Výhody pre darcov krvi

Využite nárok na balenie vitamínových doplnkov alebo zľavy až do výšky 25 % na pobyt v najznámejších kúpeľoch Slovenska. Projekt Moja krvná skupina prináša darcom krvi cenné informácie a poradňu.

Vitamíny pre darcov krvi

Poistenci, ktorí bezplatne darovali krv, získajú po každom odbere krvi vitamínový doplnok, ktorý pomáha k rýchlejšej regenerácii organizmu po darovaní krvi.

  • Každý poistenec má nárok na 1 balenie vitamínov za 1 odber.
  • Vitamínový doplnok získa každý darca bez ohľadu na to, či daruje plnú krv alebo len krvnú plazmu či krvné doštičky.

Ako získať vitamínový doplnok

  1. Po odbere krvi si na transfúznej stanici vyzdvihnite potvrdenie o darovaní krvi.

  2. Potvrdenie nie staršie ako 3 mesiace doručte do Dôvery. Môžete ho priniesť do pobočky, poslať poštou alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

  3. Vitamíny vám následne pošleme poštou.

Zľava do kúpeľov pre darcov krvi

Naši poistenci, držitelia plakiet za mnohonásobné darovanie krv, môžu využiť zľavy až do výšky 25 % v najznámejších kúpeľoch Slovenska zameraných na reumatické ochorenia - Piešťany a Smrdáky.

  • Zľava platí na kúpeľné alebo relaxačné pobyty vo všetkých hoteloch v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany alebo Smrdáky.
  • Pri nahlasovaní do kúpeľov sa stačí preukázať preukazom poistenca a preukazom darcu krvi, ktorý potvrdzuje udelenie Janského plakety.
  • Zľava sa nevzťahuje na pobyty, ktoré sú čiastočne hradené zdravotnou poisťovňou.

Aké sú zľavy pre darcov?

Hodnota plakety
Výška zľavy
Bronzová 10%
Strieborná 15%
Zlatá
20%
Diamantová
25%

Moja krvná skupina

Moja krvná skupina je spoločným dielom Dôvery a Slovenského Červeného kríža. Pomáha hľadať darcov krvi pre konkrétnych pacientov, radí v otázkach darcovstva a posmeľuje prvodarcov.

Ako sa pridať k darcom krvi

  • Život projektu sa odohráva najmä na sociálnej sieti facebook. Potrebuje niekto vo vašom okolí súrne krv? Napíšte nám, oslovíme našich priaznivcov s výzvou na darovanie krvi pre konkrétneho pacienta. Hľadáte aktuálne informácie o darovaní? Tie tu nájdete tiež.
  • Zaujímavé informácie o darovaní krvi a poradňu nájdete aj na webe mojakrvnaskupina.sk, kde sa môžete prihlásiť na odber newslettera pre darcov krvi. Niekoľkokrát v roku vám do e-mailovej schránky pošleme zaujímavé články o krvi a význame jej darovania.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

V Dôvere som poistený od narodenia, s manželkou sme tu poistili aj naše deti. Benefity nevnímam ako samozrejmosť a preto som rád, že mi ich poisťovňa ponúka. Keď som ich vyskúšal, bol som spokojný.

Tomáš G.

V Dôvere som už 25 rokov a neplánujem meniť. Vždy som vybavil, čo som potreboval.

Martin Z.

Dôvere patrí vďaka od celej našej rodiny. Prešli sme si aj ťažším obdobím, no poisťovňa nás podržala a preplatila viaceré úkony.

Jaroslav A.

Som v Dôvere už niekoľko rokov a nemenila by som.

Lenka M.

Som maximálne spokojná. Benefity sú zrozumiteľné a preplatky prišli načas. Všetko, čo potrebujem, so mnou poisťovňa komunikuje.

Patrícia V.

Poisťovňu by som nemenila, v Dôvere som rada. Vždy sú ochotní, ak potrebujem poradiť.

Anna K.

Chcem sa prepoistiť