Zľava päť percent navyše len pre poistencov Dôvery

Tisíce ponúka za ešte lepšie ceny. To heslo nového benefitu pre všetkých poistencov Dôvery, ktorých je takmer 1,5 milióna.

Pridané 29. 05. 2018
Budúce mamičky rodia v zahraničí stále častejšie

Údaje z minulého roka ukazujú, že budúce mamičky zo Slovenska rodili v zahraničí skoro 7-krát častejšie ako pred piatimi rokmi. Napriek tomu, že za pôrod napríklad v Rakúsku si ženy poistené na Slovensku musia priplatiť, žiadostí o refundáciu takejto zdravotnej starostlivosti je v Dôverez roka na rok viac.

Pridané 05. 04. 2018
Spúšťame ďalšie kolo Bojovníkov za zdravie

Práve štartuje ďalšie kolo pomoci pre všetkých našich poistencov so zdravotným hendikepom. Liečba v zahraničí, drahé zdravotnícke pomôcky či moderné terapie už dávno nie sú dostupné len pre solventných. V Dôvere si môže dovoliť zdravší a plnohodnotnejší  život vďaka grantovému programu Bojovníci za zdravie.

Pridané 20. 03. 2018
Dôvera pomáha, môžete aj vy

Zdravotné poisťovne hradia zdravotnú starostlivosť a služby u lekára či v nemocniciach v medziach, ktoré im vyplývajú zo zákona. Dôvera však chce byť pre svojich poistencov niečím viac. A vy nám s tým môžete pomôcť.

Pridané 20. 03. 2018
Dôvera Genio - pomocník pri riešení zdravotných problémov

Zdravotná poisťovňa Dôvera ponúka prvú službu pre svojich poistencov s využitím umelej inteligencie. Ide o pomocníka pri hľadaní informácií o chorobách, ktorý vyhodnotí zdravotné príznaky poskytnuté samotným používateľom a podľa ich naliehavosti a závažnosti odporučí, ako postupovať pri ich riešení.

Pridané 07. 03. 2018
Tri chyby pacientov, ktoré vedú k antibiotickej rezistencii

Za posledných 12 rokov sa odolnosť baktérií voči antibiotikám práve na Slovensku zvýšila najviac spomedzi vyspelých krajín sveta. Často k tomu napomáhajú chybné návyky pacientov. Ktoré to sú?

Pridané 20. 02. 2018
Lyžovačka v zahraničí bez poistenia? Hazard, ktorý vás môže zruinovať

Vôbec nemusíte byť rýchly, ani riskantný lyžiar, aby sa vám oplatilo poistiť sa pred lyžovačkou v zahraničí. Už obyčajná smola pri vystupovaní z lanovky vás totiž môže obrať o celoživotné úspory. Len Európsky preukaz zdravotného poistenia vás nezachráni.

Pridané 08. 02. 2018
Dôveru si vlani vybralo rekordne veľa ľudí

V minulom roku si prihlášku do Dôvery podalo 145-tisíc ľudí. To je najviac za posledné roky. Prečo sa tak rozhodli? Našim klientom neustále prinášame novinky a nadštandardné služby, ktoré im uľahčia život, pomôžu ušetriť čas alebo peniaze. Z bohatej ponuky vyberáme len zopár, ktoré patria k najobľúbenejším.

Pridané 08. 02. 2018
Lieky si vyberiete už aj cez mobilnú aplikáciu Dôvera

Mobilná aplikácia Dôvera má opäť novú funkcionalitu - v lekárni si ňou vyberiete predpísané lieky či zdravotnícke pomôcky. Aj bez papierového predpisu či poukazu.

Pridané 08. 02. 2018
Robíme pre vás VIAC ako len musíme

Zaplatili sme špeciálnu liečbu 250 poistencom, podporili 30 nadácií, vynovili 11 nemocníc a naďalej sme najdôležitejším partnerom detí. Prierez toho najdôležitejšieho nájdete v tomto videu.

Pridané 12. 12. 2017
Späť