Deti a mamičky


Viac ako tretina mamičiek si pre svoje bábätko vyberie našu poisťovňu. Našim najmenším a ich rodičom preto ponúkame mnoho výhod, ktoré im uľahčia život. Ak chcete poistiť svoje bábätko u nás, nemusíte nikam chodiť. Prídeme za vami tam, kde vám to najviac vyhovuje.

Nákupy liekov a očkovacích látok sú u malých detí nevyhnutnosťou. Ako jediná poisťovňa vraciame doplatky za lieky na predpis, vakcíny a špeciálne potraviny vrátane umelého mlieka.
Ak uvažujete o očkovaniach, pozrite si, na ktoré z nich vám prispejeme a ktoré vám preplatíme.

Meníme detské oddelenia v nemocniciach na krajšie a útulnejšie. V 34 nemocniciach sme vybudovali miestnosť na hranie, detský kútik alebo sme oddelenie kompletne vymaľovali. Mamičky ocenia aj nadštandardné izby na gynekologicko-pôrodníckych a pediatrických oddeleniach v nemocniciach s 50-percentnou zľavou.

BabyBox, pozornosť pre najmenších Pridané 21. 12. 2017

 O našich poistencov sa staráme už od útleho veku a preto sme v spolupráci s lekárňami Dr.Max pripravili novinku s názvom BabyBox v hodnote 50 eur.

Vrátime vám doplatky za lieky až do výšky 200 eur Pridané 09. 08. 2016

Sme jediná poisťovňa na trhu, ktorá nad rámec zákona vracia doplatky za lieky i dietetické potraviny na predpis. Deťom do 18 rokov a ich rodičom vrátime doplatky až do výšky 200 EUR.

Poistenie bábätka v pohodlí domova Pridané 09. 08. 2016


Narodilo sa vám dieťa? Môžete ho poistiť pohodlne u vás doma, nemusíte nikam chodiť. Zavolajte nás a my prídeme tam, kde vám to bude najviac vyhovovať.

Očkovania pre našich poistencov Pridané 09. 08. 2016

Mnohé očkovania sú pre deti i dospelých povinné a zdravotné poisťovne ich preplatia. Ak sa chcete dať zaočkovať dobrovoľne, za vakcínu si priplatíte. Našim poistencom preplatíme alebo prispejeme na viaceré očkovania.

Tieto detské oddelenia sú vďaka nám farebnejšie Pridané 09. 08. 2016

So združením Osmijanko spolupracujeme už dlhé roky. Za tento čas sme vybudovali viacero detských kútikov, návštevných miestností a vymaľovali detské oddelenia v rôznych kútoch Slovenska.

Nadštandardné izby v nemocnici so zľavou 50 % Pridané 08. 08. 2016

Pobyt v nemocnici nie je pre nikoho z nás príjemný. Ak je však hospitalizácia nutná, ubytujte sa vo VIP nemocničných izbách. Naši poistenci ich majú za polovičnú cenu.

Peniaze navyše na zdravotnú starostlivosť Pridané 07. 08. 2016

Projekt Bojovníci za zdravie pomáha našim poistencom s akýmkoľvek zdravotným problémom. Môžu nás požiadať o príspevok na liečbu, zdravotné pomôcky či lieky, ktoré nie sú hradené zo zdravotného poistenia.

Lekári všade na Slovensku Pridané 07. 08. 2016

Ako náš poistenec môžete absolvovať vyšetrenie u ktoréhokoľvek lekára po celom Slovensku. Dokonca aj u takého, s ktorými nemáme zmluvu. Na plánované ošetrenie u nezmluvných lekárov vám poskytneme príspevok.

Naspať Ďalej