Dôvera beží pre deti

O tom, že beh a zdravý životný štýl sú najlepšou prevenciou pred civilizačnými chorobami, vám asi naozaj hovoriť netreba.  Ale vedeli ste, že keď zadáte do webového prehliadača slovné spojenie „beh zdravie“, tak vám ponúkne hneď pol milióna odkazov? 

Publikované: 21. 05. 2014

Niekde medzi nimi je aj náš newsletter pre bežcov a bežecká sekcia, ktorú máme na webe. Napĺňame ju postupne a myslíme to vážne. O behu nielen píšeme, ale aj sami beháme a podporujeme rôzne bežecké podujatia. Jedným z nich je napríklad Dôvera Banskobystrická 24hodinovka. Príďte na Štiavničky aj vy a zoberte tiež priateľov a blízkych. A pokojne aj s kočíkom, pretože i pre rodičov najmenších detí máme jednu bežeckú disciplínu.


Pridajte sa k nášmu tímu

Ak ste typ, čo hľadá nové výzvy, ste náš poistenec a trúfnete si odbehnúť trebárs 3 x 10 km, máme pre vás špeciálnu ponuku. Staňte sa členom nášho tímu na pretekoch Od Tatier k Dunaju, ktoré budú v polovici augusta. O štartovné sa postaráme za vás.
Nebudete bežať len pre svoje zdravie a osobné potešenie, ale aj pre všetky deti. Náš tím sa totiž volá Dôvera deťom. Aj týmto spôsobom podporujeme najväčšiu zbierku pre deti a mládež na Slovensku, ktorá nesie názov Hodina deťom.

Možno budete príjemne prekvapení, kto všetko to s deťmi myslí vážne a podporí náš tím. Ak máte záujem, napíšte nám email na adresu beh@dovera.sk a pripojte svoj oficiálny čas na 10km alebo dlhšej trati, ktorú ste odbehli za posledný rok. Či už vo forme linku na výsledkovú listinu alebo ako „print screen“ webovej stránky, kde je váš výsledok zaznamenaný.

A chuťovka na záver – budeme aj pri Medzinárodnom maratóne mieru v Košiciach. Veríme, že sa tam s tými najvytrvalejšími z vás uvidíme. Veď bežať je lepšie než ležať.

Vaša Dôvera