Pridajte sa k tímu Dôvera

Podpora športu a pohybu je v našej poisťovni jednou z priorít. Športové podujatia podporujeme nielen finančne, ale sme sami aktívni aj na štarte. Ak hľadáte nové výzvy a máte radi beh, pridajte sa k nášmu tímu. A pritom podporíte aj dobrú vec.

Publikované: 02. 06. 2014


Ak ste našim poistencom a máte už čo-to nabehané máme pre vás špeciálnu ponuku. Staňte sa členom nášho tímu na pretekoch Od Tatier k Dunaju, ktoré pobežíme 16.-17. augusta. 

Na rovinu vám povieme, že to bude riadna výzva. Na zdolanie 345 km máme len dva dni. Každý z družstva odbehne 3 x 10 km, pričom sa beží vo dne aj v noci. Nebudete bežať len pre seba, ale aj pre všetky deti. Náš 12-členný tím sa volá Dôvera deťom. Aj týmto spôsobom podporujeme najväčšiu zbierku pre deti a mládež na Slovensku, ktorá nesie názov Hodina deťom. O štartovné sa samozrejme postaráme za vás.

Možno budete príjemne prekvapení, kto všetko podporí náš tím. Ak máte záujem, napíšte nám email na adresu beh@dovera.sk a pripojte svoj oficiálny čas na 10 kilometrov alebo dlhšej trati, ktorú ste odbehli za posledný rok. Či už vo forme linku na výsledkovú listinu alebo ako „print screen“ webovej stránky, kde je váš výsledok zaznamenaný.

V októbri budeme aj na najstaršom maratóne v Európe. Sme totiž aj partnerom 90-ročníka Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach. Ak si trúfate na úctyhodných 42 kilometrov, vidíme sa aj tam. Veď bežať je lepšie než ležať.

Vaša Dôvera