VIP nemocničné izby za polovičnú cenu

Pobyt v nemocnici nie je pre nikoho z nás príjemný. Ak je nutné, aby ste boli hospitalizovaný, môžete využiť niektorú z našich 51 nadštandardných izieb Dôvera. Naši poistenci za ne zaplatia len polovicu.

Lepšie nemocnice, krajšie izby

Keď sa povie pobyt v nemocnici, každému z nás sa vynoria negatívne predstavy, ako nemocničná strava, nedostatok súkromia či neútulné izby. Zvyšujeme štandard v nemocniciach patriacich do siete Svet zdravia. V posledných rokoch sme v týchto zariadeniach vybudovali 51 nadštandardných izieb. Vy, ako naši poistenci ich môžete využívať až s 50 percentnou zľavou.

Koľko stojí extra starostlivosť?

Výška poplatku za využitie nadštandardnej izby je v každej nemocnici individuálna a pohybuje sa od 15 do 20 eur denne za izbu. Naši poistenci zaplatia za izbu iba polovicu.

Rovnaký benefit platí aj vtedy, ak sú v izbe ubytovaní dvaja poistenci Dôvery. Výnimkou sú nadštandardné izby na pediatrickom a novorodeneckom oddelení. Sprevádzajúci rodič platí poplatok v plnej výške. Ak je dieťa alebo rodič poistencom Dôvery, tak v polovičnej výške. Dieťa je v nadštandardnej izbe ubytované zadarmo.

Ako vyzerajú nadštandardné izby?

Všetky nadštandardné izby sú maximálne 2-lôžkové. Každá má vlastné sociálne zariadenie a sprchový kút. Samozrejmosťou je chladnička, televízia, internet a rýchlovarná kanvica.

Ako získate nadštandardnú starostlivosť?

  1. Overte si v zozname nižšie, či sa v nemocnici a na oddelení, na ktorom budete hospitalizovaný, nachádza nadštandardná izba Dôvera.

  2. Pri nástupe (pred plánovaným nástupom) do nemocnice sa informujte priamo na oddelení, či je izba dostupná.

  3. Preukážte sa svojím preukazom poistenca.

  4. Personál na oddelení vás bude informovať o výške úhrady. Poplatok za využitie služby uhradíte priamo nemocnici pri prepustení.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

V Dôvere som poistený od narodenia, s manželkou sme tu poistili aj naše deti. Benefity nevnímam ako samozrejmosť a preto som rád, že mi ich poisťovňa ponúka. Keď som ich vyskúšal, bol som spokojný.

Tomáš G.

V Dôvere som už 25 rokov a neplánujem meniť. Vždy som vybavil, čo som potreboval.

Martin Z.

Dôvere patrí vďaka od celej našej rodiny. Prešli sme si aj ťažším obdobím, no poisťovňa nás podržala a preplatila viaceré úkony.

Jaroslav A.

Som v Dôvere už niekoľko rokov a nemenila by som.

Lenka M.

Som maximálne spokojná. Benefity sú zrozumiteľné a preplatky prišli načas. Všetko, čo potrebujem, so mnou poisťovňa komunikuje.

Patrícia V.

Poisťovňu by som nemenila, v Dôvere som rada. Vždy sú ochotní, ak potrebujem poradiť.

Anna K.

Chcem sa prepoistiť