Viac ako 50 benefitov

Všetky tieto benefity môžu byť vaše. A je ich ešte oveľa viac.
Zobraziť všetky benefity

Záleží nám na vašom zdraví

Všetko v spolupráci s našimi poistencami

  • Naše služby zlepšujeme na základe spätnej väzby od našich poistencov. Pravidelne robíme výskumy a rozhovory , aby sme im vedeli priniesť to, čo potrebujú.
  • Komunikácia je pre nás dôležitá. Nový recept, blížiaca sa preventívka či schválený príspevok? Všetky dôležité informácie a oznamy poistenci nájdu na maili či v SMS.
Aké sú ďalšie možnosti podania prihlášky do Dôvery?
Zistiť viac

Zmeňte poisťovňu online v 3 krokoch


  1. Pripravte si občiansky preukaz a mobil


  2. Hotovo! Všetky informácie vám pošleme.

Nech sa stane čokoľvek, nám môžete dôverovať

Ako nová mamička som zrazu potrebovala veľa vecí. Babybox od Dôvery mi urobil veľkú radosť.

Natália W.

Babybox bol po pôrode veľmi príjemným prekvapením. O chvíľu čakáme druhé a už teraz sa tešíme na ďalšiu praktickú tašku.

Hana K.

Syn potreboval okuliare a tak som si v apke pozrel, či je jeho očný lekár zmluvný a máme nárok na benefit. Okuliare už veselo nosí a ja som mal peniaze do týždňa na účte.

Boris H.

Mám 3 deti a tak aj zdravotná starostlivosť môže byť niekedy nákladnejšia. Našťastie som nikdy nemala problém a Dôverami preplatila nielen zubné ošetrenia, ale aj doplatky za lieky.

Petra R.

V Dôvere si vážim najmä benefity. Často využívam zubný benefit, 300 € za lieky aj rôzne zľavy v lekárni Dr.Max.

Andrej Z.

V poisťovni Dôvera som spokojná. Peniaze za zubný benefit mám vždy do týždňa na účte. Aj nová apka sa mi zdá oveľa prehľadnejšia.

Lenka K.

V Dôvere som poistený celý svoj život. Keď mi lekári predpíšu lieky, vďaka benefitu 300 € za lieky platím buď nič alebo minimum.

Igor S.

Záleží mi na prevencii a tak pravidelne navštevujem všeobecného lekára aj zubára. Benefit Zdravé zuby využívam každý rok, peniaze mám na účte rýchlo.

Tomáš M.

Vďaka apke Dôvery si nikdy nezabudnem vybrať lieky, ktoré užívam pravidelne. Som s ňou spokojná.

Barbora Š.

Keďže užívam viacero liekov, cením si najmä benefit 300 € za lieky, vďaka ktorému sa mi vrátia naspäť peniaze za doplatky.

Daniel J.

Pomáhame, aby sa nám všetkým žilo lepšie

Cez náš program Bojovníci za zdravie sme pomohli viac ako 1500 chorým a hendikepovaným ľuďom. Rozdelili sme 2 milióny € na liečbu, ktorú by si inak nemohli dovoliť.

Už druhý rok pomáhame spolu s OZ Ľudia včelám vysádzať lipy a horské lúky po celom Slovensku. Za každú prihlášku venujeme 0,50 € na ekologické projekty.

Darovali sme 20 automatických externých defibrilátorov (AED) , ktoré pomáhajú pri náhlom zastavení srdca. Nájdete ich po celom Slovensku.

Pomáhame zlepšovať zdravotníctvo. Ako prví sme skrátili schválenie kúpeľov z 30 dní na 24 hodín. E-recept z našej dielne už používajú takmer všetci lekári na Slovensku.

So Slovenským Červeným krížom sme garantom projektu Moja krvná skupina , ktorý spája darcov krvi s pacientami, ktorí ju potrebujú.

SvTS.4x0e_dovera_vitaminy_lowres_1063_1_png_jpg (1).jpg

Je nás už viac ako 1,7 milióna. Pridajte sa k nám aj vy

Zdravotnú poisťovňu môžete zmeniť počas celého roka.

Prepoistite sa do konca septembra 2024 a staňte sa
poistencom Dôvery už od 1. januára 2025.

Vyplniť prihlášku
   
7Og0.drgj_image_145_png_jpg (1).jpg