Ušetrite na liekoch

Zdá sa vám, že za lieky na predpis platíte príliš veľa? Pomôžeme vám zistiť, či máte šancu dostať lieky s rovnakou účinnou látkou, ale lacnejšie.

Čo sú generiká?

Generiká sú lieky, ktoré majú rovnakú účinnú látku ako originálny liek. To znamená, že sú rovnako kvalitné a bezpečné, no cenovo výhodnejšie.

Nájdite výhodnejší variant

Na mnoho diagnóz existuje viacero liekov, ktoré účinkujú rovnako a majú takmer totožné zloženie (obsahujú rovnaké liečivo). Ich cena sa, pochopiteľne, líši. Existuje lacnejší výrobok, ktorý by vám pomohol rovnako ako ten drahší? Nájdite ho pomocou nášho vyhľadávača.

izdravie_logo.jpg

Ako vyhľadáte generiká k svojim liekom?

Zadajte názov svojho lieku do vyhľadávača. Zobrazí vám jeho lacnejšie varianty (generiká), ak existujú, respektíve ak sú dostupné na Slovensku. Uvidíte nielen zoznam alternatívnych liekov, ale aj ich cenu, doplatok a sumu, ktorú ušetríte.

Databázu priebežne dopĺňame a upravujeme , aby ste mali vždy aktuálne informácie. Zoznam obsahuje len lieky a liečivá, ktoré môžu lekári na Slovensku predpisovať na recept a pre ktoré existuje alternatíva v podobe nižšieho doplatku.


Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

Ako nová mamička som zrazu potrebovala veľa vecí. Babybox od Dôvery mi urobil veľkú radosť.

Natália W.

Babybox bol po pôrode veľmi príjemným prekvapením. O chvíľu čakáme druhé a už teraz sa tešíme na ďalšiu praktickú tašku.

Hana K.

Syn potreboval okuliare a tak som si v apke pozrel, či je jeho očný lekár zmluvný a máme nárok na benefit. Okuliare už veselo nosí a ja som mal peniaze do týždňa na účte.

Boris H.

Mám 3 deti a tak aj zdravotná starostlivosť môže byť niekedy nákladnejšia. Našťastie som nikdy nemala problém a Dôverami preplatila nielen zubné ošetrenia, ale aj doplatky za lieky.

Petra R.

V Dôvere si vážim najmä benefity. Často využívam zubný benefit, 300 € za lieky aj rôzne zľavy v lekárni Dr.Max.

Andrej Z.

V poisťovni Dôvera som spokojná. Peniaze za zubný benefit mám vždy do týždňa na účte. Aj nová apka sa mi zdá oveľa prehľadnejšia.

Lenka K.

V Dôvere som poistený celý svoj život. Keď mi lekári predpíšu lieky, vďaka benefitu 300 € za lieky platím buď nič alebo minimum.

Igor S.

Záleží mi na prevencii a tak pravidelne navštevujem všeobecného lekára aj zubára. Benefit Zdravé zuby využívam každý rok, peniaze mám na účte rýchlo.

Tomáš M.

Vďaka apke Dôvery si nikdy nezabudnem vybrať lieky, ktoré užívam pravidelne. Som s ňou spokojná.

Barbora Š.

Keďže užívam viacero liekov, cením si najmä benefit 300 € za lieky, vďaka ktorému sa mi vrátia naspäť peniaze za doplatky.

Daniel J.

Chcem sa prepoistiť