Výhody pre darcov krvi

Využite nárok na balenie vitamínových doplnkov alebo zľavy až do výšky 25 % na pobyt v najznámejších kúpeľoch Slovenska. Projekt Moja krvná skupina prináša darcom krvi cenné informácie a poradňu.

Vitamíny pre darcov krvi

Poistenci, ktorí bezplatne darovali krv, získajú po každom odbere krvi vitamínový doplnok, ktorý pomáha k rýchlejšej regenerácii organizmu po darovaní krvi.

  • Každý poistenec má nárok na 1 balenie vitamínov za 1 odber.
  • Vitamínový doplnok získa každý darca bez ohľadu na to, či daruje plnú krv alebo len krvnú plazmu či krvné doštičky.

Ako získať vitamínový doplnok

  1. Po odbere krvi si na transfúznej stanici vyzdvihnite potvrdenie o darovaní krvi.

  2. Potvrdenie nie staršie ako 3 mesiace doručte do Dôvery. Môžete ho priniesť do pobočky, poslať poštou alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

  3. Vitamíny vám následne pošleme poštou.

Zľava do kúpeľov pre darcov krvi

Naši poistenci, držitelia plakiet za mnohonásobné darovanie krv, môžu využiť zľavy až do výšky 25 % v najznámejších kúpeľoch Slovenska zameraných na reumatické ochorenia - Piešťany a Smrdáky.

  • Zľava platí na kúpeľné alebo relaxačné pobyty vo všetkých hoteloch v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany alebo Smrdáky.
  • Pri nahlasovaní do kúpeľov sa stačí preukázať preukazom poistenca a preukazom darcu krvi, ktorý potvrdzuje udelenie Janského plakety.
  • Zľava sa nevzťahuje na pobyty, ktoré sú čiastočne hradené zdravotnou poisťovňou.

Aké sú zľavy pre darcov?

Hodnota plakety
Výška zľavy
Bronzová 10%
Strieborná 15%
Zlatá
20%
Diamantová
25%

Moja krvná skupina

Moja krvná skupina je spoločným dielom Dôvery a Slovenského Červeného kríža. Pomáha hľadať darcov krvi pre konkrétnych pacientov, radí v otázkach darcovstva a posmeľuje prvodarcov.

Ako sa pridať k darcom krvi

  • Život projektu sa odohráva najmä na sociálnej sieti facebook. Potrebuje niekto vo vašom okolí súrne krv? Napíšte nám, oslovíme našich priaznivcov s výzvou na darovanie krvi pre konkrétneho pacienta. Hľadáte aktuálne informácie o darovaní? Tie tu nájdete tiež.
  • Zaujímavé informácie o darovaní krvi a poradňu nájdete aj na webe mojakrvnaskupina.sk, kde sa môžete prihlásiť na odber newslettera pre darcov krvi. Niekoľkokrát v roku vám do e-mailovej schránky pošleme zaujímavé články o krvi a význame jej darovania.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

Ako nová mamička som zrazu potrebovala veľa vecí. Babybox od Dôvery mi urobil veľkú radosť.

Natália W.

Babybox bol po pôrode veľmi príjemným prekvapením. O chvíľu čakáme druhé a už teraz sa tešíme na ďalšiu praktickú tašku.

Hana K.

Syn potreboval okuliare a tak som si v apke pozrel, či je jeho očný lekár zmluvný a máme nárok na benefit. Okuliare už veselo nosí a ja som mal peniaze do týždňa na účte.

Boris H.

Mám 3 deti a tak aj zdravotná starostlivosť môže byť niekedy nákladnejšia. Našťastie som nikdy nemala problém a Dôverami preplatila nielen zubné ošetrenia, ale aj doplatky za lieky.

Petra R.

V Dôvere si vážim najmä benefity. Často využívam zubný benefit, 300 € za lieky aj rôzne zľavy v lekárni Dr.Max.

Andrej Z.

V poisťovni Dôvera som spokojná. Peniaze za zubný benefit mám vždy do týždňa na účte. Aj nová apka sa mi zdá oveľa prehľadnejšia.

Lenka K.

V Dôvere som poistený celý svoj život. Keď mi lekári predpíšu lieky, vďaka benefitu 300 € za lieky platím buď nič alebo minimum.

Igor S.

Záleží mi na prevencii a tak pravidelne navštevujem všeobecného lekára aj zubára. Benefit Zdravé zuby využívam každý rok, peniaze mám na účte rýchlo.

Tomáš M.

Vďaka apke Dôvery si nikdy nezabudnem vybrať lieky, ktoré užívam pravidelne. Som s ňou spokojná.

Barbora Š.

Keďže užívam viacero liekov, cením si najmä benefit 300 € za lieky, vďaka ktorému sa mi vrátia naspäť peniaze za doplatky.

Daniel J.

Chcem sa prepoistiť