Pozrite si, ako sa menia slovenské nemocnice

Pozrite si ďalšie vymaľované detské oddelenie, ktoré malým pacientom pomôže zvládnuť pobyt v nemocnici. Pomohli sme aj pri zavedení nového komunikačného systému a úplnou novinkou sú komunitné izby pre pacientov.

Aktualizované: 25. 10. 2018

Pozrite si, ako sa menia slovenské nemocnice Pediatrické oddelenie vo Všeobecnej nemocnici s poliklinikou vo Veľkom Krtíši sa premenilo na detský svet plný zvieratiek a kvetiniek. Steny vo všetkých izbách, vo vyšetrovniach aj v spoločných priestoroch prešli kompletnou obnovou. Maliari ich oživili ich farebnými obrázkami, ktoré deti potešia aj rozptýlia. Ďalšie podrobnosti a fotografie nájdete na tejto stránke.

Pozrite si, ako sa menia slovenské nemocnice Nemocnica v Dunajskej Strede zaviedla nový komunikačný systém medzi pacientami a sestrami. Novinkou je špeciálny náramok, ktorý pacient dostane hneď po príjme do nemocnice. Keď stlačí núdzové tlačidlo, sestra okamžite vie, ktorý pacient a na ktorej izbe potrebuje jej pomoc. Viac informácií sa dozviete na tejto stránke.

Pozrite si, ako sa menia slovenské nemocnice Nemocnica Svet zdravia Trebišov počas letných mesiacov búrala a rekonštruovala svoje priestory, aby na jeseň mohla oficiálne otvoriť svoje prvé komunitné miestnosti. Pacienti v nich nájdu priestor, kde môžu oddychovať s knihou alebo hudbou či tráviť čas s príbuznými v príjemnom prostredí. Ďalšie fotografie a podrobnosti nájdete tu.