Kožné vyšetrenie online a zadarmo

Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame našim poistencom kožné vyšetrenie online a úplne zadarmo. Ak máte kožný problém, odfotíte ho a rýchlo a bezpečne odošlete lekárovi. Kožný lekár vám stanoví diagnózu a odporučí liečbu už do 3 pracovných dní.

Využiť benefit

Pre koho je benefit určený

Pre všetkých poistencov Dôvery s akýmkoľvek kožným ochorením, problémom alebo útvarom na koži, ktorý by radi prekonzultovali s odborníkom.

Ako vyšetrenie prebieha?

  1. Zaregistrujte sa na stránke AIP Derm.

  2. Odfoťte svoj kožný problém a fotku nahrajte. Ak máte kožných problémov viac, každú fotku nahrajte zvlášť ako samostatné vyšetrenie.

  3. Vyplňte otázky o vašom zdravotnom stave. Tieto údaje lekárovi pomôžu k lepšiemu zhodnoteniu zdravotného problému.

  4. Kožný lekár Vašu fotku posúdi do 3 pracovných dní. Správu od lekára nájdete v aplikácii AIP Derm v časti Moje prípady.

  5. Ak to bude potrebné, lekár odporučí niektorý z voľnopredajných liekov alebo vám vystaví e-recept, ktorý nájdete v e-pobočke aj v mobilnej aplikácii. Odporučiť tiež môže osobnú návštevu ambulancie.

Čo robiť, ak treba osobnú návštevu lekára?

Môže sa stať, že lekár z fotky nebude môcť určiť diagnózu alebo vyhodnotí váš stav ako vážny a odporučí vám osobnú návštevu v kožnej ambulancii. Vtedy vyšetrenie určite neodkladajte a objednajte sa k svojmu kožnému lekárovi . Práve pri osobnej návšteve vie najlepšie určiť ďalší postup.

Vyhľadať kožného lekára
image 303.jpg

S objednaním vám radi pomôžeme

Ak vám lekár po online vyšetrení odporučí osobnú návštevu ambulancie, môžete využiť aj niektorého z kožných lekárov, ktorí s nami na projekte spolupracujú. Nájdete ich vo ôsmich mestách Slovenska.

Stačí, ak zavoláte na 0850 850 888 a my vás k nim objednáme bezplatne.

  MicrosoftTeams-image (20).png

Často kladené otázky

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!