Aktuality

Informácia pre poistencov v súvislosti so zrušenými vyšetreniami a operáciami v Nemocnici Malacky

Vedenie Nemocnice Malacky nás informovalo, že niektorým pacientom zrušila plánované MR a CT vyšetreniami a plánované operácie. Dotknutým poistencom sme zabezpečili zdravotnú starostlivosť u nižšie uvedených zmluvných poskytovateľov.

Pridané 05. 12. 2019
Poistenky Dôvery pozývame na skríning rakoviny prsníka

Mnohé štúdie potvrdzujú, že počet nových diagnostikovaných prípadov rakoviny prsníka stále stúpa. U žien je najčastejšou formou onkologického ochorenia rakovina prsníka. Riziko ochorenia na rakovinu prsníka stúpa s vekom, výrazne okolo 50. roku života, a potom len narastá. Každá ôsma žena má počas života rakovinu prsníka.

Pridané 19. 11. 2019
Máme online prepojenie s úradmi v krajinách EÚ

So susedmi spoza rieky Morava komunikujeme online už dva roky. Ročne si vzájomne vymeníme 16-tisíc žiadostí týkajúcich sa poistných vzťahov našich poistencov. Pomáha nám to odbúravať byrokraciu a zrýchľovať tok informácií medzi nami a siedmimi tamojšími zdravotnými poisťovňami či sociálnou poisťovňou.

Pridané 22. 10. 2019
Čo je to DôveraLab (eLab)?

Zdravotná poisťovňa Dôvera prináša poskytovateľom zdravotnej starostlivosti užitočnú službu DôveraLab. Vďaka nej máte prístup k výsledkom laboratórnych vyšetrení vašich pacientov vždy, keď ich potrebujete.

Pridané 07. 10. 2019
Prehľadnejšie informácie pre poskytovateľov

Záleží nám na tom, aby ste všetky informácie, ktoré potrebujete, našli na našej webovej stránke jednoducho. Aby boli pre vás zrozumiteľné a aby ste sa na stránke ľahko orientovali. Preto sme začali „upratovať“ a v prvej fáze sme sa zamerali na sprehľadnenie časti webu – Ako zúčtovať starostlivosť.

Pridané 07. 10. 2019
Prešovská poliklinika má nové ambulancie aj dojčenský kútik

Najväčšia poliklinika v Prešove ProCare na sídlisku Sekčov predstavila svojim pacientom dve významné novinky. Kompletne zmodernizovala dve ambulancie pre deti a dorast a pre mamičky vznikol v poliklinike dojčenský kútik. Realizáciu oboch projektov finančne podporila naša zdravotná poisťovňa.

Pridané 23. 09. 2019
Posledný septembrový týždeň budú predĺžené otváracie hodiny pobočiek

V posledný septembrový týždeň predlžujeme otváracie hodiny v našich pobočkách.

Pridané 23. 09. 2019
Nové oddelenie vo svidníckej nemocnici lieči prvých dôverákov

Nemocnica vo Svidníku vybudovala vďaka finančnej podpore Dôvery nové fyziatricko-rehabilitačné oddelenie, ktoré slúži dospelým pacientom pri liečbe ortopedických či neurologických ochorení, po úrazoch aj operáciách. Jeho služby zatiaľ môžu využívať bezplatne len poistenci Dôvery.

Pridané 19. 09. 2019
Nové CT pracovisko podporila aj Dôvera

Nemocnica v Spišskej Novej Vsi predstavila vylepšené rádiologické oddelenie. Okrem renovácie priestorov získalo pracovisko moderný CT prístroj. Novinkou pre pacientov je aj moderná vstupná recepcia za 12-tisíc eur, ktorej zriadenie financovala Dôvera.

Pridané 17. 09. 2019
Odovzdali sme nové priestory pre onkologické pacientky

Pacientky, ktoré sa liečia v Mammacentre v Banskej Bystrici môžu pri svojej návšteve využívať novú komunitnú miestnosť. Poskytne im zázemie počas pravidelných odberov, podávaní chemoterapie, aj pri konzultáciách a vymieňaní si vzájomných skúseností. Renováciu za 6-tisíc eur financovala naša poisťovňa.

Pridané 16. 09. 2019
Späť