Sprievodca rodiča

Mrzí nás to, od 16. 5. 2024 vypíname Sprievodcu rodiča. Služba bola, žiaľ, málo využívaná. Ak v ňom máte uložené dôležité míľniky alebo poznámky o vašom dieťati, prosím, zapíšte si ich.

Prehľadná služba pre rodičov, v ktorej si vďaka kombinácii vlastných poznámok, informácií od lekárov a poisťovne dokážete spoľahlivo manažovať starostlivosť o zdravie a zdravý vývoj svojho dieťaťa.

Pre koho je služba určená?

Sprievodca rodiča je určený primárne pre rodičov detí do 3 rokov, ktorí chcú mať prehľad o všetkých dôležitých informáciách o očkovaní, preventívnych prehliadkach a o míľnikoch vývoja dieťaťa.

V Sprievodcovi rodiča si môžete jednoducho zaznamenávať dôležité momenty v živote svojho dieťaťa. Ponúka informácie a odporúčania overené odborníkmi, môžete si v ňom nastaviť pripomienky a mať poruke prehľad absolvovaných očkovaní aj poradní.

Ako sa prihlásiť?

  1. Prihláste sa do Sprievodcu rodiča na tejto stránke.

  2. Použite svoje prihlasovacie údaje z elektronickej pobočky. Nemáte elektronickú pobočku?

  3. Začnite objavovať. Sprievodca rodiča je tu pre vás.

Aké informácie nájdete v Sprievodcovi rodiča?

Poradne

Pripravili sme pre vás kompletný zoznam poradní pre deti do 3 rokov s informáciami, čo vás na nich čaká a na čo sa pripraviť.

Okrem toho si môžete zaznačiť, kedy ste ktorú poradňu absolvovali, napísať si k nej poznámku alebo nastaviť pripomienku.

Očkovania

Na jednom mieste nájdete informácie o každej vakcíne, o možných vedľajších účinkoch a o chorobe, ktorej predchádza.

V Sprievodcovi rodiča si môžete zapísať dátum každého očkovania, nastaviť pripomienku blížiaceho sa termínu a mať tak presnú evidenciu o tom, kedy ho vaše dieťa dostalo.

Míľniky

Prvý zub? Prvý krok? Prvé slovo? Všetky tieto spomienky stoja za to. Zapíšte si ich na jedno bezpečné miesto a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť.

Míľniky ponúkajú aj prehľad o tom, čo je pre vaše dieťa v danom veku práve aktuálne – čo ho môžete učiť, čo mu ukázať, na čo si pri ňom dávať pozor.

Správy

Sprievodca rodiča vám bude posielať správy, aby sa uistil, že má správne informácie a bude sa pýtať, ako vám môže pomôcť.

Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

Ako nová mamička som zrazu potrebovala veľa vecí. Babybox od Dôvery mi urobil veľkú radosť.

Natália W.

Babybox bol po pôrode veľmi príjemným prekvapením. O chvíľu čakáme druhé a už teraz sa tešíme na ďalšiu praktickú tašku.

Hana K.

Syn potreboval okuliare a tak som si v apke pozrel, či je jeho očný lekár zmluvný a máme nárok na benefit. Okuliare už veselo nosí a ja som mal peniaze do týždňa na účte.

Boris H.

Mám 3 deti a tak aj zdravotná starostlivosť môže byť niekedy nákladnejšia. Našťastie som nikdy nemala problém a Dôverami preplatila nielen zubné ošetrenia, ale aj doplatky za lieky.

Petra R.

V Dôvere si vážim najmä benefity. Často využívam zubný benefit, 300 € za lieky aj rôzne zľavy v lekárni Dr.Max.

Andrej Z.

V poisťovni Dôvera som spokojná. Peniaze za zubný benefit mám vždy do týždňa na účte. Aj nová apka sa mi zdá oveľa prehľadnejšia.

Lenka K.

V Dôvere som poistený celý svoj život. Keď mi lekári predpíšu lieky, vďaka benefitu 300 € za lieky platím buď nič alebo minimum.

Igor S.

Záleží mi na prevencii a tak pravidelne navštevujem všeobecného lekára aj zubára. Benefit Zdravé zuby využívam každý rok, peniaze mám na účte rýchlo.

Tomáš M.

Vďaka apke Dôvery si nikdy nezabudnem vybrať lieky, ktoré užívam pravidelne. Som s ňou spokojná.

Barbora Š.

Keďže užívam viacero liekov, cením si najmä benefit 300 € za lieky, vďaka ktorému sa mi vrátia naspäť peniaze za doplatky.

Daniel J.

Chcem sa prepoistiť