Na zdravý úsmev vám prispejeme. Prečítajte si, ako postupovať

Až 25 eur môžete získať späť z doplatku v stomatologickej ambulancii za vybrané výkony a dentálnu hygienu. Verní poistenci môžu túto výhodu využiť 4-krát v roku, takže môžu ušetriť až 100 eur. Noví poistenci dva razy v roku, a ušetriť môžu 50 eur.

Pridané 14. 02. 2019
Najdôležitejšie informácie o zmluvných podmienkach ambulantných poskytovateľov

Najdôležitejšie informácie o nových paramatroch ambulantných poskytovateľov nájdete v prehľadnej forme v priložených dokumentoch.

Pridané 17. 01. 2019
Opakovaný recept pomôže pacientom aj lekárom

Jeho úlohou je uľahčiť život lekárom aj chronickým pacientom. Znižuje počet návštev pacienta v ambulancii, keď si potrebuje dať len predpísať lieky. A tým lekárovi šetrí nie len čas, ale aj prevádzkové náklady. Ak vás zaujímajú odpovede na najčastejšie otázky o opakovanom recepte, čítajte ďalej.   

Pridané 15. 01. 2019
Dôležité zmeny v roku 2019

Ďakujeme vám za spoluprácu v roku 2018 a tešíme sa na spoluprácu v roku 2019. Prinášame vám stručný prehľad najdôležitejších zmien, ktoré v nastávajúcom roku očakávame v lekárenskom sektore.

Pridané 11. 01. 2019
Rok 2018 je za nami. Čo priniesol a čo by ste nemali prehliadnuť?

Rok 2018 bol konečne tým, v ktorom sa poradilo uviesť do praxe elektronický recept. Dnes môžeme povedať, že 96 percent lekární vydáva lieky na základe elektronického receptu a elektronického poukazu.

Pridané 11. 01. 2019
Rok 2018 je za nami. Čo priniesol a čo by ste nemali prehliadnuť?

Spoločne s ambulantnými lekármi sme vlani pripravili nový systém úhrad za poskytovanie zdravotnej starostlivosti, ktorý je súčasťou aktuálnych zmlúv o poskytovaní zdravotnej starostlivosti.

Pridané 11. 01. 2019
Elektronizácia zdravotníctva sa opäť posunula. Čo sme pred rokom ešte nemali a dnes už funguje?

Klopanie pacientov na dvere ambulancie len preto, že potrebujú vystaviť recept? Tak s tým môže byť koniec. Riešenie ponúka opakovaný recept.

Pridané 11. 01. 2019
Viac informácií pre ambulancie v roku 2019

Ďakujeme vám za spoluprácu v roku 2018 a tešíme sa na spoluprácu v roku 2019. Chceme vám priniesť ďalšie informácie o predpisovaní liekov tak, aby ste ich mohli porovnať s kolegami a kolegyňami v rovnakom odbore. Budú vám slúžiť aj na to, aby ste mali prehľad o plnení hodnotiacich parametrov, ktoré sú popísané vo vašej zmluve s Dôverou.

Pridané 11. 01. 2019
Viete, aké sú vaše povinnosti pri zmene zdravotnej poisťovne?

Ešte donedávna ste museli vrátiť preukaz poistenca svojej bývalej zdravotnej poisťovni. Dnes už na to myslieť nemusíte. Zmenu poisťovne nie je potrebné hlásiť ani svojmu lekárovi, ani gynekológovi.

Pridané 20. 12. 2018
Investujeme do renovácie nemocníc

Väčšina nemocníc na Slovensku stojí desaťročia bez výraznejšej rekonštrukcie či investície. Zastarané priestory aj vybavenie, strohé steny, v zime zima a v lete horúco. To je realita väčšiny z nich. Vieme, že staré nemocnice neprestaviame za noc, ale v Dôvere dlhodobo investujeme čas aj  financie, aby sa priestory priblížili k moderným štandardom a aby boli vyšetrenia pre pacientov o čosi príjemnejšie.

Pridané 16. 12. 2018
Späť