Aktuality

Fandite našim športovcom a vyhrajte skvelé ceny

Ako už iste viete, Dôvera je hrdým partnerom Slovenského olympijského tímu. Ak držíte palce našim olympionikom aj vy, sledujte náš facebook a máte možnosť získať zaujímavé ceny.

Pridané 15. 02. 2018
Dôvera podporuje Slovenský olympijský tím

Zdravotná poisťovňa Dôvera sa dohodla so Slovenským olympijským výborom na podpore Slovenského olympijského tímu (SOT) v roku 2018.

Pridané 09. 02. 2018
Spoločné vyhlásenie DFNsP BB a Dôvery v prípade pacientky Terezky

Na spoločnom rokovaní zástupcov Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou Banská Bystrica (DFNsP BB) a zdravotnej poisťovne Dôvera si strany potvrdili vzájomnú zhodu. Pacientke Terezke bude počas hospitalizácie poskytnutá potrebná zdravotná starostlivosť vrátane požadovaného lieku

Pridané 09. 02. 2018
Stanovisku k návrhu na zníženie úhrad zdravotnej poisťovne

Zistili sme, že ministerstvo zdravotníctva si dôsledne neplní svoje úlohy a nevykonáva revíziu úhrad liekov, tak ako má.

Pridané 07. 02. 2018
Pravda o príbehu malej Terezky

Redaktori denníka Nový Čas sa neštítia zneužiť príbeh ťažko chorého dievčatka, aby zvýšili predaj svojho denníka.

Pridané 07. 02. 2018
Naše stanovisko k rozhodnutiu súdneho dvora v Luxembursku

Všetky zdravotné poisťovne na Slovensku majú mať rovnaké podmienky na podnikanie. Tak sa dá vyložiť rozhodnutie Súdneho dvora EÚ, ktorý de facto zrušil pôvodné rozhodnutie Európskej komisie.

Pridané 06. 02. 2018
Dôvera na roadshow Slovenského olympijského tímu

Zimné olympijske hry v Pjončangu 2018 začínajú čoskoro a Slovenský olympijský výbor priblíži ich atmosféru na špeciálnej Roadshow po slovenských mestách.

Pridané 01. 02. 2018
Lieky si vyberiete už aj cez mobilnú aplikáciu Dôvera

Mobilná aplikácia Dôvera má opäť novú funkcionalitu - v lekárni si ňou vyberiete predpísané lieky či zdravotnícke pomôcky. Aj bez papierového predpisu či poukazu. Funkcionalita je stále v beta verzii, budeme radi, ak nám ju pomôžete zlepšiť.

Pridané 30. 01. 2018
Novinka: Recepty v mobile urýchlia výdaj v lekárni

Od januára 2018 sa lekárnici môžu stretnúť s poistencami, ktorí si budú chcieť svoj recept vybrať prostredníctvom mobilnej aplikácie Dôvera. Ako prvá a zatiaľ jediná zdravotná poisťovňa na Slovensku ju totiž rozširujeme o elektronický recept s čiarovým kódom. Pacientom poisteným v Dôvere ho môže predpísať lekár a vydať lekáreň, ak majú službu Bezpečné lieky online alebo štátny Modul erecept.

Pridané 26. 01. 2018
Exekučná amnestia priniesla 2 milióny eur

Na exekučnú amnestiu od Dôvery reagovalo vyše 4000 dlžníkov. Dokopy zaplatili 2 milióny eur, vďaka amnestii sa ukončilo 11 000 exekučných konaní. V súlade so svojím sľubom Dôvera plánuje tieto peniaze použiť na úhradu zdravotnej starostlivosti pre svojich poistencov a na ďalší rozvoj služieb pre klientov.

Pridané 22. 01. 2018
Späť