Rýchlejšia výmena bedrového a kolenného kĺbu

Ako poistenec Dôvery môžete v prípade potreby využiť možnosť absolvovať výmenu bedrového či kolenného kĺbu s minimálnou čakacou dobou vrátane hospitalizácie s rehabilitáciou. Operácie vykonáva tím renomovaných operatérov v moderných priestoroch Nemocnice novej generácie v Michalovciach.

Rýchlejšia výmena bedrového a kolenného kĺbu

Dôležité upozornenie

V súvislosti s COVID-19 je tento benefit dočasne pozastavený.

Potrebujete konzultáciu alebo operáciu?

Zavolajte na infolinku 0907 909 711 priamo do nemocnice v Michalovciach v čase od 08:00 - 15:00 hod. Nadiktujte identifikačné číslo poistenca (IČP) z vášho preukazu poistenca a školený ortopedický personál vám poradí a zodpovie vaše otázky. V prípade potreby vás objedná na úvodnú osobnú konzultáciu.

Ako jednoducho a rýchlo absolvovať operáciu?

1

Na infolinke 0907 909 711 si dohodnite termín úvodnej osobnej konzultácie.

2

Počas konzultácie dostanete termín operácie do 14 dní a zoznam predoperačných vyšetrení. Ako poistenec Dôvery máte v prípade záujmu nárok na jednolôžkovú izbu.

3

Na hospitalizáciu príďte deň pred operáciou, v nemocnici si vyzdvihnite barle.

4

Po operácii budete prevezený na rehabilitačné oddelenie do spádovej nemocnice.

Po operácii

Po niekoľkých dňoch po operácii budete prevezený na rehabilitačné oddelenie do najbližšej nemocnice Svet Zdravia v rámci Prešovského a Košického kraja.

Pri prepustení z nemocnice dostanete všetky potrebné informácie o ďalšom postupe a budete objednaný na kontrolu o 3 mesiace. Dopravná služba vás prevezie domov.

Tri dni po prepustení vás kontaktuje personál nemocnice, aby zistil ako sa cítite, prípadne zodpovedal akékoľvek vaše otázky.