Aktuality

Veselé farby v piešťanskej nemocnici

Spoločníkmi detí na detskom oddelení v Nemocnici Alexandra Wintera v Piešťanoch sú oddnes farebne vymaľované chodby a nemocničné izby. Združenie Osmijanko tam slávnostne odovzdalo vymaľované priestory.  Opäť s podporou zdravotnej poisťovne Dôvera.

Pridané 29. 10. 2018
Komentár k návrhu štátneho rozpočtu: Zdravotníctvo na chvoste priorít

Návrh štátneho rozpočtu poznáme, položme si otázku, čo čaká slovenské zdravotníctvo nasledujúce tri roky.

Pridané 23. 10. 2018
Dôležitý míľnik v Dôvere: Bude mať 1,5 milióna poistencov

Rekordný počet poistencov, ktorí sa minulý rok poistili v Dôvere, nebol náhodný. K 30. septembru 2018 sme prijali obdobný počet zmenových prihlášok ako vlani, presne 76 390.

Pridané 11. 10. 2018
Modul eRecept: Nové kontroly preskripčných a dispenzačných záznamov

Zdravotná poisťovňa Dôvera, ako aj ostatné zdravotné poisťovne, uviedli v rámci projektu eZdravie - modul eRecept nové kontroly pri vytváraní preskripčných a dispenzačných záznamov. Cieľom nových kontrol je znižovanie chybovosti pri preskripcii a dispenzácii s prihliadnutím na platné právne predpisy. Nové kontroly fungujú od 1. októbra 2018.

Pridané 02. 10. 2018
Na detskom oddelení vo Veľkom Krtíši bude veselšie

A to vďaka novým farebným stenám a vynovenej herni, ktorá vznikla vďaka spolupráci Združenia Osmijanko a zdravotnej poisťovne Dôvera. Pediatrické oddelenie vo Všeobecnej nemocnici s poliklinikou vo Veľkom Krtíši sa premenilo na detský svet plný zvieratiek a kvetiniek.

Pridané 29. 09. 2018
Dôvera podporila novinku pre pacientov v dunajskostredskej nemocnici

Pacienti hospitalizovaní v nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda si dokážu zdravotnú sestru privolať z ktoréhokoľvek miesta a veľmi jednoducho prostredníctvom svojho náramku na ruke.

Pridané 27. 09. 2018
Matej Tóth, Marián Labuda a ďalšie osobnosti by Dôveru nemenili

Na zmenu zdravotnej poisťovne je čas len od 30. septembra. Opýtali sme sa známych osobností, ako sú spokojní s tou svojou.

Pridané 27. 09. 2018
Nové miestnosti pre pacientov v trebišovskej nemocnici

Nemocnica Svet zdravia Trebišov počas letných mesiacov búrala a rekonštruovala svoje priestory a dnes oficiálne otvorila svoje prvé komunitné nemocničné miestnosti. Pacienti v nich nájdu priestor, kde môžu relaxovať s knihou alebo hudbou či tráviť čas s príbuzným v príjemnom prostredí.

Pridané 25. 09. 2018
Nová recepcia vo svidníckej nemocnici

Už aj v nemocnici Svet zdravia vo Svidníku získajú pacienti a návštevníci nemocnice všetky potrebné informácie na jednom mieste. Nemocnica tu vybudovala novú, modernú recepciu, ktorá slúži ako miesto prvého kontaktu. Jej vybudovanie finančne podporila Dôvera.

Pridané 25. 09. 2018
Objednávkový systém u vás boduje

Už k 300 lekárom sa viete s naším systémom bezplatne objednať na presný čas. K všeobecným, k špecialistom, aj k lekárom pre deti a dorast. V prieskume spokojnosti obstál na jednotku. 

Pridané 19. 09. 2018
Späť