Prihláste sa sami do programu

06.03.2019

Môžete tak využívať bezplatné vzdelávanie diabetikov a prediabetikov  prostredníctvom edukačných stretnutí. Na nich sa máte  možnosť naučiť  ako lepšie viesť svoj život s prediabetom/diabetom, ako pristupovať k zmene životosprávy, samokontrole a predchádzaniu komplikácií. Ak budete dodržiavať rady edukátora a plníte to, na čom ste sa dohodli, odmeníme vás. Získate poukážky na nákup voľnopredajného tovaru v lekárňach Dr. Max. Svoje otázky o cukrovke môžete v pracovné dni volať na telefonickú poradňu - Dialinka. V okresoch kde je program aktívny sa môžete bezplatne objednávať k lekárom na presný termín a čas vyšetrenia.

edukacia v Trnave.jpg

Program prebieha v okresoch: Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Košice, Košice – okolie, Levice, Michalovce, Nové Zámky, Prešov, Sabinov, Skalica, Snina, Sobrance, Šaľa, Trnava, Vranov nad Topľou. Ak ste ochotní cestovať, môžete navštevovať vzdelávanie o cukrovke aj v inom okrese, ako v tom, kde bývate.

Chcete vstúpiť do programu? Zavolajte na Dialinku 0850 850 888, (voľba č.2), navštívite pobočku Dôvery alebo sa spýtajte svojho diabetológa, ak je zapojený do programu DôveraPomáha diabetikom.