Pozrite si, ako sa menia slovenské nemocnice

Pozrite si ďalšie vymaľované detské oddelenie, ktoré malým pacientom pomôže zvládnuť pobyt v nemocnici. Pomohli sme aj pri zavedení nového komunikačného systému a úplnou novinkou sú komunitné izby pre pacientov.

Pridané 22. 10. 2018
Najviac poistencov opäť do Dôvery

Sme vďační za rozhodnutie každého poistenca, ktorý si pri zmene zdravotnej poisťovne zvolil Dôveru. Tak ako vlani, aj v tomto roku sa potvrdilo, že najviac poistencov prichádza k nám, presne 76 390. Úprimne si vážime dôveru všetkých vás - verných poistencov, ktorí sa rozhodli zostať s nami aj v ďalšom roku. Rastieme spolu s vami a o chvíľu pokoríme hranicu 1,5 milióna poistencov. Ďakujeme!

Pridané 22. 10. 2018
Vysoký tlak vás môže zabiť, nemávnite nad ním rukou

Mŕtvica, infarkt, kôrnatenie tepien, poškodenie zraku, poruchy pamäti, či zlyhávanie obličiek. To všetko si môžete privodiť, ak máte vysoký krvný tlak.

Pridané 25. 09. 2018
Čo robí stres s vaším tlakom? Naučte sa uvoľniť

Stres zvyšuje frekvenciu srdca, zužuje cievy, zvyšuje krvný tlak. Pomôžeme vám zbaviť sa ho.

Pridané 25. 09. 2018
100 eur na ošetrenia zubov

Kto by nechcel mať pekný úsmev so zdravými zubami? My vám k nim pomôžeme. Od 1. januára 2019 môžete využiť novú výhodu Zdravé zuby. Vrátime vám doplatky za ošetrenie u zmluvného zubára a odmeníme vás pri tom za vernosť. Tým, ktorí sú u nás poistení viac ako rok, prispejeme na zuby štyrikrát po 25 eur, dokopy 100 eur ročne. Ostatným dvakrát po 25 eur, teda dokopy 50 eur.

Pridané 24. 08. 2018
Marián Labuda: Stačilo mi cukrovku zažiť u otca

Herec Marián Labuda starší 25 rokov viedol s cukrovkou neľahký boj, ktorý napokon prehral. Jeho syn Marián je dnes tvárou programu DôveraPomáha diabetikom. Aby ľudia vedeli o cukrovke viac a zo súboja vyšli víťazne.

Pridané 24. 08. 2018
Ste zdravý. Tak načo vám je zdravotná poisťovňa? Povieme vám

Láka vás cestovanie, túžite po dovolenke, chcete si dopriať wellness, oddych alebo starostlivosť o zdravie? Pomôžeme vám, dopriať si viac za menej peňazí a zistíte, že zdravotná poisťovňa vie byť aj pre vás užitočná aj vtedy, keď nesedíte v čakárni pred ambulanciou. Poistenci Dôvery môžu získať výhodnú ponuku ešte výhodnejšie. Majú totiž dodatočnú päťpercentnú zľavu na všetky z približne 2500 ponúk na zľavových portáloch ZľavaDňa, SlevaDne a Boomer.

Pridané 24. 08. 2018
Zľava päť percent navyše len pre poistencov Dôvery

Tisíce ponúka za ešte lepšie ceny. To heslo nového benefitu pre všetkých poistencov Dôvery, ktorých je takmer 1,5 milióna.

Pridané 29. 05. 2018
Budúce mamičky rodia v zahraničí stále častejšie

Údaje z minulého roka ukazujú, že budúce mamičky zo Slovenska rodili v zahraničí skoro 7-krát častejšie ako pred piatimi rokmi. Napriek tomu, že za pôrod napríklad v Rakúsku si ženy poistené na Slovensku musia priplatiť, žiadostí o refundáciu takejto zdravotnej starostlivosti je v Dôverez roka na rok viac.

Pridané 05. 04. 2018
Spúšťame ďalšie kolo Bojovníkov za zdravie

Práve štartuje ďalšie kolo pomoci pre všetkých našich poistencov so zdravotným hendikepom. Liečba v zahraničí, drahé zdravotnícke pomôcky či moderné terapie už dávno nie sú dostupné len pre solventných. V Dôvere si môže dovoliť zdravší a plnohodnotnejší  život vďaka grantovému programu Bojovníci za zdravie.

Pridané 20. 03. 2018