Zľava 30 % na biopotraviny

Pre poistencov, ktorí si potrpia na lokálne a kvalitné potraviny, sme pripravili atraktívnu zľavu na nákup slovenských prírodných produktov. Pri nákupe nad 30 eur ich majú o 30 % lacnejšie.

Získať zľavový kód

Viac o značke Bobule

Pod značkou Bobule nájdete zdravé potraviny, ktoré sa už roky vyrábajú na Orave z drobného bobuľovitého ovocia. Prírodné šťavy, džemy či výživy sú plné vitamínov a minerálov a obsahujú množstvo prírodných látok prospešných pre fungovanie organizmu. Z ručne zbieraného ovocia lisovaného za studena vznikajú prírodné produkty bez konzervantov a umelých farbív.

Konzumácia bio potravín:

  • podporuje imunitu
  • znižuje cholesterol
  • prospieva srdcu aj cievam

Ako získať zľavu?

  1. Vygenerujte si zľavový kód. Stačí, ak zadáte svoje IČP (identifikačné číslo poistenca), ktoré nájdete vľavo dole na preukaze poistenca.

  2. Po overení vám zobrazíme zľavový kód, ktorý si môžete skopírovať alebo poslať na mail.

  3. Na stránke bobule.sk si vyberte produkty za minimálne 30 eur. V košíku zadajte zľavový kód a zľava vo výške 30 % sa vám automaticky odráta z ceny produktov.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

Ako nová mamička som zrazu potrebovala veľa vecí. Babybox od Dôvery mi urobil veľkú radosť.

Natália W.

Babybox bol po pôrode veľmi príjemným prekvapením. O chvíľu čakáme druhé a už teraz sa tešíme na ďalšiu praktickú tašku.

Hana K.

Syn potreboval okuliare a tak som si v apke pozrel, či je jeho očný lekár zmluvný a máme nárok na benefit. Okuliare už veselo nosí a ja som mal peniaze do týždňa na účte.

Boris H.

Mám 3 deti a tak aj zdravotná starostlivosť môže byť niekedy nákladnejšia. Našťastie som nikdy nemala problém a Dôverami preplatila nielen zubné ošetrenia, ale aj doplatky za lieky.

Petra R.

V Dôvere si vážim najmä benefity. Často využívam zubný benefit, 300 € za lieky aj rôzne zľavy v lekárni Dr.Max.

Andrej Z.

V poisťovni Dôvera som spokojná. Peniaze za zubný benefit mám vždy do týždňa na účte. Aj nová apka sa mi zdá oveľa prehľadnejšia.

Lenka K.

V Dôvere som poistený celý svoj život. Keď mi lekári predpíšu lieky, vďaka benefitu 300 € za lieky platím buď nič alebo minimum.

Igor S.

Záleží mi na prevencii a tak pravidelne navštevujem všeobecného lekára aj zubára. Benefit Zdravé zuby využívam každý rok, peniaze mám na účte rýchlo.

Tomáš M.

Vďaka apke Dôvery si nikdy nezabudnem vybrať lieky, ktoré užívam pravidelne. Som s ňou spokojná.

Barbora Š.

Keďže užívam viacero liekov, cením si najmä benefit 300 € za lieky, vďaka ktorému sa mi vrátia naspäť peniaze za doplatky.

Daniel J.

Chcem sa prepoistiť