Moderné zdravotníctvo


Kvalita v zdravotníctve nestojí len na peniazoch. Usilujeme sa neustále prinášať novinky zo zahraničia, vylepšovať naše elektronické služby, a tak tvoriť zdravotníctvo budúcnosti už dnes.

Investujeme do zlepšovania elektronickej komunikácie. Vďaka tomu u nás vybavíte všetko jednoducho, rýchlo a pohodlne. Odborníci niekoľkokrát ocenili našu Elektronickú pobočku, s ktorou máte prístup do zdravotných záznamov vás aj vašich detí. Ako jediná zdravotná poisťovňa máme vlastnú mobilnú aplikáciu Dôvera. Prinášame tiež unikátnu novinku, ktorá pomôže záchranárom priamo pri zásahu v teréne. Vďaka službe Bezpečné lieky máte vy aj váš lekár prehľad o  liekoch, ktoré užívate.

Efektívne investujeme vlastné zdroje a renovujeme priestory v našich nemocniciach tak, aby zodpovedali moderným štandardom z vyspelých krajín.

Elektronická pobočka pre poistenca Pridané 09. 08. 2016

S bezplatnou službou Elektronická pobočka získate elektronické zdravotníctvo budúcnosti už dnes. Máte s ňou prístup k svojim zdravotným údajom a zároveň jednoduchý nástroj na pohodlnú komunikáciu s nami.

Mobilná aplikácia Dôvera Pridané 09. 08. 2016

Prinášame jedinečnú aplikáciu Dôvera do vášho mobilu. Je bezplatná a dostupná komukoľvek, ale len naši poistenci môžu využívať všetky jej funkcie.

Sú vaše lieky bezpečné? Pridané 09. 08. 2016

Mnohí pacienti užívajú viacero druhov liekov a nepamätajú si ich presné názvy. Patríte medzi nich? Potom pozor, môže vám to spôsobiť zdravotné ťažkosti. Máme pre vás pomôcku - bezplatné elektronickú službu Bezpečné lieky.

SOS karta pomáha zachraňovať životy Pridané 09. 08. 2016

Spojili sme svoje sily so záchranármi a prinášame novinku, ktorá im pomôže pri záchrane života. Dôležité informácie o zdraví našich poistencov odteraz poskytneme záchrannej službe už priamo pri zásahu.

Nadštandardné izby v nemocnici so zľavou 50 % Pridané 08. 08. 2016

Pobyt v nemocnici nie je pre nikoho z nás príjemný. Ak je však hospitalizácia nutná, ubytujte sa vo VIP nemocničných izbách. Naši poistenci ich majú za polovičnú cenu.

Liečba v Protónovom centre v Prahe Pridané 08. 08. 2016

Máme podpísanú zmluvu s Protónovým centrom v Prahe, jednotkou v liečbe onkologických ochorení, ktorá nie je dostupná na Slovensku.

Naspať Ďalej