Viac informácií pre ambulancie v roku 2019

Ďakujeme vám za spoluprácu v roku 2018 a tešíme sa na spoluprácu v roku 2019. Chceme vám priniesť ďalšie informácie o predpisovaní liekov tak, aby ste ich mohli porovnať s kolegami a kolegyňami v rovnakom odbore. Budú vám slúžiť aj na to, aby ste mali prehľad o plnení hodnotiacich parametrov, ktoré sú popísané vo vašej zmluve s Dôverou.

Pridané 11. 01. 2019
Viete, aké sú vaše povinnosti pri zmene zdravotnej poisťovne?

Ešte donedávna ste museli vrátiť preukaz poistenca svojej bývalej zdravotnej poisťovni. Dnes už na to myslieť nemusíte. Zmenu poisťovne nie je potrebné hlásiť ani svojmu lekárovi, ani gynekológovi.

Pridané 20. 12. 2018
Investujeme do renovácie nemocníc

Väčšina nemocníc na Slovensku stojí desaťročia bez výraznejšej rekonštrukcie či investície. Zastarané priestory aj vybavenie, strohé steny, v zime zima a v lete horúco. To je realita väčšiny z nich. Vieme, že staré nemocnice neprestaviame za noc, ale v Dôvere dlhodobo investujeme čas aj  financie, aby sa priestory priblížili k moderným štandardom a aby boli vyšetrenia pre pacientov o čosi príjemnejšie.

Pridané 16. 12. 2018
Milión eur navyše pre našich poistencov

Opäť sme v rámci grantového programu Bojovníci za zdravie podporili ľudí so zdravotným problémom, aby si splnili svoj sen o lepšom zdraví. V tomto roku sme prekročili magickú hranicu milión eur. Toľko sme venovali našim poistencom na absolvovanie zdravotnej starostlivosti nad rámec bežného zdravontého poistenia.

Pridané 15. 12. 2018
Matej Tóth v nemocnici vo vianočnom klobúku. Darcovia krvi neverili vlastným očiam

Ružomberská nemocnica každoročne počas vianočných sviatkov bojuje s nedostatkom krvi. K riešeniu tejto náročnej situácie prispela tento rok aj Dôvera. Darovanie krvi spestrila pozvaným darcom milým prekvapením.

Pridané 14. 12. 2018
Pozrite si, ako sa menia slovenské nemocnice

Pozrite si ďalšie vymaľované detské oddelenie, ktoré malým pacientom pomôže zvládnuť pobyt v nemocnici. Pomohli sme aj pri zavedení nového komunikačného systému a úplnou novinkou sú komunitné izby pre pacientov.

Pridané 22. 10. 2018
Najviac poistencov opäť do Dôvery

Sme vďační za rozhodnutie každého poistenca, ktorý si pri zmene zdravotnej poisťovne zvolil Dôveru. Tak ako vlani, aj v tomto roku sa potvrdilo, že najviac poistencov prichádza k nám, presne 76 390. Úprimne si vážime dôveru všetkých vás - verných poistencov, ktorí sa rozhodli zostať s nami aj v ďalšom roku. Rastieme spolu s vami a o chvíľu pokoríme hranicu 1,5 milióna poistencov. Ďakujeme!

Pridané 22. 10. 2018
Vysoký tlak vás môže zabiť, nemávnite nad ním rukou

Mŕtvica, infarkt, kôrnatenie tepien, poškodenie zraku, poruchy pamäti, či zlyhávanie obličiek. To všetko si môžete privodiť, ak máte vysoký krvný tlak.

Pridané 25. 09. 2018
Čo robí stres s vaším tlakom? Naučte sa uvoľniť

Stres zvyšuje frekvenciu srdca, zužuje cievy, zvyšuje krvný tlak. Pomôžeme vám zbaviť sa ho.

Pridané 25. 09. 2018
100 eur na ošetrenia zubov

Kto by nechcel mať pekný úsmev so zdravými zubami? My vám k nim pomôžeme. Od 1. januára 2019 môžete využiť novú výhodu Zdravé zuby. Vrátime vám doplatky za ošetrenie u zmluvného zubára a odmeníme vás pri tom za vernosť. Tým, ktorí sú u nás poistení viac ako rok, prispejeme na zuby štyrikrát po 25 eur, dokopy 100 eur ročne. Ostatným dvakrát po 25 eur, teda dokopy 50 eur.

Pridané 24. 08. 2018