„Veľmi si vážime, že sme v hlasovaní získali najväčšiu podporu čitateľov. Motivuje nás to do ďalšej práce, aby sme dobré výsledky dosiahli aj v budúcnosti. Ďakujeme za všetky hlasy,“ povedal Martin Kultan, generálny riaditeľ zdravotnej poisťovne Dôvera.

V Dôvere sme koncom zimy tohto roku spustili úplne novú mobilnú aplikáciu. Pracovali sme na nej celý minulý rok a pridali sme funkcionality, ktoré si naši poistenci žiadali najviac.

Nová apka nebola len vylepšením tej starej, ktorá už mala takmer 10 rokov. Hoci neustále prechádzala vylepšeniami, dostala sa na hranu toho, čo bolo možné zdokonaliť. Preto sme novú mobilnú aplikáciu vyrobili od základov. Sú pevnejšie, bezpečnejšie a dá sa na nich stavať ďalšie roky. Nová apka je určená pre všetkých, ktorí chcú mať pohodlný prístup k svojej zdravotnej poisťovni.

História ankety Smart poisťovňa sa začala písať v roku 2016. Už v roku 2017 sme vyhrali kategóriu Zdravotná Smart poisťovňa. V kategórii mobilných aplikácií sme vtedy skončili na 2. mieste.

Čo rozhoduje pri hodnotení v ankete Smart poisťovňa?

  • ako majú poisťovne optimalizované stránky pre mobily
  • či je možné vybaviť poistnú udalosť online, aké sú služby v klientskej zóne
  • či poisťovne aktívne pracujú so sociálnymi sieťami
  • ktoré poisťovne majú mobilnú aplikáciu a aký je jej prínos pre klientov

Ďalšie informácie o ankete nájdete na webe mojandroid.sk.