Krajšie nemocnice


Niekedy nemáme na výber a sme nútení v čakárni u lekára alebo v nemocnici stráviť niekoľko hodín či dokonca dní. Je rozhodne príjemnejšie čakať na vyšetrenie v modernom priestore, alebo tráviť čas v zrekonštruovanej a útulnej izbe, ktorá zodpovedá dnešným štandardom.

Dôvera preto už dvanásť rokov v spolupráci so združením Osmijanko mení detské oddelenia v nemocniciach na Slovensku na prostredie priateľské k deťom. Budujeme návštevné miestnosti, kde sa môžu deti hrať, stretávať so svojimi blízkymi a prísť v nemocnici na iné myšlienky. Detské oddelenia sú odteraz farebnejšie a plné rozprávkových motívov.

Vďaka našej poisťovni vznikli tiež nadštandardné izby Dôvera na tých najfrekventovanejších nemocničných oddeleniach a viac ako 7 300 nových miest na sedenie v štrnástich nemocniciach.

Dolu na stránke sa dozviete viac o našich projektoch.

Tmavú chodbu detského oddelenia zmenil nový náter Pridané 12. 09. 2017

Obstarožné drevené obloženie, obité vstupné dvere či staré priečky patria do minulosti. Ponurá chodba detského oddelenia vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Skalica chytila nový dych.

Nová recepcia a VIP izba v Dunajskej Strede Pridané 12. 09. 2017

Nemocnica Svet zdravia Dunajská Streda predstavila novú recepciu a nadštandardnú izbu na internom oddelení. Dôvera projekty zafinancovala sumou 13 000 €. 

Nová recepcia prinesie pacientom informačný servis ako v hoteli Pridané 26. 08. 2017

Všetky potrebné informácie budú v nemocnici na jednom mieste

V Železničnej nemocnici v Košiciach sa vynovilo 590 miest na sedenie Pridané 26. 08. 2017

Sieť regionálnych nemocníc Svet zdravia spoločne so zdravotnou poisťovňou Dôvera zrealizovali generálnu výmenu lavičiek už aj Železničnej nemocnici v Košiciach. 

Nový mobilný ultrazvuk pre Košice-Šaca Pridané 26. 08. 2017

Gynekologicko-pôrodnícka klinika LF UPJŠ, Nemocnica Košice-Šaca, získala od Dôvery príspevok na nový mobilný USG prístroj. Slúžiť bude lekárom na pôrodníckej sále, na jednotke intenzívnej starostlivosti pri lôžku pacientok, ale aj pri gynekologických operáciách.

Bardejovská nemocnica žiari farbami Pridané 26. 08. 2017

Vymaľované steny v Nemocnici s poliklinikou Sv. Jakuba už rozveseľujú malých návštevníkov jasnými a veselými odtieňmi. Detské oddelenie v Bardejove sa stalo 42. projektom Dôvery a Osmijanka, ktorý potvrdzuje, že lekárom pomáha liečiť aj prostredie.

Detských pacientov na infekčnom oddelení rozveseľujú rozprávkové motívy Pridané 26. 08. 2017

Detská fakultná nemocnica v Košiciach už lieči malých pacientov okrem štandardnej liečby aj žiarivými farbami. Proti baktériám bojujú v krajšom a veselom prostredí. 

Inkubátor pomáha bábätkám a novorodenecké oddelenie lieči farbami Pridané 27. 07. 2017

Novým inkubátorom a vymaľovaným novorodeneckým oddelením pre malých pacientov sa od dnešného dňa pýši  Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline. O skvalitnenie zdravotnej starostlivosti pre najmenších sa postarala zdravotná poisťovňa Dôvera.

Moderná JIS v Brezne zachraňuje životy aj vďaka prístroju od Dôvery Pridané 20. 07. 2017

Jedno z najdôležitejších nemocničných oddelení, kam prijímajú deti vo vážnom a život ohrozujúcom stave, prešlo výraznou obmenou. Jednotka intenzívnej starostlivosti (JIS) v Brezne dnes prijíma malých pacientov v novom šate a vyšetruje modernou technológiou od Dôvery. 

Svieža maľovka rozjasnila detské oddelenie v Nitre Pridané 01. 03. 2017

Chladné steny na nemocničných lôžkach, či miestami opadaná omietka na chodbách už patria do minulosti. V Nitre na pediatrickom oddelení sa personál a hlavne malí pacienti tešia z nového šatu, o ktorí sa postaral tím šikovných maliarov. 

Súvisiace články

Tieto detské oddelenia sú vďaka nám farebnejšie
Vynovené gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v Spišskej Novej Vsi
Starým lavičkám v nemocniciach odzvonilo