Aktuality

Pobočka Púchov - dočasne presťahovaná

Pobočka Púchov bude v čase od 23.10.2017 do 17.11.2017 dočasne presťahovaná z prízemia na druhé poschodie (adresa sa nemení).

Pridané 18. 10. 2017
Dôvera zaznamenala najväčší nárast počtu poistencov

Minuloročný rekord bol prekonaný. Dôvera zaznamenala najväčší nárast počtu poistencov prichádzajúcich z iných zdravotných poisťovní za ostatné roky. Nemenej dôležitý je fakt, že z Dôvery odchádza výrazne menej poistencov než v predchádzajúcich rokoch.

Pridané 10. 10. 2017
Staráme sa o vás

Našim poslaním je zabezpečiť pre vás zdravotnú starostlivosť. Koncom septembra sa vyhrotili rokovania so skupinou lekárov, zložitú situáciu sme však rýchlo vyriešili.

Pridané 06. 10. 2017
Dôvera dosiahla dohodu so zástupcami lekárov zo ZAP

 S vedením Zväzu ambulantných poskytovateľov (ZAP) sa nám včera večer podarilo dotiahnuť dohodu na podmienkach zmlúv na ďalšie obdobie. Znamená to, že naši poistenci majú zabezpečenú zdravotnú starostlivosť bez akýchkoľvek obmedzení, teda v štandardnom režime.

Pridané 04. 10. 2017
Dôvera prerozdelí komunitám 14 000 eur

Od 14. septembra do 12. októbra môžu školy, mimovládne organizácie, samosprávy, sociálne a zdravotnícke zariadenia opäť žiadať o podporu svojich aktivít v grantovom programe Dôvera.

Pridané 18. 09. 2017
Šanca pre dlžníkov. Vyhlasujeme Exekučnú amnestiu

Takmer rok od úrokovej amnestie vyhlasujeme exekučnú amnestiu. Máte staré exekúcie a robia vám starosti? Zbavte sa ich.

Pridané 05. 09. 2017
Ako si poradiť s hluchonemým pacientom?

Hluchonemý pacient, ťažký astmatik, s opakovanými astmatickými záchvatmi ku ktorému často chodí záchranka, si zlomil pravú dolnú končatinu v členku a pravé predlaktie. Stalo sa mu to na túre. Najbližšia nemocnica bola 45 minút dojazdového času. Pacient musel kvôli silným bolestiam dostať analgetiká. 

Pridané 01. 09. 2017
Detských pacientov na infekčnom oddelení rozveseľujú rozprávkové motívy

Detská fakultná nemocnica v Košiciach už lieči malých pacientov okrem štandardnej liečby aj žiarivými farbami. Proti baktériám bojujú v krajšom a veselom prostredí. 

Pridané 26. 08. 2017
Bardejovská nemocnica žiari farbami

Vymaľované steny v Nemocnici s poliklinikou Sv. Jakuba už rozveseľujú malých návštevníkov jasnými a veselými odtieňmi. Detské oddelenie v Bardejove sa stalo 42. projektom Dôvery a Osmijanka, ktorý potvrdzuje, že lekárom pomáha liečiť aj prostredie.

Pridané 26. 08. 2017
Nový mobilný ultrazvuk pre Košice-Šaca

Gynekologicko-pôrodnícka klinika LF UPJŠ, Nemocnica Košice-Šaca, získala od Dôvery príspevok na nový mobilný USG prístroj. Slúžiť bude lekárom na pôrodníckej sále, na jednotke intenzívnej starostlivosti pri lôžku pacientok, ale aj pri gynekologických operáciách.

Pridané 26. 08. 2017
Späť