Zľava 25 % na filter na kočík

Aj tí najmenší sú denne vystavení riziku nákazy vírusmi či baktériami. Pritom ešte nemajú takmer žiadnu imunitu a neabsolvovali očkovania, ktoré by ich ochránili. Babywagen Covid Filter poslúži všetkým bábätkám približne do jedného roku, ktoré väčšinu času trávia vo svojom kočíku.

Získať zľavový kód

Čo je Babywagen Covid Filter?

Špeciálne vyvinutý patentovaný filter pre bábätká stačí nasadiť na kočík, prípadne autosedačku a váš poklad bude pred možnou nákazou chránený.

  • Použiť sa dá opakovane v interiéri aj v exteriéri.
  • Vhodný je do každého počasia, pretože slúži aj ako plášť proti dažďu.
  • Filter je vyrobený z ochranného materiálu, ktorý je porovnateľný s respirátormi FFP2.

Bábätká tak môže ochrániť nielen pred aktuálnym koronavírusom, ale aj pred akýmkoľvek iným vírusom, baktériami, peľom, prachom a smogom. Použiť ho môžete napríklad pri návšteve zdravotníckych zariadení, v hromadnej doprave alebo v priestoroch s väčšou koncentráciou ľudí.

Ako získať zľavu?

  1. Vygenerujte si zľavový kód . Stačí, ak zadáte svoje IČP (identifikačné číslo poistenca), ktoré nájdete na preukaze poistenca.
    Získať zľavový kód

  2. Po overení vám zobrazíme zľavový kód, ktorý si môžete skopírovať alebo poslať na mail.

  3. Na stránke carac.sk si vyberte preferovaný filter na kočík (Babywagen Covid Filter) a v košíku zadajte svoj zľavový kód. Zľava 25 % sa vám automaticky odráta.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

Ako nová mamička som zrazu potrebovala veľa vecí. Babybox od Dôvery mi urobil veľkú radosť.

Natália W.

Babybox bol po pôrode veľmi príjemným prekvapením. O chvíľu čakáme druhé a už teraz sa tešíme na ďalšiu praktickú tašku.

Hana K.

Syn potreboval okuliare a tak som si v apke pozrel, či je jeho očný lekár zmluvný a máme nárok na benefit. Okuliare už veselo nosí a ja som mal peniaze do týždňa na účte.

Boris H.

Mám 3 deti a tak aj zdravotná starostlivosť môže byť niekedy nákladnejšia. Našťastie som nikdy nemala problém a Dôverami preplatila nielen zubné ošetrenia, ale aj doplatky za lieky.

Petra R.

V Dôvere si vážim najmä benefity. Často využívam zubný benefit, 300 € za lieky aj rôzne zľavy v lekárni Dr.Max.

Andrej Z.

V poisťovni Dôvera som spokojná. Peniaze za zubný benefit mám vždy do týždňa na účte. Aj nová apka sa mi zdá oveľa prehľadnejšia.

Lenka K.

V Dôvere som poistený celý svoj život. Keď mi lekári predpíšu lieky, vďaka benefitu 300 € za lieky platím buď nič alebo minimum.

Igor S.

Záleží mi na prevencii a tak pravidelne navštevujem všeobecného lekára aj zubára. Benefit Zdravé zuby využívam každý rok, peniaze mám na účte rýchlo.

Tomáš M.

Vďaka apke Dôvery si nikdy nezabudnem vybrať lieky, ktoré užívam pravidelne. Som s ňou spokojná.

Barbora Š.

Keďže užívam viacero liekov, cením si najmä benefit 300 € za lieky, vďaka ktorému sa mi vrátia naspäť peniaze za doplatky.

Daniel J.

Chcem sa prepoistiť