Aktuality

Menej administratívy a rýchlejšie schvaľovanie

Opäť prichádzame s praktickou novinkou, ktorá zníži administratívu a najmä zrýchli proces schvaľovania návrhov na zdravotnú starostlivosť. Navyše vám prinesie kompletný prehľad o všetkých vami podaných návrhoch aj s informáciou o ich stave v reálnom čase v Elektronickej pobočke.

Pridané 15. 01. 2016
Bezpečné lieky sú už online

Vyššia kvalita a bezpečnosť liečby pacientov nás motivovali k spusteniu služby Bezpečné lieky (február 2013). Táto služba zobrazuje pacientom poisteným v Dôvere základné údaje o liekových interakciách, lekárom týchto pacientov ponúka podrobnejšie informácie aj s odporúčaním ako postupovať pri liečbe.

Pridané 07. 08. 2015
Elektronická pobočka je pre lekárov aj "do budúcnosti"

Doteraz si lekári ani ostatní poskytovatelia nemohli aktivovať Elektronickú pobočku bez účinnej zmluvy o poskytovaní zdravotnej alebo lekárenskej starostlivosti. Už to neplatí. Umožníme vám zaregistrovať sa do bezplatnej služby Elektronická pobočka aj vopred.

Pridané 13. 01. 2014
Pozrite si údaje o pacientoch od iných lekárov. V E-pobočke

Stačí pár klikov v Elektronickej pobočke a o svojom pacientovi viete všetko, čo my v zdravotnej poisťovni. Vrátane toho, kedy bol u akého lekára, s akou diagnózou a aký výkon mu lekár robil. Takúto funkcionalitu sme cez víkend nasadili v Elektronickej pobočke pre poskytovateľov.

Pridané 13. 01. 2014
Call centrum mení "otváracie hodiny", ponúka spätné hovory

Call centrum zdravotnej poisťovne Dôvera bude od dnešného dňa dostupné počas pracovných dní od 7:00 do 19:00 hod. Ak sa k nám dovoláte v inom čase a nemáte utajené číslo (funkcia CLIR), môžete si vybrať možnosť spätného hovoru a my vám zatelefonujeme nasledujúci pracovný deň po 8:00 hod.

Pridané 09. 12. 2013
Preukaz poistenca už aj v mobile

Preukaz poistenca Dôvery bude už aj v mobile. Od polovice septembra to umožní mobilná aplikácia Dôvera. Takýto elektronický preukaz budeme považovať za akceptovateľný spôsob overenia, či je pacient poistencom Dôvery.

Pridané 09. 09. 2013
Najbližší víkend bez webu, e-mailov aj E-pobočky

Najbližší víkend 20. - 21. júl sa s nami skontaktujete len prostredníctvom Zákazníckej Linky 0850 850 850, prípadne Linky pre poskytovateľov 0800 150 155.

Pridané 16. 07. 2013
Už tristotisíc z vás používa Elektronickú pobočku

Elektronickú pobočku Dôvery využíva už 300-tisíc klientov. Nahrádza im chýbajúci eHealth.

Pridané 10. 06. 2013
Súhlas s umiestnením pacienta v policajnej cele

Priviedla vám polícia na ošetrenie pacienta, ktorý má byť umiestnený v cele policajného zaistenia? Je takáto osoba zranená, upozorňuje na svoju závažnú chorobu alebo je zjavne pod vplyvom alkoholu alebo drog?

Pridané 05. 06. 2013
Dôvera nie je na predaj

Ani celoštátny denník už nie je zárukou seriózneho spravodajstva. Príkladom je dnešné vydanie denníka Hospodárske noviny, ktoré ohuruje „zaručenou“ informáciou o tom, koľko si Penta vypýta za Dôveru. Náš akcionár dementuje tieto nepravdivé informácie.

Pridané 09. 05. 2013
Späť