Zľava 30 % na online tréningový program

Pre priaznivcov zdravého životného štýlu alebo pre tých, ktorí chcú pre svoje zdravie urobiť niečo navyše, máme zaujímavú novinku. Od septembra získajú poistenci Dôvery zľavu 30 % na online tréningový program LIVE+ pod vedením profesionálneho trénera Janyho Landla a zdravé jedálničky pripravené na mieru.

Získať kód

Kto môže zľavu využiť

Všetci poistenci Dôvery, ktorí sa zaregistrujú a zakúpia si mesačné členstvo programu LIVE+ na tejto stránke . Vďaka členstvu získajú neobmedzený prístup k online tréningovému programu a každý mesiac nové chutné a zdravé jedálničky zostavené na mieru podľa svojich telesných parametrov. Cena mesačného programu je 11,90 eura. Poistenci Dôvery ho môžu získať len za 8,33 eura.

Čo získajú naši poistenci v programe LIVE+

Tréningový program nie je len o cvičení, venuje sa aj edukácii v oblasti stravovania a správneho cvičenia.

 • Možnosť každé ráno si zacvičiť pod online vedením profesionálneho trénera Janyho Landla. Tréning prebieha každý deň naživo, a to v čase od 8.30 do 9.30 hod.
 • Ak vám tento termín nevyhovuje, k tréningu sa dostanete kedykoľvek. Súčasťou balíka je prístup do archívu všetkých odcvičených tréningov , ktoré si môžete prehrať v čase, ktorý vám najviac vyhovuje.
 • Množstvo tréningových programov pre začiatočníkov aj pokročilých zameraných na precvičenie rôznych partií tela. Online tréningový program je zostavený tak, aby ste počas celého týždňa precvičili celé svoje telo (kardio cvičenie ako aj silové cvičenia na jednotlivé partie a strečing).
 • Vegetariánske a vegánske jedálničky pripravené na mieru podľa vašich telesných parametrov na celý mesiac.
 • Prístup k exkluzívnemu obsahu o zdravom životnom štýle určenému len pre členov.
 • Možnosť využiť zľavu opakovane každý mesiac.

* Program sa automaticky predlžuje každý mesiac. Ak si neželáte program predĺžiť, je potrebné odhlásiť sa z neho priamo v profile používateľa na stránke www.janylandl.sk.

Ako si uplatním zľavu

 1. Kliknite na tlačidlo Získať kód .

 2. Zadajte svoje IČP (identifikačné číslo poistenca) z preukazu poistenca. Po overení vám zobrazíme promo kód, ktorý si môžete priamo skopírovať alebo poslať na vami uvedený e-mail.

 3. Navštívte túto stránku   a kliknite na registráciu. Vyberte si mesačný program LIVE+.

 4. Pri registrácii zadajte zľavový kód, ktorý ste od nás získali do políčka Zľavový kód.

 5. Systém vám automaticky uplatní zľavu a ponechá zvýhodnenú cenu 8,33 eura.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

V Dôvere som poistený od narodenia, s manželkou sme tu poistili aj naše deti. Benefity nevnímam ako samozrejmosť a preto som rád, že mi ich poisťovňa ponúka. Keď som ich vyskúšal, bol som spokojný.

Tomáš G.

V Dôvere som už 25 rokov a neplánujem meniť. Vždy som vybavil, čo som potreboval.

Martin Z.

Dôvere patrí vďaka od celej našej rodiny. Prešli sme si aj ťažším obdobím, no poisťovňa nás podržala a preplatila viaceré úkony.

Jaroslav A.

Som v Dôvere už niekoľko rokov a nemenila by som.

Lenka M.

Som maximálne spokojná. Benefity sú zrozumiteľné a preplatky prišli načas. Všetko, čo potrebujem, so mnou poisťovňa komunikuje.

Patrícia V.

Poisťovňu by som nemenila, v Dôvere som rada. Vždy sú ochotní, ak potrebujem poradiť.

Anna K.

Chcem sa prepoistiť