Krajšie nemocnice


Niekedy nemáme na výber a sme nútení v čakárni u lekára alebo v nemocnici stráviť niekoľko hodín či dokonca dní. Je rozhodne príjemnejšie čakať na vyšetrenie v modernom priestore, alebo tráviť čas v zrekonštruovanej a útulnej izbe, ktorá zodpovedá dnešným štandardom.

Dôvera preto už desať rokov v spolupráci so združením Osmijanko mení detské oddelenia v nemocniciach na Slovensku na prostredie priateľské k deťom. Budujeme návštevné miestnosti, kde sa môžu deti hrať, stretávať so svojimi blízkymi a prísť v nemocnici na iné myšlienky. Detské oddelenia sú odteraz farebnejšie a plné rozprávkových motívov.

Vďaka našej poisťovni vznikli tiež nadštandardné izby Dôvera na tých najfrekventovanejších nemocničných oddeleniach a viac ako 6300 nových miest na sedenie v štrnástich nemocniciach.


Svieža maľovka rozjasnila detské oddelenie v Nitre Pridané 01. 03. 2017

Chladné steny na nemocničných lôžkach, či miestami opadaná omietka na chodbách už patria do minulosti. V Nitre na pediatrickom oddelení sa personál a hlavne malí pacienti tešia z nového šatu, o ktorí sa postaral tím šikovných maliarov. 

Moderné detské oddelenie už aj v Partizánskom Pridané 24. 11. 2016

Spríjemňovanie a zútulňovanie nemocničných priestorov je našim dlhodobým cieľom, ktorý sa snažíme napĺňať v rôznych kútoch Slovenska. Tentoraz sme sa spoločne so združením Osmijanko zamerali na Partizánske, kde sa strohé detské oddelenie rozjasnilo farbami, pribudol nový nábytok a získalo svieži a moderný dizajn.  

Ďalšie farebné detské oddelenia vďaka Dôvere Pridané 28. 09. 2016

Vďaka našej spolupráci so Združením Osmijanko meníme detské oddelenia na Slovensku už deväť rokov na veselšie a modernejšie. Šikovní maliari sa tentokrát „vybláznili“ v dvoch nemocniciach na východe Slovenska. Vo Svidníku a v Trebišove sa tak malí pacienti nebudú pozerať len na biele steny.

Prispeli sme na moderné nemocničné recepcie Pridané 28. 09. 2016

Aj návštevníci nemocníc v Humennom a vo Vranove nad Topľou môžu využívať najmodernejšie vstupné recepcie. Ide už o šiestu vynovenú recepciu v sieti nemocníc Svet zdravia, na ktorú finančne prispela naša poisťovňa.

Nová recepcia v galantskej nemocnici Pridané 27. 09. 2016

Orientácia v nemocnici nie je vždy jednoduchá. Prekvapí nás množstvo chodieb a dverí, aj rozľahlosť niektorých budov. Sieť nemocníc Svet zdravia sa zamerala na renováciu vstupných recepcií, ktoré majú za cieľ uľahčiť pacientom návštevu v nemocnici.

Nadštandardné izby v nemocnici so zľavou 50 % Pridané 08. 07. 2016

Pobyt v nemocnici nie je pre nikoho z nás príjemný. Ak vás choroba pripúta na lôžko, chcete sa aj v nemocnici cítiť príjemne. Očakávate, okrem špičkovej zdravotnej starostlivosti, aj nadštandardnú úroveň ubytovania.

Nová multifunkčná miestnosť pre deti v galantskej nemocnici Pridané 23. 06. 2016

O tom, že aj v nemocnici sa dá vyčarovať príjemný a veselý priestor, ktorý má navyše viacero funkcií, sa presvedčil personál detského oddelenia v galantskej nemocnici a jeho malí pacienti. Vďaka Združeniu Osmijanko a našej poisťovni sa skladové priestory premenili na útulnú návštevnú miestnosť.

Nové VIP izby v nemocniciach v Trnavskom kraji Pridané 15. 12. 2015

 Vďaka zdravotnej poisťovni Dôvera si môžu pacienti dopriať komfort už aj v nemocniciach v Galante a v Dunajskej Strede. Od decembra im budú slúžiť štyri nové nadštandardné izby.

Krajšie nemocnice Pridané 07. 12. 2015

Už dlhodobo pracujeme na tom, aby sa prostredie v našich nemocniciach menilo k lepšiemu. Každoročne vynakladáme nemalé finančné prostriedky, aby sme pacientom uľahčili a spríjemnili návštevu lekára ako sa len dá. Tento rok sme pre vás vynovili tieto priestory.

Nemocničná recepcia ako v hoteli Pridané 28. 09. 2015

V nemocnici Svet zdravia v Spišskej Novej Vsi a v Trebišove predstavili nový koncept recepcie. Bude slúžiť pacientom a návštevníkom nemocnice ako miesto prvého kontaktu, kde nájdu všetky potrebné informácie na jednom mieste. Ich zriadenie financovala naša poisťovňa.

Späť

Súvisiace články

Tieto detské oddelenia sú vďaka nám farebnejšie
Nadštandardné izby v nemocnici so zľavou 50 %
Vynovené gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v Spišskej Novej Vsi
Starým lavičkám v nemocniciach odzvonilo