Robíme pre vás VIAC ako len musíme

Zaplatili sme špeciálnu liečbu 250 poistencom, podporili 30 nadácií, vynovili 11 nemocníc a naďalej sme najdôležitejším partnerom detí. Prierez toho najdôležitejšieho nájdete v tomto videu.

Pridané 12. 12. 2017
Prišli sme za vami aj do Sniny a do Humenného

Už aj v Snine a v Humennom môžete využívať výhody nášho projektu DôveraPomáha. Od októbra sme totiž nadviazali spoluprácu so 17 všeobecnými lekármi z týchto okresov. 

Pridané 15. 11. 2017
Ste stále unavení, smädní a často chodíte „na malú“?

Jednou z príčin môže byť cukrovka. Podľa odborníkov žije na Slovensku až tretina ľudí
s cukrovkou, ktorí o svojom ochorení zatiaľ nevedia. Je dôležité, aby ho lekár zistil čím skôr. Na preventívnu prehliadku však príde odhadom len tretina pacientov. A čo je ešte horšie, niekedy je prehliadka len na papieri, bez odberu krvi, ktorý je potrebný na naozaj dobré zhodnotenie zdravotného stavu pacienta.

Pridané 15. 11. 2017
Už viac ako tisíc poistencov mesačne využíva bezplatné objednávanie

Už viac než tisícka pacientov získala v bezplatnom objednávkovom systéme DôveraPomáha nečakať významnú výhodu. Nemuseli zbytočne čakať u lekára a mohli sa venovať rodine, koníčkom alebo práci. Nemuseli namáhavo hľadať špecialistu, ktorý ich vyšetrí. Nemuseli čakať dlhé týždne, kým ich lekár prijme. Nemuseli sedieť od skorého rána v čakárni, aby získali časenku. To je menej stresu, strachu a bolesti z choroby.

Pridané 15. 11. 2017
Skúsenosti so samodiagnostickým nástrojom (Symptom Checker) v zahraničí

Hneď na úvod treba povedať, že preklad anglického názvu Symptom Checker (ďalej len SCH), nie je jednoduchý. Najbližšie k podstate má definícia, podľa ktorej ide o nástroj na vykonanie triáže. Triáž je proces slúžiaci na stanovenie medicínskej závažnosti zdravotných ťažkostí. Dôvera plánuje svoje služby na báze umelej inteligencie postupne rozširovať a zastrešovať ich bude názov Dôvera Genio.

Pridané 03. 11. 2017
Poďte s nami testovať umelú inteligenciu

Mnohí ľudia využívajú internet na to, aby zistili, čo znamenajú príznaky ich ochorenia. Až následne sa rozhodnú, či navštívia lekára alebo chorobu vyležia doma. Náš nástroj bude pomáhať práve pri takomto rozhodovaní. Prináša vám väčší pocit istoty, že ste sa rozhodli správne.

Pridané 02. 11. 2017
Pomáhame vám nečakať

Žiaden pacient nemá rád vysedávanie v čakárni u lekára, preto sme sa rozhodli vyjsť vám v ústrety. Vyrokovali sme vám s lekárskym združením Zdravita možnosť objednať sa na konkrétny termín. Vďaka tomu státisíce z vás môžu ušetriť svoj čas. O spôsobe objednávania rozhoduje váš lekár alebo špecialista.

Pridané 17. 10. 2017
Baktérie vyhrávajú nad antibiotikami

Liečba bakteriálnych infekcií sa na Slovensku stáva vážnym problémom. Podľa vedcov sa totiž práve v našej krajine za posledných 11 rokov najviac zvýšila odolnosť baktérií voči antibiotikám spomedzi vyspelých krajín.

Pridané 25. 08. 2017
S nami sa k lekárovi objednáte zadarmo

Jednoduchší, ústretovejší a s lepšími výhodami pre našich poistencov. Taký je nový program DôveraPomáha, ktorý nahradil doterajší Plán MEDIPARTNER. Od 1. júla vám vďaka tomu vieme zabezpečiť ešte kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť.

Pridané 25. 08. 2017
Pracujete v Česku? Čo iným trvá týždne, vybavíme obratom

Ako prvá zdravotná poisťovňa na Slovensku sme začali komunikovať s českými zdravotnými poisťovňami elektronicky. Čakanie poistencov na „papiere“ tým skráti o tri až štyri týždne.

Pridané 21. 06. 2017
Späť