Výhody v pôrodnici v Michalovciach

Ste našou poistenkou a už sa neviete dočkať príchodu svojho bábätka na svet? Chceme sa o vás postarať čo najlepšie. Ponúkame vám zľavy na kurzy predpôrodnej prípravy aj na výkony spojené s pôrodom v nemocnici Svet zdravia Michalovce.

Výhody v pôrodnici v Michalovciach

Zľava na predpôrodný kurz

Kurz je určený tehotným ženám a ich partnerom (prípadne osobám, ktoré ich sprevádzajú pri pôrode). Certifikovaná lektorka vám na ňom prezradí množstvo cenných informácií a praktických rád. Vďaka kurzu ľahšie zvládnete tehotenstvo, pripravíte sa na pôrod aj na starostlivosť o bábätko.

Všetko o kurze sa dozviete na tejto stránke.

Cenník

Ceny pre poistenky Dôvery, ktoré absolvujú pôrod v pôrodnici v Michalovciach.

Typ
Bežná cena
Cena pre poistenky Dôvery
Predpôrodný kurz - 1 stretnutie 5,50 eur zadarmo
Predpôrodný kurz - 8 stretnutí 29 eur
16 eur

Zľavy na podanie anestézie

Pôrod je náročný medicínsky zákrok. Niektoré ženy vie príchod ich bábätka na svet poriadne potrápiť. Našťastie, dnes už existuje množstvo spoľahlivých a bezpečných metód, ako ženám pôrod čo najviac uľahčiť. Poistenkám Dôvery ponúkame v pôrodnici v Michalovciach zľavu vo výške 50 % na aplikovanie vybraných prípravkov na zmiernenie bolesti pri pôrode.

Cenník

Typ
Bežná cena
Cena pre poistenky Dôvery
PEDA (pôrodnícka epidurálna analgézia) - injekcia do oblasti chrbtice s podávaním lokálneho anestetika 100 eur 50 eur
ENTONOX (liek proti bolesti) - infúzia so špeciálnym opiátom 50 eur
25 eur

Zľava na nadštandardnú izbu na oddelení šestonedelia

Vieme, že aj prostredie, v ktorom mamičky absolvujú prvé dni po pôrode, je nesmierne dôležité. Pôrodnica v Michalovciach je súčasťou nemocnice novej generácie, ktorá bola otvorená v decembri 2017. Ponúka preto príjemné hotelové prostredie a moderné medicínske vybavenie. Na oddelení šestonedelia sú k dispozícii jedno- a dvojlôžkové štandardné izby a tiež nadštandardné izby.

Štandardné izby

Každá štandardná izby má vlastné sociálne zariadenie, polohovateľnú posteľ, televíziu aj bezplatné wifi pripojenie. Súčasťou všetkých izieb je rozťahovacia pohovka, na ktorej môže za poplatok 15 eur/noc prespať sprevádzajúca osoba.
Mamičky krátko po pôrode ocenia najmä komfort a súkromie so svojím bábätkom. Poistenkám Dôvery preto nemocnica prednostne ponúkne jednolôžkové izby*

*Jednolôžková izba bude prednostne ponúknutá poistenkám Dôvery v prípade, ak nebude obsadená inou pacientkou.

Nadštandardné izby

Prvé dni po pôrode sa môžu mamičky za poplatok ubytovať aj v niektorej z nadštandardných izieb. Oproti štandardnej izbe je tu navyše k dispozícii aj chladnička, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica. Poistenky Dôvery majú nárok na 50-percentnú zľavu z poplatku za ubytovanie v nadštandardnej izbe.

Cenník

Typ
Bežná cena
Cena pre poistenky Dôvery
Nadštandardná izba
30 eur/noc/osoba 15 eur/noc/osoba

Kde môžem požiadať o zľavu

Ak máte záujem o akýkoľvek z uvedených benefitov, prosím, obráťte sa na niektorý z kontaktov, a to v pracovných dňoch v čase od 7.30 do 16.00 hod.

Kontakty

Recepcia pôrodnice: +421 56 641 6669
Manažérka dennej zmeny/laktačná poradkyňa: +421 945 453 619
Manažérka klastra Žena a dieťa:+421 56 641 6663


Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!