Ušetrite na liekoch

Zdá sa vám, že za lieky na predpis platíte príliš veľa? Pomôžeme vám zistiť, či máte šancu dostať lieky s rovnakou účinnou látkou, ale lacnejšie.

Čo sú generiká?

Generiká sú lieky, ktoré majú rovnakú účinnú látku ako originálny liek. To znamená, že sú rovnako kvalitné a bezpečné, no cenovo výhodnejšie.

Nájdite výhodnejší variant

Na mnoho diagnóz existuje viacero liekov, ktoré účinkujú rovnako a majú takmer totožné zloženie (obsahujú rovnaké liečivo). Ich cena sa, pochopiteľne, líši. Existuje lacnejší výrobok, ktorý by vám pomohol rovnako ako ten drahší? Nájdite ho pomocou nášho vyhľadávača.

izdravie_logo.jpg

Ako vyhľadáte generiká k svojim liekom?

Zadajte názov svojho lieku do vyhľadávača. Zobrazí vám jeho lacnejšie varianty (generiká), ak existujú, respektíve ak sú dostupné na Slovensku. Uvidíte nielen zoznam alternatívnych liekov, ale aj ich cenu, doplatok a sumu, ktorú ušetríte.

Databázu priebežne dopĺňame a upravujeme, aby ste mali vždy aktuálne informácie. Zoznam obsahuje len lieky a liečivá, ktoré môžu lekári na Slovensku predpisovať na recept a pre ktoré existuje alternatíva v podobe nižšieho doplatku.


Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

V Dôvere som poistený od narodenia, s manželkou sme tu poistili aj naše deti. Benefity nevnímam ako samozrejmosť a preto som rád, že mi ich poisťovňa ponúka. Keď som ich vyskúšal, bol som spokojný.

Tomáš G.

V Dôvere som už 25 rokov a neplánujem meniť. Vždy som vybavil, čo som potreboval.

Martin Z.

Dôvere patrí vďaka od celej našej rodiny. Prešli sme si aj ťažším obdobím, no poisťovňa nás podržala a preplatila viaceré úkony.

Jaroslav A.

Som v Dôvere už niekoľko rokov a nemenila by som.

Lenka M.

Som maximálne spokojná. Benefity sú zrozumiteľné a preplatky prišli načas. Všetko, čo potrebujem, so mnou poisťovňa komunikuje.

Patrícia V.

Poisťovňu by som nemenila, v Dôvere som rada. Vždy sú ochotní, ak potrebujem poradiť.

Anna K.

Chcem sa prepoistiť