Konzultujte svoje zdravie s Dôvera Genio

Máte ťažkosti a nie je nablízku lekár? Skúste vyhodnotiť svoje príznaky anonymne prostredníctvom online nástroja Genio ‒ diagnostiky vyvinutej lekármi.

Konzultujte svoje zdravie s Dôvera Genio

Čo je Dôvera Genio?

Zistili ste, že niečo nie je s vaším zdravím v poriadku a potrebujete rýchlu radu ? Lekár nie je poruke a vy sa obrátite na portály a fóra o zdraví. Práve to je najčastejšia chyba.

V takýchto prípadoch je tu pre našich poistencov online zdravotnícky poradca – robot. Umelá inteligencia vám pomôže identifikovať vašu chorobu na základe aktuálnych diagnóz . Vyhodnotí ich a podľa naliehavosti a závažnosti odporučí, ako postupovať pri ich riešení. Zároveň zobrazí prehľad pravdepodobných diagnóz , ktoré môžu s ťažkosťami súvisieť a ponúkne aj možnosť telefonickej konzultácie s lekárom. Služba je dostupná anonymne na webe Dôvery aj v mobilnej aplikácii Dôvera .

Kedy oceníte Dôvera Genio?

Lekár z radov umelej inteligencie čaká vo vašom telefóne alebo počítači a je schopný poradiť vám vždy a všade. Špeciálne ho oceníte, ak :

  • ste členom mladšej generácie a radi využívate chat, aplikácia ponúka obdobnú formu - inovatívny komunikačný kanál,
  • potrebujete nezávislý pohľad na vaše príznaky a overenú a dôveryhodnú radu kedykoľvek a kdekoľvek,
  • sa rozhodujete, že navštívite pohotovosť alebo urgent a nie ste si istí, či sú vaše problémy dosť závažné,
  • trpíte dlhodobými nešpecifikovanými príznakmi , vtedy môže Dôvera Genio zistiť aj vážne chronické ochorenie.

Prečo by ste mali veriť robotovi?

Slovenskú verziu diagnostického nástroja vyskúšalo a preverovalo približne 70 slovenských lekárov z rôznych lekárskych odborov. Obsahuje viac ako 600 bežných diagnóz a dokáže vyhodnotiť viac ako 1300 symptómov . Unikátnosť aplikácie spočíva v jej schopnosti zdokonaľovať sa prostredníctvom postupného zberu dát od pacientov, ktoré dopĺňa k najčerstvejším medicínskym informáciám.

Testovanie namiesto sľubov

Získané výsledky sú podobné tým z krajín, kde inovatívna spoločnosť Infermedica už túto službu uviedla (USA, India, Veľká Británia, Nemecko, Poľsko). Nástroj sa teší obľube u mladých ľudí vo veku do 30 rokov , celkove ju použili približne tri milióny ľudí .

Ľudia najčastejšie hľadali pomoc pri rizikových faktorov, ako vysoký tlak, fajčenie a vysoký cholesterol . K TOP predbežným diagnózam, ktoré samodiagnostický nástroj identifikoval, patrili tenzné bolesti hlavy, migréna, syndróm dráždivého čreva , degeneratívne ochorenie platničky krížovej a driekovej chrbtice.

Ako sa poradiť s robotom?

1

Navštívte webovú stránku Dôvera Genio alebo sa prihláste do Mobilnej aplikácie Dôvera.

2

Vyplňte svoje pohlavie, vek, príznaky, rizikové faktory

3

Zadajte vaše symptómy.

4

Robot sa vás opýta doplňujúce otázky.

5

Diagnostický systém vyhodnotí, ktorým ochorením môžete trpieť