Darček pre bábätko za 50 €

Vášmu bábätku do 1. roka darujeme praktickú tašku na kočík v hodnote 50 eur plnú kozmetiky a potrebných drobností, ktoré oceníte v prvých týždňoch po pôrode.

Obdarujeme vášho novorodenca

Rodičovstvo je finančne náročná vec. Aby ste sa v tomto období mohli sústrediť len na to najdôležitejšie, chceme vám pomôcť aj po materiálnej stránke.

Čo obsahuje BabyBox?

BabyBox obsahuje balík detskej kozmetiky, ale aj praktické drobnosti pre mamičku a bábätko. Poteší však nielen jeho obsah, ale aj samotná taška – je praktická a dá sa prichytiť na detský kočík.

Pre koho je BabyBox určený?

Darčekovú tašku darujeme našim najdrobnejším poistencom do 1. roku, ktorí ešte nedostali BabyBox ani kupón na BabyBox.

Čo je kód na BabyBox?

K bezplatnému získaniu BabyBoxu je potrebný unikátny kód, ktorý vám doručíme prostredníctom SMS alebo e-mailovej notifikácie.

Unikátny kód zadáte v e-shope lekárne Dr. Max. Všetky kroky, ako postupovať, si prečítate v letáčiku, ktorý je k dispozícii na našich pobočkách, je prílohou mailovej notifikácie, v ktorej sme vám zaslali kód, prípadne vás bude navádzať priamo e-shop Dr. Max.

Ak nemáte mobil alebo e-mail, na ktorý vám môžeme kód zaslať, zastavte sa osobne na niektorej z našich pobočiek po 10 dňoch od poistenia vášho dieťaťa, alebo zavolajte na zákaznícku linku.

Dokedy je kód na bezplatné získanie BabyBoxu platný?

Termín platnosti je uvedený v SMS/mailovej notifikácii. Pokiaľ ho do uvedeného termínu nevyužijete, jeho platnosť vyprší bez nároku na nový kupón, aj na samotný BabyBox.

Ako získať BabyBox?

  1. Prostredníctvom SMS alebo e-mailom vám doručíme unikátny kód.

  2. Objednajte si BabyBox použitím unikátneho kódu (po objednaní dostanete potvrdzujúci e-mail / SMS o prijatí objednávky).

  3. BabyBox vám doručíme kuriérom (poštovné neuhrádzate).

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

V Dôvere som poistený od narodenia, s manželkou sme tu poistili aj naše deti. Benefity nevnímam ako samozrejmosť a preto som rád, že mi ich poisťovňa ponúka. Keď som ich vyskúšal, bol som spokojný.

Tomáš G.

V Dôvere som už 25 rokov a neplánujem meniť. Vždy som vybavil, čo som potreboval.

Martin Z.

Dôvere patrí vďaka od celej našej rodiny. Prešli sme si aj ťažším obdobím, no poisťovňa nás podržala a preplatila viaceré úkony.

Jaroslav A.

Som v Dôvere už niekoľko rokov a nemenila by som.

Lenka M.

Som maximálne spokojná. Benefity sú zrozumiteľné a preplatky prišli načas. Všetko, čo potrebujem, so mnou poisťovňa komunikuje.

Patrícia V.

Poisťovňu by som nemenila, v Dôvere som rada. Vždy sú ochotní, ak potrebujem poradiť.

Anna K.

Chcem sa prepoistiť