Krajšie nemocnice

Krajsie nemocnice.jpg

Keď sa povie nemocnica na Slovensku, väčšina z nás si vybaví ošarpanú budovu, strohé steny a nábytok, ktorý pamätá lepšie časy.  Bohužiaľ, do rekonštrukcie a modernizácie nemocníc štát za posledné roky investoval len málo. Dôvera preto už 15 rokov pomáha skvalitňovať prostredie aj vybavenie nemocníc. Pre pacientov všetkých poisťovní, aj samotných zdravotníkov.

Vieme, že pre pacientov je nesmierne dôležité liečiť sa v príjemnom a modernom prostredí, ktoré zodpovedá 21. storočiu. Nemenej dôležité je kvalitné medicínske vybavenie a kultúra pracovného prostredia aj pre lekárov a zdravotné sestry, ktoré sa o pacientov starajú. Vďaka Dôvere sa už mnoho rokov rekonštruujú priestory nemocničných oddelení, pribúdajú nadštandardné izby, renovujú sa ambulancie a čakárne, či pribúdajú nové moderné medicínske prístoje.

Dolu na stránke sa dozviete viac o našich projektoch.

19.06.2024

Nový stacionár pre onkologických pacientov

Dôvera finančne podporila renováciu onkologickej ambulancie v topoľčianskej nemocnici. Nové komfortné priestory pomôžu pacientom ľahšie zvládnuť náročnú chemoterapeutickú liečbu.
19.06.2024

Financovali sme nový rehabilitačný park v Lehniciach

Pacienti zotavujúci sa na oddelení dlhodobo chorých v Lehniciach majú vďaka Dôvere novú telocvičňu na čerstvom vzduchu.
19.06.2024

Dôvera vybavila ochrannými pomôckami ďalších zdravotníkov

Dôvera darovala respirátory zdravotníkom už v 58 zdravotníckych zariadeniach a záchranných službách z celého Slovenska. V týchto dňoch ich doručujeme aj dvom tisíckam stomatológov. Pomôcť plánujeme aj všeobecným lekárom a domovom pre seniorov.
19.06.2024

Dôvera rozdala respirátory za viac ako 100-tisíc eur

Napriek tomu, že zohnať akékoľvek ochranné pomôcky je momentálne nesmierne náročné, podarilo sa nám zabezpečiť respirátory za viac ako 100-tisíc eur pre 35 nemocníc a záchraniek po celom Slovensku. Patria zdravotníkom, ktorí v týchto dňoch riskujú svoje zdravie pre zdravie nás ostatných.
19.06.2024

Prešovská poliklinika má nové ambulancie aj dojčenský kútik

Najväčšia poliklinika v Prešove ProCare na sídlisku Sekčov predstavila svojim pacientom dve významné novinky. Kompletne zmodernizovala dve ambulancie pre deti a dorast a pre mamičky vznikol v poliklinike dojčenský kútik. Realizáciu oboch projektov finančne podporila naša zdravotná poisťovňa.
19.06.2024

Nové oddelenie vo svidníckej nemocnici lieči prvých dôverákov

Nemocnica vo Svidníku vybudovala vďaka finančnej podpore Dôvery nové fyziatricko-rehabilitačné oddelenie, ktoré slúži dospelým pacientom pri liečbe ortopedických či neurologických ochorení, po úrazoch aj operáciách. Jeho služby zatiaľ môžu využívať bezplatne len poistenci Dôvery.
19.06.2024

Nové CT pracovisko podporila aj Dôvera

Nemocnica v Spišskej Novej Vsi predstavila vylepšené rádiologické oddelenie. Okrem renovácie priestorov získalo pracovisko moderný CT prístroj. Novinkou pre pacientov je aj moderná vstupná recepcia za 12-tisíc eur, ktorej zriadenie financovala Dôvera.
19.06.2024

Odovzdali sme nové priestory pre onkologické pacientky

Pacientky, ktoré sa liečia v Mammacentre v Banskej Bystrici môžu pri svojej návšteve využívať novú komunitnú miestnosť. Poskytne im zázemie počas pravidelných odberov, podávaní chemoterapie, aj pri konzultáciách a vymieňaní si vzájomných skúseností. Renováciu za 6-tisíc eur financovala naša poisťovňa.
19.06.2024

Dôvera financovala renováciu rehabilitačného pracoviska

Poliklinika ProCare Zvolen v uplynulých mesiacoch zrekonštruovala svoje fyziatricko-rehabilitačné pracovisko. To pomáha pri rekonvalescencii pacientom po operáciách alebo pri chronických ochoreniach. Zrenovovanie pracoviska finančne podporila aj naša poisťovňa.
19.06.2024

Väčší komfort pre pacientov po celom Slovensku

Pokračujeme v podpore a v zlepšovaní podmienok v našom zdravotníctve. Na renovácie nemocničných priestorov, nákup medicínskych prístrojov a potrebného vybavenia do nemocníc aj ambulancií venujeme viac ako 300-tisíc eur.
Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!