Elektronická pobočka

Využite službu Elektronická pobočka - Dôvera plus a vyskúšajte si elektronické zdravotníctvo budúcnosti už dnes. Zbavíte sa papierovania a ušetríte čas aj peniaze na poštovnom. Služba je pre poistencov, platiteľov aj našich zmluvných poskytovateľov.
E-pobočka poistenec 11 odpovedí na otázky
V Elektronickej pobočke vidíte svoju elektronickú zdravotnú kartu, službu Bezpečné lieky, údaje o svojich deťoch poistených v Dôvere, aj prehľad úhrad na poistnom a platiteľov poistného. Môžete nám pohodlne zasielať rôzne žiadosti a informácie alebo zistiť, koľko ste mohli ušetriť na liekoch.
E-pobočka platiteľ 7 odpovedí na otázky
Mesačné a ročné výkazy, hromadné oznámenia, prehľady zamestnancov, žiadosti, upozornenia na chybné alebo nedodané dokumenty. To všetko vybavíte v Elektronickej pobočke. Rola platiteľ je určená zamestnávateľom, individuálni platitelia môžu použiť rolu Poistenec.
E-pobočka poskytovateľ 9 odpovedí na otázky
V E-pobočke môžete vybaviť zúčtovanie aj fakturáciu. Umožníme vám okrem iného skontrolovať si dávku, odoslať ju, podať reklamáciu aj potvrdiť či zaslať faktúru.
Mobilná aplikácia
Mobilná aplikácia Dôvera je zadarmo a využiť ju môžu aj neklienti Dôvery. Ale len poistenci Dôvery využijú jej funkcie v plnej miere. S aplikáciou máte stále po ruke svoju zdravotnú kartu, vyhľadávač pohotovostí, lekární aj pobočiek Dôvery a takisto pripomienkovač prevencie.