Aktuality

Smart poisťovňa 2018: Uspela Dôvera aj jej mobilná aplikácia

V každoročnej ankete špecializovaného portálu MôjAndroid vyhrala Dôvera tri zo štyroch hodnotených kategórii. Získala 1. miesto v kategóriách Zdravotná Smart Poisťovňa 2018, Mobilná aplikácia poisťovne 2018 a Cena sympatie Smart Poisťovňa 2018. Kompletný rebríček nájdete na tejto stránke.

Pridané 18. 09. 2018
Predĺžené otváracie hodiny pobočiek a Zákaznícka linka aj cez víkend

Počas posledných dní na podanie zmenovej prihlášky do zdravotnej poisťovne sme prijali mimoriadne opatrenia. V posledný septembrový týždeň sme predĺžili otváracie hodiny našich pobočiek a väčšina z nich bude mimoriadne otvorená aj cez víkend. Zoznam pobočiek s aktuálnymi otváracími hodinami nájdete tu. V sobotu 29. septembra a v nedeľu 30. septembra bude k dispozícii aj Zákaznícka linka 0850 850 850 od 8:00 do 16:00 hod.

Pridané 18. 09. 2018
Vynovené detské oddelenie v Považskej Bystrici

Pre deti, ktoré sú nútené tráviť čas v nemocnici, bude pobyt aspoň o niečo príjemnejší. Počas leta sme spoločne so Združením Osmijanko vynovili detské oddelenie v Považskej Bystrici. Renovácia stien a sklených plôch medzi stenami urobila zázraky. Priestor dostal nový šat a pôsobí omnoho útulnejšie.

Pridané 14. 09. 2018
Nové zmluvy s lekármi sľubujú vyššiu kvalitu a lepšiu dostupnosť

Zdravotná poisťovňa Dôvera pripravila spoločne s ambulantnými lekármi nový systém úhrad za poskytovanie zdravotnej starostlivosti. Poisťovňa bude pri odmeňovaní lekárov klásť väčší dôraz na kvalitu a dostupnosť zdravotnej starostlivosti. Inšpirovali sme sa krajinami s vyspelými zdravotníckymi systémami, ako Veľká Británia či Holandsko. Pozorný pacient poistený v Dôvere si možno všime zmenu už pri najbližšej návšteve svojho ambulantného lekára.

Pridané 07. 09. 2018
Bojovníci, zmeňte slzy smútku na slzy radosti

Od 4. septembra otvoríme ďalšie grantové kolo pre všetkých bojovníkov. Vďaka unikátnemu projektu Bojovníci za zdravie nás všetci naši poistenci s akýmkoľvek zdravotným problémom môžu už po šiestykrát požiadať o finančný príspevok na špeciálnu liečbu, zákrok, či na zdravotnú pomôcku, ktorá im pomôže zlepšiť ich každodenný život.

Pridané 27. 08. 2018
Poistencom prispejeme sumou až 100 € na zuby

Staráte sa o svoj chrup a chodíte na preventívne stomatologické prehliadky? Okrem zdravých zubov máte ďalší dôvod na úsmev. Od 1. januára 2019 môžete čerpať výhodu Zdravé zuby, ktorú sme teraz vynovili. Vrátime vám doplatky za ošetrenie u zmluvného zubára až do výšky 100 eur.

Pridané 21. 08. 2018
Dni zdravia u vás vo firme

Dni zdravia sú organizované zadarmo naším personálom priamo u vás vo firme. Okrem uvedených meraní si je možné dohodnúť ďalšie vyšetrenia.

Pridané 02. 08. 2018
Rozosielame výsledky ročného zúčtovania poistného za rok 2017

 V piatok 20.7.2018 sme začali s odosielaním výsledkov ročných zúčtovaní poistného za rok 2017 naším poistencom. Ako prví ich dostanú individuálni platitelia poistného - SZČO. Začiatkom augusta odídu ročné zúčtovania aj zamestnancom, za ktorých platí poistné ich zamestnávateľ.

Pridané 20. 07. 2018
Prispeli sme na rekonštrukciu rehabilitačného oddelenia

Priestory fyziatricko-rehabilitačného lôžkového oddelenie (FRO) Nemocnice Svet zdravia v Galante prešli renováciou. Piestory, ktoré mesačne navštívia desiatky pacientov po cievnej mozgovej príhode alebo ortopedických operáciách, nemocnica vynovila za vyše 35-tisíc eur. Rekonštrukciu finančne podporila aj Dôvera.

Pridané 13. 07. 2018
Bojovníkom za zdravie darujeme viac ako 160-tisíc eur

V apríli sme vyhlásili už piate kolo grantového programu Bojovníci za zdravie. Každý náš poistenec s akýmkoľvek zdravotným problémom mal možnosť požiadať nás o grant na zdravotnú starostlivosť, ktorá nie je hradená z verejného zdravotného poistenia. Sme jediná poisťovňa, ktorá takýmto spôsobom pomáha svojim poistencom získať financie na zdravotnú starostlivosť, ktorú sú nútení si hradiť z vlastného vrecka.

Pridané 09. 07. 2018
Späť