac dôvodov, aby sa v Dôvere cítili spokojní,“ povedal riaditeľ úseku služieb poistencom v Dôvere Branislav Jendroľ.

V Dôvere sme v tomto roku stáli pred výzvou, ako zopakovať mimoriadne dobré výsledky  z roku 2017 a zároveň, ako sa vysporiadať s aktivitami konkurencie, ktorá aktívne lovila nových klientov medzi našimi poistencami.

Rozhodli sme sa rozšíriť ponuku benefitov pre poistencov, ktorí lekársku pomoc a zdravotnú starostlivosť potrebujú len príležitostne, prípadne už majú nastavenú liečbu na svoju chorobu. Rovnako dôležité bolo udržať si doterajších poistencov a uistiť ich, že zostať v Dôvere je dobrou voľbou. 

Viac informácií o výhodách pre poistencov nájdete na tejto stránke.