Lieky a očkovania


Užívaniu liekov sa z času na čas nevyhne nikto z nás. Je dobré mať prehľad o tom, kedy a aké antibiotiká  vašim deťom naposledy predpísal lekár, či lieky, ktoré užívate, nie sú vo vzájomnej interakcii, a teda vám viac neškodia ako pomáhajú, alebo aj to, koľko ste na liekoch mohli ušetriť.

Deťom do 18 rokov veku, ich mamičkám a oteckom poisteným v Dôvere vraciame až do 200 eur za doplatky na lieky, vakcíny, antibiotiká a dietetické potraviny na predpis.

Našim poistencom zabezpečujeme bezplatné očkovanie proti chrípke a žltačke typu A, preplatíme im polovicu z nákladov na vakcínu proti kliešťovej encefalitíde. Prispejeme aj na kombinovanú vakcínu proti hepatitíde A a B, pneumokokom a vírusu HPV, ktorý môže spôsobiť rakovinu krčka maternice.

Vrátime vám doplatky za lieky až do výšky 200 eur Pridané 20. 12. 2016

Sme jediná poisťovňa na trhu, ktorá nad rámec zákona vracia doplatky za lieky i dietetické potraviny na predpis. Deťom do 18 rokov a ich rodičom vrátime doplatky až do výšky 200 EUR.

Očkovania pre našich poistencov Pridané 09. 08. 2016

Mnohé očkovania sú pre deti i dospelých povinné a zdravotné poisťovne ich preplatia. Ak sa chcete dať zaočkovať dobrovoľne, za vakcínu si priplatíte. Našim poistencom preplatíme alebo prispejeme na viaceré očkovania.

Sú vaše lieky bezpečné? Pridané 09. 08. 2016

Mnohí pacienti užívajú viacero druhov liekov a nepamätajú si ich presné názvy. Patríte medzi nich? Potom pozor, môže vám to spôsobiť zdravotné ťažkosti. Máme pre vás pomôcku - bezplatnú elektronickú službu Bezpečné lieky.

Vitamíny pre darcov krvi Pridané 08. 08. 2016

Odmenou pre každého darcu krvi je dobrý pocit, že niekomu nezištne pomohol. My máme pre našich poistencov, ktorí darujú najvzácnejšiu tekutinu aj malú pozornosť v podobe vitamínových doplnkov.

Peniaze navyše na zdravotnú starostlivosť Pridané 07. 08. 2016

Projekt Bojovníci za zdravie pomáha našim poistencom s akýmkoľvek zdravotným problémom. Môžu nás požiadať o príspevok na liečbu, zdravotné pomôcky či lieky, ktoré nie sú hradené zo zdravotného poistenia.

Naspať Ďalej