Vášniví bežci, hľadáme vás! Pridajte sa k našej štafete Od Tatier k Dunaju

Beháte desať kilometrov a viac? Ak áno a máte radi výzvy, poďte s nami bežať Od Tatier k Dunaju. Je to jedinečný 345 km dlhý štafetový beh družstiev. Jedno z nich práve tvoríme, hľadáme do tímu nadšené bežkyne i bežcov z radov našich poistencov.

Publikované: 11. 06. 2014

O štartovné a všetko podstatné sa postaráme my, od vás potrebujeme „iba“ zabehnutie troch desaťkilometrových úsekov v priebehu dvoch dní.

Štart pretekov Od Tatier k Dunaju je v piatok 16.8.2014 v Jasnej v Nízkych Tatrách, dobeh do cieľa na nábreží Dunaja v Bratislave v sobotu 17.8.2014. Družstvá bežia non-stop dňom aj nocou. Vždy beží len jeden člen družstva, ostatní sa presúvajú autami na ďalšie odovzdávky štafety. 

Ak sa k nám pridáte, nebudete bežať len pre svoje zdravie, netradičný zážitok a osobné potešenie, ale aj pre všetky slovenské deti. Náš tím sa totiž volá Dôvera deťom. Aj týmto spôsobom podporujeme najväčšiu zbierku pre deti a mládež na Slovensku, ktorá nesie názov Hodina deťom.

Ak máte záujem, pošlite nám do 16. júla 2014 email na adresu beh@dovera.sk a pripojte svoj oficiálny čas na 10 km alebo dlhšej trati, ktorú ste odbehli za posledný rok. Či už vo forme linku na výsledkovú listinu alebo ako „print screen“ webovej stránky, kde je váš výsledok zaznamenaný. My vás budeme následne kontaktovať. Nenechajte si ujsť túto skvelú bežeckú príležitosť, tešíme sa na vaše prihlášky!