Vybavte to rýchlo v elektronickej pobočke

S Elektronickou pobočkou máte prehľad o svojich zdravotných údajoch, návštevách lekárov a užívaných liekoch. Navyše s nami môžete prostredníctvom nej rýchlo a jednoducho komunikovat. Služba je bezplatne dostupná pre všetkých našich poistencov.

Vybavte to rýchlo v elektronickej pobočke

Zdravotná karta

Nájdete v nej kompletný prehľad lekárov, ktorých ste navštívili. Ale aj informácie o vašich diagnózach, zdravotných výkonoch, predpísaných liekoch, údaje z laboratórií aj prehľad absolvovaných očkovaní, hospitalizácií či preventívnych prehliadok.

Prehľad návrhov

Ak pre vás lekár žiada liečbu, ktorú musíme vopred schváliť, vo vašej Elektronickej pobočke nájdete všetky potrebné informácie - zoznam prijatých návrhov na vašu liečbu, ich stav a ďalšie súvisiace informácie a prílohy k danému návrhu.

Majte zdravie svojich detí pod kontrolou

Dôvera myslí aj na vašu rodinu, preto sa môžete bez problémov dostať aj k záznamom svojho dieťaťa, ak je poistené u nás. Podmienkou je, že musí mať menej ako 18 rokov. Jednoducho si ho pridáte do svojej Elektronickej pobočky (alebo mu vytvoríte vlastnú) a okamžite viete zistiť, kedy naposledy užívalo antibiotiká a či absolvovalo všetky potrebné očkovania.

Primárne pre rodičov detí do 3 rokov sme pripravili tiež praktického Sprievodcu rodiča. V Sprievodcovi si viete jednoducho zapísať dôležité momenty v živote svojho dieťaťa, prečítať si lekármi overené informácie a odporúčania, nastaviť si pripomienky a vidieť prehľad absolvovaných očkovaní aj poradní.

Bezpečné lieky

Vaša Elektronická pobočka má prehľad o všetkých liekoch, ktoré vám predpísali lekári. Automaticky vás upozorní, či sa vzájomne neovplyvňujú. Upozorní vás aj na to, s akými potravinami ich nemôžete kombinovať. Zároveň eviduje, koľko ste za lieky zaplatili a koľko ste mohli ušetriť, ak by ste si na recept od lekára vybrali cenovo výhodnejšie generické lieky.

Pripomienky o preventívnych prehliadkach

Nemáte dobrú pamäť na dátumy? Elektronická pobočka vás informuje, kedy je čas absolvovať preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára, zubára alebo gynekológa. Sleduje taktiež vaše plánované hospitalizácie a prostredníctvom SMS alebo e-mailu vás upozorní, aby ste na ne nezabudli.

Uplatnenie benefitov

Cez Elektronickú pobočku si môžete jednoducho uplatniť vybrané benefity od Dôvery. Podaním elektronickej žiadosti môžete získať späť peniaze za doplatky za lieky až do výšky 300 eur alebo si uplatniť príspevok na zubné vyšetrenie a dentálnu hygienu.

Tlačivá a žiadosti elektronicky

V Elektronickej pobočke nájdete aj mnoho predvyplnených tlačív a žiadostí, ktoré sa k nám takto dostanú rýchlejšie. Môžete nás napríklad požiadať o vystavenie náhradného certifikátu, európskeho preukazu, zaslanie nového preukazu poistenca, potvrdenie poistného vzťahu či splátkový kalendár.

Pre samoplatiteľov

Podnikatelia a živnostníci si môžu v Elektronickej pobočke:

  • plniť svoje oznamovacie povinnosti (napríklad upraviť si adresu, kontakty, nahlásiť nám zmenu svojho platiteľa),
  • vidieť, kto a v akom období za nich platil zdravotné odvody,
  • podať námietky voči nedoplatkom alebo upomienke,
  • zaplatiť dlh alebo preddavok na poistné online
  • požiadať o splátkový kalendár alebo o vrátenie preplatku na poistnom.

Ako môžete využívať služby Elektronickej pobočky?

1

Zriaďte si prístup bezplatne na tejto stránke, nezaberie to viac ako pár minút.

2

Vyplňte všetky potrebné údaje.

3

Okamžite získate prístup ku všetkým funkciám Elektronickej pobočky.