Je lepšie bežať, ako ležať

Myslíme si, že dobrých informácií o behu nie je nikdy dosť. Preto sa aj Dôvera pridáva k tým, ktorí vám chcú poradiť, ako sa správne starať o svoje športové zdravie.

Prečo by sme sa mali spájať s touto obľúbenou a najprirodzenejšou športovou aktivitou? Chceme podporiť všetkých, ktorí majú  pozitívny prístup k životu, cenia a chránia si to najcennejšie - vlastné zdravie. Je aj našim cieľom podporovať starostlivosť o zdravie vlastných poistencov.

Veríme, že si na týchto stránkach vyberiete buď zaujímavý newsletter alebo samostatné články o novinkách a odporúčaniach odborníkov zo sveta behu.

Nech sa vám teda dobre číta a vopred ďakujeme za každý ohlas a podnet, ako túto sekciu vylepšiť. Píšte nám na beh@dovera.sk.Prebehli sme s vami od Tatier k Dunaju

Všetko sa začalo pokazeným autom, pokračovalo povodňou a horúcim peklom, aby sa to však skončilo šťastne a s veľkým úspechom. Taký bol náš tohotoročný beh Od Tatier k Dunaju, 345 zdolaných kilometrov pre deti Slovenska. 

Pridané 28. 08. 2015
Každý môže mať svojho trénera. V mobile či v hodinkách

Ak beháte len tak, pre dobrý pocit, tento článok môže byť pre vás zbytočný. Ale ak sa chcete v behaní posúvať ďalej a zlepšovať svoje výsledky, v nasledujúcich riadkoch nájdete zopár tipov, ako vám k lepším výsledkom pomôžu technické výdobytky.

Pridané 11. 05. 2015
Dôvera je partnerom Behu pre život

Jar bude patriť už ôsmemu ročníku populárneho Tesco Behu pre život. Dôvera má pre všetkých účastníkov pripravený zdravotný program. Navštívte náš stánok a dozviete sa viac o svojom zdraví.

Pridané 06. 05. 2015
Vášniví bežci, potrebujeme vás! Poďte s nami bežať od Tatier k Dunaju

Hľadáte nové výzvy, ste náš poistenec a trúfnete si odbehnúť 3 x 10 km? Ak áno, máme pre vás špeciálnu ponuku. Staňte sa členom nášho tímu na pretekoch Od Tatier k Dunaju, čo je jedinečný 345 km dlhý štafetový beh družstiev.

Pridané 21. 04. 2015
Beh od Tatier k Dunaju: Ženy sú rýchlejšie, ako si myslia

Ako sa pripraviť na štafetový beh z Jasnej do Bratislavy, ako sa počas neho nestratiť a čo čaká účastníkov v tomto roku, hovorí organizátor behu od Tatier k Dunaju Miloš Zágoršek.

Pridané 13. 04. 2015
Bežecké desatoro alebo aby vám to stále behalo

Beh je pre človeka najprirodzenejšia pohybová aktivita. Ak ho chcete povýšiť z občasnej na pravidelnú a častejšiu ako raz do mesiaca, týchto desať základných pravidiel vám k tomu pomôže:

Pridané 13. 04. 2015
Cez víkend behom Od Tatier k Dunaju

V júni ste s nami krúžili 24 hodín po štadióne na Štiavničkách v Banskej Bystrici a tento víkend ste s nami vydržali utekať ešte dlhšie – Od Tatier až k Dunaju, teda celých 29 hodín a 22 minút!

Pridané 18. 08. 2014
Bežali sme celý deň

Presne 24 hodín bežci z okolia Banskej Bystrice krúžili po štadióne na Štiavničkách, kde sa 12. – 13. júna konal už tretí ročník podujatia Dôvera Banskobystrická bežecká 24hodinovka. Prví bežci stáli na štarte presne o piatej popoludní.

Pridané 24. 06. 2014
Vášniví bežci, hľadáme vás! Pridajte sa k našej štafete Od Tatier k Dunaju

Beháte desať kilometrov a viac? Ak áno a máte radi výzvy, poďte s nami bežať Od Tatier k Dunaju. Je to jedinečný 345 km dlhý štafetový beh družstiev. Jedno z nich práve tvoríme, hľadáme do tímu nadšené bežkyne i bežcov z radov našich poistencov.

Pridané 11. 06. 2014
Pridajte sa k tímu Dôvera

Podpora športu a pohybu je v našej poisťovni jednou z priorít. Športové podujatia podporujeme nielen finančne, ale sme sami aktívni aj na štarte. Ak hľadáte nové výzvy a máte radi beh, pridajte sa k nášmu tímu. A pritom podporíte aj dobrú vec.

Pridané 02. 06. 2014
Späť