Aplikácia s cvikmi pre diabetikov

Nervy a cievy na nohách diabetikov bývajú oslabené a často dochádza k ich poraneniu. Najlepšie, čo môžete pre svoje dolné končatiny urobiť, je, že ich pravidelne precvičíte. Ponúkame vám bezplatnú aplikáciu s jednoduchými videonávodmi, ako sa o svoje nohy čo najlepšie starať.

Získať kód

Prečo cvičiť?

Základné cviky vám pomôžu zlepšiť hybnosť, prekrvenie dolných končatín a pomocou nich dokážete predísť aj tzv. diabetickej nohe, ktorá môže končiť až amputáciou časti končatiny. Aplikácia prináša balík cvikov na každý deň. Zostavili ich skúsení fyzioterapeuti. Nehľadajte výhovorky, zapnite aplikáciu a cvičte len pár minút denne.

Ako vám s tým pomôžeme?

Ako poistenec Dôvery získate bezplatný prístup do aplikácie BodyFix.io. V nej nájdete program video cvikov, ktoré vám pomôžu predchádzať diabetickej nohe.

Ako to funguje?

Stiahnite si do mobilu aplikáciu BodyFix.io z Google Play alebo z App Stores.

Aby ste mohli začať používať aplikáciu, zadajte svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám z aplikácie BodyFix.io príde 6-miestny číselný kód, ktorý zadajte do uvedených políčok. Tento kód slúži len na registráciu vás ako užívateľa.

Následne kliknite v aplikácií na tri vodorovné čiary vľavo a stlačte tlačidlo uplatniť promo kód Dôvery. S ním využívate cvičenia pre diabetikov bezplatne.


Ako získať kód?

  1. Kliknite na tlačidlo Získať kód

  2. Zadajte svoje IČP (identifikačné číslo poistenca) z preukazu poistenca. Po overení vám zobrazíme promo kód, ktorý si môžete priamo skopírovať alebo poslať na vami uvedený e-mail.

  3. Promo kód zadajte do aplikácie (dodržujte veľké a malé písmená)

Každému poistencovi Dôvery pridelíme len jeden unikátny promo kód do aplikácie BodyFix.io.

Pre diabetikov máme aj iné výhody

Nie ste poistenec Dôvery?

Prepoistite sa k nám a využívajte benefity pre diabetikov od januára ďalšieho roka.

V prípade, ak nie ste našim poistencom a používate aplikáciu, po prepoistení do Dôvery nemáte nárok na spätné vrátenie mesačného poplatku za BodyFix.io. Ako nový poistenec v Dôvere môžete od januára ďalšieho roka využívať všetky výhody, ktoré poskytujeme.


Váš názor
Nakoľko vám pomohla táto stránka?
Hodnotenie
Na aký problém ste narazili?
Čo sa vám páčilo?
Pozor! Pravdepodobne ste zadali osobné údaje.
Ďakujeme!
Ďakujeme!

Čo o nás hovoria naši poistenci?

V Dôvere som poistený od narodenia, s manželkou sme tu poistili aj naše deti. Benefity nevnímam ako samozrejmosť a preto som rád, že mi ich poisťovňa ponúka. Keď som ich vyskúšal, bol som spokojný.

Tomáš G.

V Dôvere som už 25 rokov a neplánujem meniť. Vždy som vybavil, čo som potreboval.

Martin Z.

Dôvere patrí vďaka od celej našej rodiny. Prešli sme si aj ťažším obdobím, no poisťovňa nás podržala a preplatila viaceré úkony.

Jaroslav A.

Som v Dôvere už niekoľko rokov a nemenila by som.

Lenka M.

Som maximálne spokojná. Benefity sú zrozumiteľné a preplatky prišli načas. Všetko, čo potrebujem, so mnou poisťovňa komunikuje.

Patrícia V.

Poisťovňu by som nemenila, v Dôvere som rada. Vždy sú ochotní, ak potrebujem poradiť.

Anna K.

Chcem sa prepoistiť