Kožné vyšetrenie online a zadarmo

Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame našim poistencom kožné vyšetrenie online a úplne zadarmo. Ak máte kožný problém, odfotíte ho a rýchlo a bezpečne odošlete lekárovi. Kožný lekár vám stanoví diagnózu a odporučí liečbu už do 3 pracovných dní.

Využiť benefit

Pre koho je benefit určený

Pre všetkých poistencov Dôvery s akýmkoľvek kožným ochorením, problémom alebo útvarom na koži, ktorý by radi prekonzultovali s odborníkom.

  1. Ako vyšetrenie prebieha?

  2. Overte si svoje IČP (identifikačné číslo poistenca). Nájdete ho na preukaze poistenca.

    Prejsť na overenie IČP
  3. Dokončite registráciu na stránke AIP Derm a vyplňte otázky o vašom zdravotnom stave. Tieto údaje lekárovi pomôžu k lepšiemu zhodnoteniu zdravotného problému.

  4. Odfoťte svoj kožný problém a fotku nahrajte.

  5. Kožný lekár Vašu fotku posúdi do 3 pracovných dní.

  6. Ak to bude potrebné, lekár odporučí niektorý z voľnopredajných liekov alebo vám vystaví e-recept , ktorý nájdete v e-pobočke aj v mobilnej aplikácii. Odporučiť tiež môže osobnú návštevu ambulancie.

Čo robiť, ak treba osobnú návštevu lekára?

Môže sa stať, že lekár z fotky nebude môcť určiť diagnózu alebo vyhodnotí váš stav ako vážny a odporučí vám osobnú návštevu v kožnej ambulancii. Vtedy vyšetrenie určite neodkladajte a objednajte sa k svojmu kožnému lekárovi . Práve pri osobnej návšteve vie najlepšie určiť ďalší postup.

Vyhľadať kožného lekára
image 303.jpg

S objednaním Vám radi pomôžeme

Stačí, ak zavoláte na 0850 850 888 a my Vás objednáme bezplatne ku kožným lekárom, ktorí s nami na tomto projekte spolupracujú. Nájdete ich v Košiciach a vo Vranove nad Topľou.

Ak bude zo strany poistencov záujem o osobné návštevy lekára, rozšírime možnosť objednať sa ku kožným lekárom aj v ďalších regiónoch Slovenska.

  Group 3141 (1).png

Často kladené otázky

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!