CHCEM SA POISTIŤ

Poistiť sa v Dôvere môžete aj bez toho, aby ste niekam chodili: vyplňte prihlášku pohodlne cez internet a my ju bezplatne doručíme na podpis. Kuriér si s vami dohodne miesto aj čas.

Svoju poisťovňu môžete zmeniť do 30. septembra.

Pohodlne cez internet

Alebo

TELEFONICKY

Zatelefonujte na Zákaznícku linku 0850 850 850, s operátorom prihlášku vyplníte a kuriér vám ju zadarmo donesie na podpis

POŠTOU

Tu nájdete prihlášku v PDF formáte, vyplňte ju, vytlačte, podpíšte a zašlite na DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s., Cintorínska 5, 949 01 Nitra

OSOBNE

V ktorejkoľvek našej pobočke, aj s asistenciou našich odborníkov. Pozrite si mapu a kontakty našich pobočiek

Kedy môžete zmeniť poisťovňu?

  1. Ak chcete zmeniť svoju zdravotnú poisťovňu, môžete tak urobiť každý rok do 30. septembra. Poistencom novej poisťovne ste od 1. januára nasledujúceho roka.
  2. Ak ste sa vrátili zo zahraničia, kde ste boli aj poistený, podajte prihlášku do zdravotnej poisťovne na Slovensku do ôsmich dní od návratu.
  3. Ak sa vám narodilo dieťa, vyberte mu zdravotnú poisťovňu do 60 dní od narodenia. Vaše dieťatko poistíme v pohodlí domova , nemusíte nikam chodiť. Vyberte si odborníka na poistenie z vášho kraja, dohodnite si stretnutie a náš zamestnanec príde priamo za vami a vypíše s vami prihlášku.