Chcete vedieť, koľko ušetrili poistenci Dôvery na doplatkoch za lieky a dietetické potraviny?

Už viac ako tri roky môžu poistenci Dôvery získať späť doplatky, ktoré v lekárni zaplatili za lieky na predpis. Vlani sme túto výhodu rozšírili aj na doplatky za dietetické potraviny na predpis.

Pridané 19. 04. 2017
Ako zaplatiť poistné palcom jednej ruky?

Stačí mať smartfón s internetom, mobilnú aplikáciu Dôvera a platobnú kartu. Nepotrebujete vedieť číslo účtu, platobné symboly a ani presnú sumu. Ak platíte zdravotné poistenie sami za seba, neexistuje jednoduchší spôsob, ako vyrovnať svoje záväzky.

Pridané 21. 02. 2017
Zdvihnite telefón a poraďte sa s lekárom

Moja dvojročná dcérka mala celú nedeľu horúčky do 39 stupňov, dvakrát zvracala. Nevedela som si ani predstaviť, aké by to bolo vybrať sa s ňou na pohotovosť 30 kilometrov od nášho domu.

Pridané 21. 02. 2017
Varili sme diabetikom s Anetou a Janicou

 V januári sme za vami prišli do piatich miest, varili sme spolu 36 hodín a na tanier sme vám naložili spolu 1080 porcií. To všetko s Anetou a Janicou z Jem iné, ktoré ste mohli vidieť aj v relácii RTVS Slovensko chutí.

Pridané 16. 02. 2017
DôveraLinka 24 pokorila hranicu 1000 volaní

Takmer v polovici prípadov si volajúci na DôveraLinku24 ušetrili čakanie na pohotovosti alebo v ambulancii svojho lekára. Skúsený personál im poradil s riešením zdravotného problému telefonicky. Išlo o prípady alergických reakcií, reakcií na lieky či potraviny, menšie úrazy. Možnosť poradiť sa s lekárom na telefóne využili aj na konzultáciu o naordinovanej liečbe.

Pridané 15. 12. 2016
Za deti sa oplatí bojovať

Každé euro darované celoslovenskej zbierke Hodina deťom prispieva na lepší a plnohodnotnejší život tým najmenším. Čas, ktorý im venujeme, sa vráti, preto projekt Nadácie pre deti Slovenska podporujeme už piaty rok po sebe. Šancu máte aj vy už túto sobotu.

Pridané 07. 12. 2016
VIDEO: Od Tatier k Dunaju s metrovými chodidlami

V auguste ste s nami od Tatier k Dunaju nebežali len vy, naši poistenci, ale aj maskot Hugo zo zbierky Hodina deťom. Ako uvidíte na našom krátkom videu, zvládol to aj s metrovými chodidlami.

Pridané 18. 10. 2016
Sme unavení a vyčerpaní. Potvrdil to prieskum

Viac ako polovica Slovákov má vyčerpaný alebo veľmi vyčerpaný organizmus. Vyplýva to z exkluzívneho prieskumu na vzorke 852 ľudí z celého Slovenska, ktorý pre zdravotnú poisťovňu Dôvera v júli a auguste 2016 vypracoval Inštitút stresu.

Pridané 18. 10. 2016
Najviac poistencov mieri do Dôvery

Zdravotnú poisťovňu zmenilo podľa predbežných výsledkov ku koncu septembra približne 126-tisíc poistencov. Najviac ich získala zdravotná poisťovňa Dôvera.

Pridané 18. 10. 2016
BabyBox, novinka pre najmenších

Doteraz sme našim najmenším poistencom, lepšie povedané ich mamám, ponúkali Baby kufrík s užitočnými drobnosťami. V spolupráci s lekárňami Dr. Max sme sa rozhodli vynoviť ho a už v týchto dňoch pripravujeme novinku pod názvom BabyBox v hodnote až 50 eur. Môžete sa naň tešiť od 1. januára 2017.

Pridané 18. 10. 2016
Späť