Aktuality

29.05.2020

Opatrenia proti koronavírusu znížili výskyt aj ostatných infekčných ochorení

Pri väčšine sledovaných diagnóz ide o zníženie takmer o dve tretiny, pri hepatitíde typu A je to až o 73 percent.
28.05.2020

Stanovisko Dôvery k aktuálnej epidemiologickej situácii

Zdravie na prvom mieste nie je pre nás len slogan, ale základná filozofia. Pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti je to dokonca životné poslanie. Ešte silnejšie si to uvedomujeme v týchto neľahkých časoch spôsobených pandémiou ochorenia Covid – 19 a hlboko si vážime obetavosť všetkých lekárov, lekárnikov, zdravotných sestier, záchranárov a ostatných zdravotníckych pracovníkov v prvej línii.
22.05.2020

Predlžujeme platnosť kúpeľných poukazov, ktoré stopol koronavírus

Máme dobrú správu pre našich poistencov, ktorí prišli kvôli epidémii koronavírusu o možnosť absolvovať kúpeľný pobyt. Aktuálna zmena zákona nám umožňuje schváliť im predĺženie platnosti kúpeľného poukazu. Bude tiež možné dokončiť kúpeľné pobyty, ktoré vírus prerušil.
11.05.2020

Ako správne vykazovať telekonzultácie? Najčastejšie otázky a odpovede

V súvislosti s novými výkonmi telemedicíny sme pre vás pripravili najčastejšie otázky a odpovede. Budeme ich priebežne dopĺňať podľa toho, čo vás najviac zaujíma.
07.05.2020

Upravili sme otváracie hodiny našich pobočiek

Otváracie hodiny našich pobočiek budú počas najbližších mesiacov upravené. Aktuálne informácie o otváracích hodinách nájdete v zozname pobočiek.
30.04.2020

Pomáhame aj zariadeniam sociálnych služieb

Od prepuknutia epidémie koronavírusu pomáhame so zabezpečovaním ochranných pomôcok pre zdravotníckych pracovníkov v nemocničnej aj ambulantnej sfére. Teraz sme podali pomocnú ruku aj zariadeniam sociálnych služieb. Venovali sme im ochranné štíty a dezinfekciu za 20-tisíc eur.
30.04.2020

Od pondelka 4. mája pre vás otvárame pobočky

Otváracie hodiny budú zatiaľ obmedzené.
20.04.2020

Programové vyhlásenie vlády - reakcia

Nedá sa nevšimnúť, že PVV je ambiciózne, obsahuje relatívne veľa sľubov, pričom je zrejmé, že značnú časť vláda nedokáže za štyri roky splniť.
20.04.2020

Život sa zmenil, no stále je krásny

Vo svete nastala situácia, ktorá sa nedala predvídať a nedalo sa na ňu ani dostatočne pripraviť. Pandémia vírusu COVID-19 zmenila náš každodenný život.
17.04.2020

Zväz ambulantných poskytovateľov sa dohodol s Dôverou

Zväz ambulantných poskytovateľov (ZAP) sa dohodol s Dôverou na pokračovaní spolupráce.