Pokles najvážnejších interakcií

Odstránenie duplicitne predpísaných liekov, zníženie nežiaducej polypragmázie, bezpečnejšia liečba pre pacienta. To sú témy, o ktorých vás pravidelne informujeme prostredníctvom špeciálnych newslettrov priamo do vašich e-mailov.

Publikované: 04. 07. 2017

Prvý úspech: Menej závažných interakcií aj kontraindikácií


Bezpečné lieky online majú za cieľ pomáhať lekárom pri rozhodovaní sa o správnej liečbe. Znamená to vybrať vhodnejší liek, nepredpísať dvakrát ten istý, ušetriť pacientovo zdravie. Darí sa im po spustení služby napĺňať tieto ciele?

Podrobnejšie o tom hovorí táto analýza liekových interakcií u vybraných odborností. Okrem údajov o výskyte a poklese liekových interakcií od spustenia služby v nej nájdete aj pomôcku do ambulantnej praxe - zoznam najčastejšie sa vyskytujúcich liekov v závažných interakciách.

Viac peňazí pre lekárov

Čo sme sľúbili, sme dodržali. Za využívanie služby získavajú naši zmluvní lekári finančne výhodnejšie odmeňovanie. V tomto článku sa dočítate viac.

V lete pošlite pacientov do tieňa

Čítanie na leto? Pacientov v čakárňach neubúda ani počas letných mesiacov. Na čo myslieť, aby im užívané lieky nespôsobili nežiaduce kožné zmeny. Dočítate sa v tomto článku.