Zdravie a šport

OH orez.jpg

Pohyb je veľakrát tá najlepšia prevencia pred rôznymi ochoreniami.
Šport nás udržuje vo forme, pomáha zvládať stres a cítiť sa lepšie. To sú dôvody, prečo motivujeme našich poistencov k pravidelnému pohybu a dlhodobo podporujeme množstvo športových podujatí.

Najbližší nám je beh, o ktorom nielen píšeme, ale sme aj partnerom rôznych bežeckých podujatí. Pre našich poistencov bežcov máme rôzne zľavy zo štartovného, špeciálnu webovú stránku www.doverun.sk aj newsletter plný zaujímavých rád a článkov.

V roku 2018 sa Dôvera stala partnerom Slovenského olympijského tímu.

12.07.2024

Zdravé čítanie pre zaneprázdnených

Nielen behom je človek zdravý, preto sme sa rozhodli, že vám budeme prinášať zaujímavé informácie aj z iných oblastí, ktoré vám pomôžu lepšie sa starať o svoje zdravie. Chceme, aby ste boli zdraví a silní ako buk.
12.07.2024

Barlatón je naša srdcovka

Prebehnúť alebo prejsť 13 kilometrov možno na prvé počutie neznie nijako náročne, ale skúste to dokázať o barlách, keď vás telo a hlavne nohy neposlúchajú. Hneď je z 13 km hotový maratón. Barlatón.
12.07.2024

36 059 kilometrov za 5 dní

Za každý odbehnutý kilometer jedno euro pre Národný ústav detských chorôb. To bol zmysel podujatia No Finish Line, ktoré sme podporili nielen ako generálny partner, ale aj 1482 kilometrami. Nabehalo a nachodilo ich takmer 80 našich zamestnancov.
12.07.2024

Spolupráca Dôvery a SOV pomôže aj športujúcim deťom

Prezident SOV Anton Siekel vníma partnerstvo Dôvery a SOV ako dôležité spojenectvo. Táto spolupráca podľa neho pomôže aj športujúcim deťom.
12.07.2024

Z gauča na maratón

Naša poisťovňa v januári 2016 spolu s mesačníkom Zdravie uverejnila výzvu pre ľudí, čo nikdy nešportovali, že s nami dokážu po pol roku zabehnúť polmaratón. Nevedeli sme čo čakať, ale nakoniec sme ostali poriadne prekvapení, koľko ľudí chcelo vstať z gauča a začať pravidelne športovať.
12.07.2024

Zľavy na štartovnom pre poistencov Dôvery

Ak ste naším poistencom a chceli by ste sa zúčastniť najväčších bežeckých podujatí na Slovensku, ale aj niektorých menších, máme pre vás dobrú správu. Pre našich poistencov sme dohodli zvýhodnené štartovné.
12.07.2024

Máme web i facebook pre bežcov

Už sedem rokov sme partnerom mnohých bežeckých podujatí a téme behu sa aktívne venujeme. Všetko o výhodách a novinkách pre bežcov nájdete na našom špeciálnom webe a facebookovom profile.
12.07.2024

Prebehli sme s vami od Tatier k Dunaju

Všetko sa začalo pokazeným autom, pokračovalo povodňou a horúcim peklom, aby sa to však skončilo šťastne a s veľkým úspechom. Taký bol jeden z našich behov Od Tatier k Dunaju, 345 zdolaných kilometrov pre deti Slovenska.
Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!