Aplikácia s cvikmi pre diabetikov

Nervy a cievy na nohách diabetikov bývajú oslabené a často dochádza k ich poraneniu. Najlepšie, čo môžete pre svoje dolné končatiny urobiť je, že ich pravidelne precvičíte. Ponúkame vám bezplatnú aplikáciu s jednoduchými video cvikmi ako sa o svoje nohy čo najlepšie starať.

Získať kód

Aplikácia s cvikmi pre diabetikov

Prečo cvičiť?

Základné cviky vám pomôžu zlepšiť hybnosť, prekrvenie dolných končatín a pomocou nich dokážete predísť aj tzv. „diabetickej nohe", ktorá môže končiť až amputáciou časti končatiny. Aplikácia prináša balík cvikov na každý deň. Zostavili ich skúsení fyzioterapeuti. Nehľadajte výhovorky, zapnite aplikáciu a cvičte len pár minút denne.

Ako vám s tým pomôžeme?

Ako poistenec Dôvery získate bezplatný prístup do aplikácie BodyFix.io. V nej nájdete program video cvikov, ktoré vám pomôžu predchádzať diabetickej nohe.

Ako to funguje?

Stiahnite si do mobilu aplikáciu BodyFix.io z Google Play alebo z App Stores.

Aby ste mohli začať používať aplikáciu, zadajte svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám z aplikácie BodyFix.io príde 6-miestny číselný kód, ktorý zadajte do uvedených políčok. Tento kód slúži len na registráciu vás ako užívateľa.

Následne kliknite v aplikácií na tri vodorovné čiary vľavo a stlačte tlačidlo uplatniť promo kód Dôvery. S ním využívate cvičenia pre diabetikov bezplatne.


Ako získať kód?

1

Kliknite na tlačidlo Získať kód

2

Zadajte svoje IČP (identifikačné číslo poistenca) z preukazu poistenca. Po overení vám zobrazíme promo kód, ktorý si môžete priamo skopírovať alebo poslať na vami uvedený e-mail.

3

Promo kód zadajte do aplikácie (dodržujte veľké a malé písmená)

Každému poistencovi Dôvery pridelíme len jeden unikátny promo kód do aplikácie BodyFix.io.

Pre diabetikov máme aj iné výhody

Nie ste poistenec Dôvery?

Prepoistite sa k nám a využívajte benefity pre diabetikov od januára 2021.

V prípade, ak nie ste našim poistencom a používate aplikáciu, po prepoistení do Dôvery nemáte nárok na spätné vrátenie mesačného poplatku za BodyFix.io. Ako nový poistenec v Dôvere môžete od januára 2021 využívať všetky výhody, ktoré poskytujeme.