Digitálna prihláška

Na jej uzavretie nie je potrebný ani jeden hárok papiera. Naopak, za každú digitálnu prihlášku Dôvera prispeje 50 centov na ekologický projekt. Nechali sme za ne vysadiť lúčne kvety na horské lúky. Pomáhame tak prežiť včelám.

Ako podať digitálnu prihlášku do Dôvery?

  •  môžete ju podpísať vďaka aplikácii via.dovera.sk v našej pobočke alebo kdekoľvek sa práve nachádzate
  •  podpisuje sa jednoducho – digitálnym podpisom v zariadení s dotykovou obrazovkou

1. V pobočke — s pomocou nášho zamestnanca

Klient nepotrebuje smartfón ani tablet

Stačí vám občiansky preukaz, ktorý si náš pracovník v pobočke odfotí. Následne vyplní ostatné údaje do elektronickej prihlášky, ktorú po kontrole podpíšete na zariadení s dotykovou obrazovkou, teda bez použitia papiera.

2. Na diaľku — s pomocou nášho zamestnanca

Klient potrebuje zariadenie s dotykovou obrazovkou – smartfón alebo tablet

Ak si netrúfate vyplniť prihlášku v aplikácii via.dovera.sk sami, náš zamestnanec to urobí za vás. Prostredníctvom SMS vám pošle link na vyplnenú prihlášku. Po kontrole údajov ju jednoducho podpíšete vo svojom smartfóne alebo v tablete.

3. Na diaľku  — samostatne

Klient potrebuje zariadenie s dotykovou obrazovkou – smartfón alebo tablet

Prázdnu prihlášku vám pošleme prostredníctvom SMS. Po rozkliknutí linku vyplníte a podpíšete prihlášku v našom online formulári. Prihlášku prostredníctvom SMS odošlete naspäť do poisťovne.

Digitálne už môžete podpísať aj našu elektronickú prihlášku. Digitálne podpísané elektronické prihlášky nie sú súčasťou ekologického projektu Dôvery na podporu včiel.


Aké sú ďalšie možnosti podania prihlášky do Dôvery?