Aktuality

Výhra od Dôvery? Najlepší zážitok v živote

„Je to super, je to najlepší zážitok môjho života. Toto som od tohto výletu vôbec nečakal,“ hovoril Márius, výherca našej facebookovej súťaže o zážitkový víkend s profesionálnou slovenskou snowboardistkou Klaudiou Medlovou. Netreba sa čudovať, len pár minút predtým s ňou na pódiu oslavoval druhé miesto na podujatí Audi Nines v rakúskom Söldene.

Pridané 19. 04. 2018
Klinika detí a dorastu v Košiciach rozkvitla

Klinika detí a dorastu v Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach už pár dní hýri veselými farbami. Šikovní maliari zmenili predtým strohé oddelenie na veselý priestor, z ktorého sa tešia deti, rodičia, ale aj personál kliniky. Ide už o 44. zrenovované detské oddelenie zdravotnej poisťovne Dôvera a Združenia Osmijanko.

Pridané 16. 04. 2018
Máme pobočku už aj v Zlatých Moravciach

 Od 4. apríla nás nájdete už aj v Zlatých Moravciach, otvorili sme pre vás našu novú pobočku.

Pridané 09. 04. 2018
Staňte sa bojovníkom za zdravie a získajte od nás finančný príspevok

Už po piaty raz sme spustili unikátny grantový program Bojovníci za zdravie. Naši poistenci tak opäť majú príležitosť získať peniaze na špeciálnu liečbu, zákrok či zdravotnú pomôcku, ktorá im pomôže v boji o zdravie.

Pridané 04. 04. 2018
Denník Pravda porušil Etický kódex novinára - rozhodla TR SR

  Denník Pravda pri informovaní o rokovaniach Dôvery so zástupcami časti lekárov porušil Etický kódex novinára. Potvrdila to Tlačovo-digitálna rada SR vo svojom stanovisku z 13. marca 2018.

Pridané 19. 03. 2018
Kde máte najbližšieho špecialistu? Zistíte v mape slovenského zdravotníctva

Dôvera prináša slovenským pacientom užitočnú pomôcku, ide o interaktívnu mapu lekárov špecialistov na Slovensku. Prehľadné a overené informácie pomôžu pacientom pri hľadaní a výbere špecialistu vo svojom okolí.

Pridané 13. 03. 2018
Hodnotenie nemocníc 2017: Pacienti známkovali podobne ako vlani

Na základe výpovedí viac ako 6300 pacientov, ktorí sa v minulom roku liečili v niektorej zo slovenských nemocníc, sme už po 12. raz zostavili rebríček nemocníc. Priemerná dosiahnutá známka 1,66 naznačuje, že v porovnaní s minulým rokom udeľovali pacienti podobné známky.

Pridané 13. 03. 2018
Výzva pre všetky komunity. Jarné kolo pomoci je tu

Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska vyhlasuje jarné kolo šiesteho ročníka grantového programu Dôvera. Projekty zamerané na zdravie, prevenciu, šport majú šancu získať sumu do 1 000 eur.

Pridané 20. 02. 2018
Dôvera podporuje Slovenský olympijský tím

Zdravotná poisťovňa Dôvera sa dohodla so Slovenským olympijským výborom na podpore Slovenského olympijského tímu (SOT) v roku 2018.

Pridané 09. 02. 2018
Stanovisku k návrhu na zníženie úhrad zdravotnej poisťovne

Zistili sme, že ministerstvo zdravotníctva si dôsledne neplní svoje úlohy a nevykonáva revíziu úhrad liekov, tak ako má.

Pridané 07. 02. 2018
Späť