Sprievodca rodiča

Prehľadná služba pre rodičov, v ktorej si vďaka kombinácii vlastných poznámok, informácií od lekárov a poisťovne dokážete spoľahlivo manažovať starostlivosť o zdravie a zdravý vývoj svojho dieťaťa.

Pre koho je služba určená?

Sprievodca rodiča je určený primárne pre rodičov detí do 3 rokov, ktorí chcú mať prehľad o všetkých dôležitých informáciách o očkovaní, preventívnych prehliadkach a o míľnikoch vývoja dieťaťa.

V Sprievodcovi rodiča si môžete jednoducho zaznamenávať dôležité momenty v živote svojho dieťaťa. Ponúka informácie a odporúčania overené odborníkmi, môžete si v ňom nastaviť pripomienky a mať poruke prehľad absolvovaných očkovaní aj poradní.

Ako sa prihlásiť?

  1. Prihláste sa do Sprievodcu rodiča na tejto stránke.

  2. Použite svoje prihlasovacie údaje z elektronickej pobočky. Nemáte elektronickú pobočku?

  3. Začnite objavovať. Sprievodca rodiča je tu pre vás.

Aké informácie nájdete v Sprievodcovi rodiča?

Poradne

Pripravili sme pre vás kompletný zoznam poradní pre deti do 3 rokov s informáciami, čo vás na nich čaká a na čo sa pripraviť.

Okrem toho si môžete zaznačiť, kedy ste ktorú poradňu absolvovali, napísať si k nej poznámku alebo nastaviť pripomienku.

Očkovania

Na jednom mieste nájdete informácie o každej vakcíne, o možných vedľajších účinkoch a o chorobe, ktorej predchádza.

V Sprievodcovi rodiča si môžete zapísať dátum každého očkovania, nastaviť pripomienku blížiaceho sa termínu a mať tak presnú evidenciu o tom, kedy ho vaše dieťa dostalo.

Míľniky

Prvý zub? Prvý krok? Prvé slovo? Všetky tieto spomienky stoja za to. Zapíšte si ich na jedno bezpečné miesto a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť.

Míľniky ponúkajú aj prehľad o tom, čo je pre vaše dieťa v danom veku práve aktuálne – čo ho môžete učiť, čo mu ukázať, na čo si pri ňom dávať pozor.

Správy

Sprievodca rodiča vám bude posielať správy, aby sa uistil, že má správne informácie a bude sa pýtať, ako vám môže pomôcť.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

V Dôvere som poistený od narodenia, s manželkou sme tu poistili aj naše deti. Benefity nevnímam ako samozrejmosť a preto som rád, že mi ich poisťovňa ponúka. Keď som ich vyskúšal, bol som spokojný.

Tomáš G.

V Dôvere som už 25 rokov a neplánujem meniť. Vždy som vybavil, čo som potreboval.

Martin Z.

Dôvere patrí vďaka od celej našej rodiny. Prešli sme si aj ťažším obdobím, no poisťovňa nás podržala a preplatila viaceré úkony.

Jaroslav A.

Som v Dôvere už niekoľko rokov a nemenila by som.

Lenka M.

Som maximálne spokojná. Benefity sú zrozumiteľné a preplatky prišli načas. Všetko, čo potrebujem, so mnou poisťovňa komunikuje.

Patrícia V.

Poisťovňu by som nemenila, v Dôvere som rada. Vždy sú ochotní, ak potrebujem poradiť.

Anna K.

Chcem sa prepoistiť