DôveraLinka 24 pokorila hranicu 1000 volaní

Takmer v polovici prípadov si volajúci na DôveraLinku24 ušetrili čakanie na pohotovosti alebo v ambulancii svojho lekára. Skúsený personál im poradil s riešením zdravotného problému telefonicky. Išlo o prípady alergických reakcií, reakcií na lieky či potraviny, menšie úrazy. Možnosť poradiť sa s lekárom na telefóne využili aj na konzultáciu o naordinovanej liečbe.

Pridané 15. 12. 2016
Za deti sa oplatí bojovať

Každé euro darované celoslovenskej zbierke Hodina deťom prispieva na lepší a plnohodnotnejší život tým najmenším. Čas, ktorý im venujeme, sa vráti, preto projekt Nadácie pre deti Slovenska podporujeme už piaty rok po sebe. Šancu máte aj vy už túto sobotu.

Pridané 07. 12. 2016
VIDEO: Od Tatier k Dunaju s metrovými chodidlami

V auguste ste s nami od Tatier k Dunaju nebežali len vy, naši poistenci, ale aj maskot Hugo zo zbierky Hodina deťom. Ako uvidíte na našom krátkom videu, zvládol to aj s metrovými chodidlami.

Pridané 18. 10. 2016
Sme unavení a vyčerpaní. Potvrdil to prieskum

Viac ako polovica Slovákov má vyčerpaný alebo veľmi vyčerpaný organizmus. Vyplýva to z exkluzívneho prieskumu na vzorke 852 ľudí z celého Slovenska, ktorý pre zdravotnú poisťovňu Dôvera v júli a auguste 2016 vypracoval Inštitút stresu.

Pridané 18. 10. 2016
Najviac poistencov mieri do Dôvery

Zdravotnú poisťovňu zmenilo podľa predbežných výsledkov ku koncu septembra približne 126-tisíc poistencov. Najviac ich získala zdravotná poisťovňa Dôvera.

Pridané 18. 10. 2016
BabyBox, novinka pre najmenších

Doteraz sme našim najmenším poistencom, lepšie povedané ich mamám, ponúkali Baby kufrík s užitočnými drobnosťami. V spolupráci s lekárňami Dr. Max sme sa rozhodli vynoviť ho a už v týchto dňoch pripravujeme novinku pod názvom BabyBox v hodnote až 50 eur. Môžete sa naň tešiť od 1. januára 2017.

Pridané 18. 10. 2016
Dôvera pomáha a vždy bude

Prostredníctvom projektu Bojovníci za zdravie nás môžete požiadať o príspevok na nákup zdravotníckej pomôcky, lieku či na absolvovanie liečby, ktoré nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia.

Pridané 19. 08. 2016
Naši poistenci platia u zubára najmenej

Najnižšie doplatky za ošetrenie a zrušené limity u zubných lekárov. To sú výhody, ktoré sme pre našich poistencov vyrokovali so Slovenskou komorou zubných lekárov od júna tohto roku.

Pridané 18. 08. 2016
Opýtajte sa lekára, kedykoľvek potrebujete

Ak vás niekedy prekvapili zdravotné problémy uprostred noci či ďaleko od domova a nevedeli ste, ako postupovať, určite ste si povedali: „Keby som sa teraz mohol s niekým poradiť.“ Máme pre vás dobrú správu.

Pridané 18. 08. 2016
Vaše žiadosti vybavíme rýchlejšie

Od leta vybavíme viacero druhov žiadostí poistencov rýchlejšie než doposiaľ. Či už potrebujete  schváliť kúpeľný pobyt, alebo sa nezaobídete bez elektrického invalidného vozíka. Týka sa to žiadosti, ktoré nám doručíte osobne, poštou alebo elektronicky.

Pridané 18. 08. 2016
Späť