Aplikácia s cvikmi pre diabetikov

Nervy a cievy na nohách diabetikov bývajú oslabené a často dochádza k ich poraneniu. Najlepšie, čo môžete pre svoje dolné končatiny urobiť, je, že ich pravidelne precvičíte. Ponúkame vám bezplatnú aplikáciu s jednoduchými videonávodmi, ako sa o svoje nohy čo najlepšie starať.

Získať kód

Prečo cvičiť?

Základné cviky vám pomôžu zlepšiť hybnosť, prekrvenie dolných končatín a pomocou nich dokážete predísť aj tzv. diabetickej nohe, ktorá môže končiť až amputáciou časti končatiny. Aplikácia prináša balík cvikov na každý deň. Zostavili ich skúsení fyzioterapeuti. Nehľadajte výhovorky, zapnite aplikáciu a cvičte len pár minút denne.

Ako vám s tým pomôžeme?

Ako poistenec Dôvery získate bezplatný prístup do aplikácie BodyFix.io . V nej nájdete program video cvikov , ktoré vám pomôžu predchádzať diabetickej nohe.

Ako to funguje?

Stiahnite si do mobilu aplikáciu BodyFix.io z Google Play alebo z App Stores .

Aby ste mohli začať používať aplikáciu, zadajte svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám z aplikácie BodyFix.io príde 6-miestny číselný kód , ktorý zadajte do uvedených políčok. Tento kód slúži len na registráciu vás ako užívateľa.

Následne kliknite v aplikácií na tri vodorovné čiary vľavo a stlačte tlačidlo uplatniť promo kód Dôvery . S ním využívate cvičenia pre diabetikov bezplatne.


Neprehráva sa vám video? Pozrite si návod k apke BodyFix.io

Ako získať kód?

  1. Kliknite na tlačidlo Získať kód

  2. Zadajte svoje IČP (identifikačné číslo poistenca) z preukazu poistenca. Po overení vám zobrazíme promo kód, ktorý si môžete priamo skopírovať alebo poslať na vami uvedený e-mail.

  3. Promo kód zadajte do aplikácie (dodržujte veľké a malé písmená)

Každému poistencovi Dôvery pridelíme len jeden unikátny promo kód do aplikácie BodyFix.io.

Pre diabetikov máme aj iné výhody

Nie ste poistenec Dôvery?

Prepoistite sa k nám a využívajte benefity pre diabetikov od januára ďalšieho roka.

V prípade, ak nie ste našim poistencom a používate aplikáciu, po prepoistení do Dôvery nemáte nárok na spätné vrátenie mesačného poplatku za BodyFix.io. Ako nový poistenec v Dôvere môžete od januára ďalšieho roka využívať všetky výhody, ktoré poskytujeme.


Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

Ako nová mamička som zrazu potrebovala veľa vecí. Babybox od Dôvery mi urobil veľkú radosť.

Natália W.

Babybox bol po pôrode veľmi príjemným prekvapením. O chvíľu čakáme druhé a už teraz sa tešíme na ďalšiu praktickú tašku.

Hana K.

Syn potreboval okuliare a tak som si v apke pozrel, či je jeho očný lekár zmluvný a máme nárok na benefit. Okuliare už veselo nosí a ja som mal peniaze do týždňa na účte.

Boris H.

Mám 3 deti a tak aj zdravotná starostlivosť môže byť niekedy nákladnejšia. Našťastie som nikdy nemala problém a Dôverami preplatila nielen zubné ošetrenia, ale aj doplatky za lieky.

Petra R.

V Dôvere si vážim najmä benefity. Často využívam zubný benefit, 300 € za lieky aj rôzne zľavy v lekárni Dr.Max.

Andrej Z.

V poisťovni Dôvera som spokojná. Peniaze za zubný benefit mám vždy do týždňa na účte. Aj nová apka sa mi zdá oveľa prehľadnejšia.

Lenka K.

V Dôvere som poistený celý svoj život. Keď mi lekári predpíšu lieky, vďaka benefitu 300 € za lieky platím buď nič alebo minimum.

Igor S.

Záleží mi na prevencii a tak pravidelne navštevujem všeobecného lekára aj zubára. Benefit Zdravé zuby využívam každý rok, peniaze mám na účte rýchlo.

Tomáš M.

Vďaka apke Dôvery si nikdy nezabudnem vybrať lieky, ktoré užívam pravidelne. Som s ňou spokojná.

Barbora Š.

Keďže užívam viacero liekov, cením si najmä benefit 300 € za lieky, vďaka ktorému sa mi vrátia naspäť peniaze za doplatky.

Daniel J.

Chcem sa prepoistiť