Newsletter

12.07.2024

Ako sa od januára 2022 mení benefit Zdravé zuby?

Výhoda Zdravé zuby patrí medzi najviac využívané benefity. Vďaka nej preplatíme našim poistencom každý rok výdavky za zubné ošetrenie. A to až do výšky 150 eur.
12.07.2024

Môžete sa tešiť na nové výhody

Od septembra sme pre našich poistencov pripravili dalšie výhodné novinky. Tým, ktorí chcú žiť zdravšie, ponúkneme atraktívne zľavy na nákup potravín, zostavenie zdravého jedálnička aj cvičenia s osobným trénerom. Dámy potešíme zľavou na atraktívnu kozmetiku.
12.07.2024

Máme pre vás množstvo výhod a noviniek

Naši poistenci sa už čoskoro môžu tešiť z nových výhod. Od januára 2022 všetkým deťom prispejeme až 50 eur na dioptrické okuliare a vylepšíme aj najviac využívanú výhodu Zdravé zuby.
12.07.2024

Zľavy pre darcov krvi

Ešte v zime boli naše plány na toto leto možno iné. Jarná koronakríza, ktorá celosvetovo stále trvá, mnohým zmenila, čo si zaumienili. Ak ste v lete chceli ísť k moru, cestovať, možno ste sa s touto myšlienkou dobrovoľne rozlúčili. Ak ste svoje plány prispôsobili aktuálnej situácii a rozhodli sa cestovať len po Slovensku,pripravili sme pre vás zoznam zliav pre darcov krvi, ktoré môžete využiť.
12.07.2024

Práca z domu – ako ju zvládnuť a neošedivieť

Koľkí z nás si to niekedy priali – mať kanceláriu vo vlastnom byte? A teraz, keď sa želanie stalo skutočnosťou, nejeden z nás sa nevie dočkať, kedy sa vráti na svoje riadne pracovisko...
12.07.2024

Pekná nemonica? Ani na Slovensku to už nie je sci-fi

Mnohí pacienti nie sú so stavom slovenského zdravotníctva spokojní. Zastarané prístrojové vybavenie, nemoderné nemocničné priestory a neefektívne vynaložené štátne zdroje. To je, bohužiaľ, realita mnohých nemocníc. Dôvera popri starostlivosti o svojich poistencov pomáha zlepšovať podmienky priamo v nemocniciach.
12.07.2024

Podporili sme viac ako tisícku bojovníkov

Dôvera ako jediná zdravotná poisťovňa prispieva svojim poistencom aj na liečbu, ktorú si podľa zákona musia hradiť sami. Vďaka unikátnemu projektu Bojovníci za zdravie sme tým, čo to potrebujú prerozdelili už takmer 1,3 milióna eur.
12.07.2024

Z Mikulášskej kvapky sa stala tradícia

Darovať krv 6. decembra – na Mikuláša? Áno, presne to sme navrhli našim poistencom z Oravy, Kysúc a z Liptova ešte v októbri. V predstihu sme ich pozvali na decembrovú Mikulášsku kvapku krvi do vojenskej nemocnice v Ružomberku.
12.07.2024

Máme online prepojenie s úradmi v krajinách EÚ

So susedmi spoza rieky Morava komunikujeme online už dva roky. Ročne si vzájomne vymeníme 16-tisíc žiadostí týkajúcich sa poistných vzťahov našich poistencov. Pomáha nám to odbúravať byrokraciu a zrýchľovať tok informácií medzi nami a siedmimi tamojšími zdravotnými poisťovňami či sociálnou poisťovňou.
12.07.2024

Vynovené priestory v nemocniciach vďaka Dôvere

Do renovácie a zlepšovania podmienok v našich nemocniciach investujeme dlhodobo. V septembri sme odovzdali viaceré vynovené nemocničné oddelenia, ktoré už slúžia pacientom v rôznych kútoch Slovenska.