VIP nemocničné izby za polovičnú cenu

Pobyt v nemocnici nie je pre nikoho z nás príjemný. Ak je nutné, aby ste boli hospitalizovaný, môžete využiť niektorú z našich 51 nadštandardných izieb Dôvera. Naši poistenci za ne zaplatia len polovicu.

VIP nemocničné izby za polovičnú cenu

Lepšie nemocnice, krajšie izby

Keď sa povie pobyt v nemocnici, každému z nás sa vynoria negatívne predstavy, ako nemocničná strava, nedostatok súkromia či neútulné izby. Zvyšujeme štandard v nemocniciach patriacich do siete Svet zdravia. V posledných rokoch sme v týchto zariadeniach vybudovali 51 nadštandardných izieb. Vy, ako naši poistenci ich môžete využívať až s 50 percentnou zľavou.

Koľko stojí extra starostlivosť?

Výška poplatku za využitie nadštandardnej izby je v každej nemocnici individuálna a pohybuje sa od 15 do 20 eur denne za izbu. Naši poistenci zaplatia za izbu iba polovicu.

Rovnaký benefit platí aj vtedy, ak sú v izbe ubytovaní dvaja poistenci Dôvery. Výnimkou sú nadštandardné izby na pediatrickom a novorodeneckom oddelení. Sprevádzajúci rodič platí poplatok v plnej výške. Ak je dieťa alebo rodič poistencom Dôvery, tak v polovičnej výške. Dieťa je v nadštandardnej izbe ubytované zadarmo.

Ako vyzerajú nadštandardné izby?

Všetky nadštandardné izby sú maximálne 2-lôžkové. Každá má vlastné sociálne zariadenie a sprchový kút. Samozrejmosťou je chladnička, televízia, internet a rýchlovarná kanvica.

Ako získate nadštandardnú starostlivosť?

1

Overte si v zozname nižšie, či sa v nemocnici a na oddelení, na ktorom budete hospitalizovaný, nachádza nadštandardná izba Dôvera.

2

Pri nástupe (pred plánovaným nástupom) do nemocnice sa informujte priamo na oddelení, či je izba dostupná.

3

Preukážte sa svojím preukazom poistenca.

4

Personál na oddelení vás bude informovať o výške úhrady. Poplatok za využitie služby uhradíte priamo nemocnici pri prepustení.