Keď sa vám narodilo dieťa

Kvôli prihláseniu bábätka do zdravotnej poisťovne už nemusíte nikam chodiť. Náš odborník príde priamo za vami, stačí si telefonicky dohodnúť miesto a termín návštevy.

Aktualizované: 28. 04. 2015

V pohodlí domova

Keď sa vám narodilo dieťa Skôr než sa rozhodnete, v ktorej zdravotnej poisťovni poistíte vaše bábätko, je dobré získať všetky potrebné informácie. Nemusíte ich prácne hľadať ani za nimi chodiť. Náš odborník príde priamo k vám. V pohodlí domova a v čase, ktorý si zvolíte, zodpovie vaše otázky. 

Ak sa rozhodnete pre nás, spoločne vyplníte prihlášku a potom už stačí len váš podpis.

60 dní od narodenia

Dieťa treba poistiť do 60 dní od narodenia. Dovtedy za neho platí zdravotnú starostlivosť poisťovňa jeho matky.

Dostanete aj BabyBox

Pre každé bábätko poistené u nás máme BabyBox v hodnote 50 eur. Je to taška plná praktických a plnohodnotných vecí, ktoré ocenia všetci rodičia pri starostlivosti o svoje najmenšie ratolesti. Určite ich poteší nielen jej obsah, ale aj samotná taška, pretože je univerzálna a dá sa prichytiť na detské kočíky.

Máme odborníkov po celom Slovensku

Chcete sa dozvedieť, ako vybrať najvhodnejšiu zdravotnú poisťovňu pre vaše bábätko? Chcete ho poistiť v Dôvere? Stačí si vybrať podľa regiónu alebo okresu, v ktorom žijete, a dohodnúť si s naším odborníkom termín návštevy. Vyberte si svojho odborníka podľa miesta svojho bydliska.


Súvisiace články

Preventívne prehliadky