Sprievodca rodiča

Prehľadná služba pre rodičov, v ktorej si vďaka kombinácii vlastných poznámok, informácií od lekárov a poisťovne dokážete spoľahlivo manažovať starostlivosť o zdravie a zdravý vývoj svojho dieťaťa.

Sprievodca rodiča

Pre koho je služba určená?

Sprievodca rodiča je určený primárne pre rodičov detí do 3 rokov, ktorí chcú mať prehľad o všetkých dôležitých informáciách ohľadom očkovaní, preventívnych prehliadok a míľnikov vývoja dieťaťa.

V Sprievodcovi si viete jednoducho zapísať dôležité momenty v živote svojho dieťaťa, prečítať si lekármi overené informácie a odporúčania, nastaviť si pripomienky a vidieť prehľad absolvovaných očkovaní aj poradní.

Aké informácie v Sprievodcovi nájdete?

Poradne

Pripravili sme pre vás kompletný zoznam poradní pre deti do 3 rokov s informáciami, čo vás na nich čaká a na čo sa pripraviť.

Okrem toho si môžete zapísať, kedy ste ktorú poradňu absolvovali, napísať si k nej poznámku alebo nastaviť pripomienku.

Očkovania

Na jednom mieste nájdete informácie o každej vakcíne, možných vedľajších účinkoch a o chorobe, ktorej predchádza.

V Sprievodcovi rodiča si môžete zapísať dátum každého očkovania, nastaviť pripomienku blížiaceho sa termínu a mať tak presnú evidenciu o tom, kedy ho vaše dieťa dostalo.

Míľniky

Prvý zub? Prvý krok? Prvé slovo? Všetky tieto spomienky stoja za to. Zapíšte si ich na jedno bezpečné miesto a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť.

Míľniky majú pre vás aj prehľad toho, čo je pre vaše dieťa práve aktuálne – čo ho môžete učiť, čo mu ukázať, na čo si pri ňom dávať pozor.

Správy

Sprievodca rodiča vám bude posielať správy, aby sa uistil, že má správne informácie a bude sa pýtať, ako vám môže pomôcť.