Ušetrite so službou Výhodné lieky

Zdá sa vám, že za lieky na predpis platíte príliš veľa? Pomôžeme vám zistiť, či máte šancu dostať lieky s rovnakou účinnou látkou, ale lacnejšie.

Ušetrite so službou Výhodné lieky

Čo sú generiká?

Generiká sú lieky, ktoré majú rovnakú účinnú látku ako originálny liek. To znamená, že sú rovnako kvalitné a bezpečné, no cenovo výhodnejšie.

Nájdite výhodnejší variant

Mnohokrát existuje viacero liekov, ktoré účinkujú rovnako a majú takmer totožné zloženie (obsahujú rovnaké liečivo). Ich cena sa, pochopiteľne, líši. Existuje lacnejší výrobok, ktorý by vám pomohol rovnako ako ten drahší? Nájdite ho pomocou nášho vyhľadávača.

izdravie_logo.jpgAko vyhľadáte generiká k svojim liekom?

Zadajte názov svojho lieku do vyhľadávača . Zobrazí vám jeho lacnejšie varianty (generiká), ak existujú, respektíve ak sú dostupné na Slovensku. Uvidíte nielen zoznam alternatívnych liekov, ale aj ich cenu, doplatok a sumu, ktorú ušetríte.

Databázu priebežne dopĺňame a upravujeme , aby ste mali vždy aktuálne informácie. Zoznam obsahuje len lieky a liečivá, ktoré môžu lekári na Slovensku predpisovať na recept a pre ktoré existuje alternatíva v podobe nižšieho doplatku.